Kącik dla mam

Kolor ścian w pokoju

~Kolor ścian w pokoju

~Kolor ścian w pokoju

Jaki kolor ścian do pokoju wybrać?
Pokój jest średniej wielkości. Panele, drzwi i kanapa są w odcieniu czekoladowego brązu (ciemny brąz). Meble natomiast białe z połączeniem jasnego drewna (chyba klon). Co myślicie? Myślałam o szarym.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

eljaklaura

eljaklaura

Ja bym wybrała cos cieplejszego. Czarno-biało-szaro będzie troche smutno, nie uwazasz? Jak nie chcesz zadnego odważnego koloru to chociaz jakies pastele, bez albo brzoskwinka, lila delikatna.

54427 eljaklaura Kobieta, 34 lata, Szczecin
~Ekspert Dekoral

~Ekspert Dekoral

Szarości najlepiej komponują się we wnętrzach urządzonych w stylu nowoczesnym. Sprawdzają się jako kolor tła - szczególnie w zestawieniu z żywszą barwą, np. mocnym turkusem. Bardzo ładnie wyglądają również z białymi dodatkami czy meblami w tym kolorze. Do klasycznych wnętrz polecamy uniwersalne beże i brązy, które świetnie wyglądają się z meblami w każdym kolorze. Beże również są dobrą bazą kompozycjną do łączenia ich z innymi barwami - np. amarantami, czy zieleniami. Ważne, aby do pomieszczeń w małej bądź średniej wielkości z ograniczonym dostępem do światła wybierać raczej kolory jaśniejsze, ponieważ nadmiar ciemnych barw może dać efekt przytłaczający.

mamusia_synusia84

mamusia_synusia84

A co to za pokój? Osobiście wybrałabym coś cieplejszego, beże, piaski.Tak, aby można było dodatkami zagrać i stworzyć ciepłą, atmosferę relaksu.

57242 mamusia-synusia84 Kobieta, 34 lata, Warszawa
Dziubala

Dziubala

Ja bym zrobiła trzy ściany białe, a jedną na jakiś żywszy kolor typu mięta, turkus.

--

https://lbym.lilypie.com/qaF7p2.png http://lbym.lilypie.com/HDfWp2.png
https://lb4m.lilypie.com/Qg0rp2.png

39 dziubala Kobieta, 10 lat, Kraków
sanderson

sanderson

Ja bym zdecydowała się na biel (taką ciepłą, nie szpitalną i zimną) albo ecru. Będzie to świetnie wyglądać z ciemnymi meblami i zda egzamin przy małej powierzchi pokoju :)

--

Mama i blogerka

57946 sanderson Kobieta, 32 lata, Warszawa
~sambana

~sambana

Zgadzam się z @ eljaklaura że kolor ścian powinien być ciepły. Ja bym postawiła na jakieś naturalne odcienie na przykład te które ma dulux w kolekcji kolory świata. Najbardziej podoba mi się ciepły piasek i złota pustynia

~alinaso

~alinaso

Ja też pomalowałabym trzy ściany na szaro, a jedną na kolor zielony albo turkusowy. Żeby w pomieszczeniu nie było tak "chłodno", warto ocieplić pokój dodatkami, może to być np. poducha do siedzenia taka jak ta:

• kolor-scian-w-pokoju_64750.jpg
~juzka

~juzka

Szarość może być bardzo fajna w Twoim przypadku. Mnie się podoba odmiana tego koloru występująca pod nazwą klon srebrzysty, jeśli jesteś ciekawa to znajdziesz sobie w Googlach jak wygląda.

Julka.roma

Julka.roma

ja też jestem za jakimś ciepłym,świetlistym beżem bądź bielą, jeśli szary to jakiś jasny i w miarę ciepły :)

58685 julka-roma Kobieta, 26 lat, Gdańsk
~alinaso

~alinaso

Ja też wykorzystałabym szary, ale może dlatego, że sama mam pomalowane na ten kolor wszystkie ściany w mieszkaniu :D