Skocz do zawartości
Forum

Rezonans przysadki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z powodu wysokiej prolaktyny, problemów z okresem i bólami głowy zrobiłam rezonans przysadki. Po badaniu osoba, która była ze mną i czekała na zewnętrz usłyszała, ze jeszcze zrobią mi głowy. Pomijam fakt nie poinformowania mnie o przedluzeniu badania i zrobieniu mri tez głowy przez personel medyczny. Zastanawia mnie wynik badania: "wymiary cz. Gruczołowej h=6mm, ap=9mm, szerokość=12mm". I jeszcze jeden fragment: "w sekwencji T2 zal.widoczne rozlane obszary hyperintensywne okołokomorowe po stonie lewej z asymetrycznie szerszą lewą komorą boczną-zmiany ubytkowe? " nie jest napisane czy moja przysadka ma prawidłowe wymiary. Czy jest szansa by Pani powiedziała coś na ten temat?

Odnośnik do komentarza

Byłam u neurologa. Dowiedziałam się tylko, że nie wie nic na temat przysadki( w sensie jakie powinna mieć wymiary), a o reszcie też nic nie powiedziała, tylko tyle by powtórzyć badanie do roku czasu.
Prosto mówiąc, zrobiłam badanie prywatnie, bo czeka się co najmniej do marca, wydałam pieniądze i na badanie i potem na neurologa i nie wiem nic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...