Skocz do zawartości
Forum

Brązowe plamienia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Zwracam się z pytaniem co mogą oznaczać brązowe plamienia zamiast okresu? Okres miałam dostać dwa dni temu tj. 31 sierpnia. Nie dostałam, a zamiast krwawień typowych czerwonych dostałam brązowe plamienia. Nie są cały czas w nocy nic nie ma, a w dzień od czasu do czasu coś poleci. Przypomina to bród po czekoladzie. Czy może to być ciąża? Proszę o szybką odpowiedź. Dziękuję i pozdrawiam!!!!

Odnośnik do komentarza

madzia0107
Witajcie dziewczynki!!! Dziękuję za bardzo szybką odpowiedź. Niestety nie jestem w ciąży, dostałam miesiączkę. Bardzo żałuję, bo tak pragnę tego dziecka :( Pozdrawiam!!!!

Nie martw się, może następnym razem się uda. Głowa do góry.

Bo miłość jest jak drzewo, sama z siebie rośnie, głęboko zapuszcza korzenie w cał

Odnośnik do komentarza

mam taki problem....od pewnego czasu(2 miesiace) mam w polowie prawie cyklu brazowe plamienia i pobolewania w podbrzuszu..bylam u ginekologa, nic konkretnego mi nie powiedzial 22 wrzesnia ide do innego, zobaczymy co powie. troche sie martwie ze moze mam torbiela na jajniku albo niedomoge lutealna....juz sama nie wiem. jesli mialyscie cos takiego i wiecie co to moze byc to odpiszcie.

pozdrawiam
surowica84

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...