Kącik dla mam

Czy pojechać za mężem?

~Zmartwiona90

~Zmartwiona90

Witam, drogie Panie. Jakiś rok temu mąż zaczął wyjeżdżać do Irlandii, żeby sobie dorobić. Na początku było ciężko, ale przyzwyczaiłam się, że widujemy się raz na 3 tygodnie i że jest z nami aż tydzień. Dzieci już też czekają, kiedy tata wróci.. Jednak ostatnio coś Marek zaczął mówić, żebyśmy się do niego przeprowadzili, że ma namiar na lepszą pracę i szkołę dla dzieci... Jak sądzicie, powinnam dać się nakłonić? Nie wiem też kompletnie jak w razie co przesłać nasze meble do tego kraju...

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Kamilla2

~Kamilla2

Dla mnie sprawa jest prosta - jeśli kochasz męża, to nie powinnaś się nawet nad tym zastanawiać. Przecież najważniejsze powinno być to, żebyście byli razem, prawda? I nic poza tym. Nie martw się meblami, masz od tego kurierów czy firmy przeprowadzkowe. Jedynie koszt może być duży, ale to z pewnością sobie poradzicie, jeśli mąż już troszkę pieniędzy odłożył. Powodzenia i walczcie o siebie, bo warto.

Dziubala

Dziubala

Moim zdaniem rodzina powinna być zawsze razem. Pieniądze nie są warte rozłąki.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
~mlodamamama

~mlodamamama

Rozumiem, że może być Ci ciężko, ale skoro macie widoki na lepsze życie i przyszłość ,to ja bym się nawet nie wahała. Zdecydowanie powinno Ci zależeć, żebyście byli razem. Wiem, tęsknota byłaby trudna do wytrzymania, ale na pewno wspólnie dacie radę. A meblami czy rzeczami osobistymi się nie przejmuj. Możesz przeprowadzkę z firmą zrobić, albo busa wynająć, co nawet Ci taniej może wyjdzie, nie wiem, nie znam sie.

~tosiami

~tosiami

Witam, drogie Panie. Jakiś rok temu mąż zaczął wyjeżdżać do Irlandii, żeby sobie dorobić. Na początku było ciężko, ale przyzwyczaiłam się, że widujemy się raz na 3 tygodnie i że jest z nami aż tydzień. Dzieci już też czekają, kiedy tata wróci.. Jednak ostatnio coś Marek zaczął mówić, żebyśmy się do niego przeprowadzili, że ma namiar na lepszą pracę i szkołę dla dzieci... Jak sądzicie, powinnam dać się nakłonić? Nie wiem też kompletnie jak w razie co przesłać nasze meble do tego kraju...

Dziubala

Dziubala

tosiami po co dublujesz posty? Jesteś Zmartwiona90 czy tosiami?

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
Wiktoria3

Wiktoria3

Witaj
Też tak sądzę, że rodzina powinna być w komplecie dla dobra całego teamu. Rozłąka może poprawić relacje na krótko, lecz jeśli wszystko się układa warto wyjechać i być razem. Tego Wam serdecznie życzę. Pozdrawiam.

65947 wiktoria3 Kobieta, 34 lata, lublin
~2233deded

~2233deded

Po co wyjeżdzać z Polski i w dodatku do byle jakiej pracy? Pracujcie tu, gdzie Wasze miejsce na ziemi. Pojedziecie tam, i będziecie 'następnymi Polakami' w ich kraju. Darujcie sobie.