Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

ewelinka i ja gratuluję żadnych egzaminów no i tego małego fasolinka. Ja mam Stresa bo jutro moja kolej. Już pewna.

lola to czekamy na potwierdzenie ciąży testem albo beta i zapraszamy do nas :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magdalena powodzenia dzisiaj! Ja chodzę cała w euforii że wszystko dobrze. :) niby wcześniej test pokazał ciąże ale martwiłam się czy będzie to serduszko wczoraj.. <3 nie wiem jak to jest ale już tak kocham to maleństwo że.. <3

Odnośnik do komentarza

Jakoś spać nie mogę. Ciągle się budziłam w nocy, wiercila i przekrecalam. Głowa mnie po olewa od wczoraj wieczora. Jak wróciliśmy z roczku to boli. Tak cmi. No i jakieś dziwne uczucie mam że tam z fasolka jednak nie jest wszystko dobrze. Niby czuje te macie że mnie ciągnie jak się rozrasta. Jakieś uklucie itp. Ale jaki dziwny strach we mnie drzemie. Może to normalne.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magalena nie martw się na zapas. Ja po wizycie byłam tak dobita że nie szło że mną gadać. A teraz stwierdziłam że skoro do tej pory nie krwawilam to znaczy że jest ok. I mam nadzieję że na następnej wizycie dowiem się że krwiak się zmniejszył. Pozytywne podejście to też coś.

Odnośnik do komentarza

Masz rację. Nastawienie dużo robi. Ale jakoś inaczej się czuje. Piersi jakby przestawaja bolec albo się już przyzwyczaiłam do nich.
No nic co ma być to będzie. Zjadam śniadanie i czekam cierpliwie na wizytę.
Dam znać po.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
Gość Lubie _kawe

Cześć dziewczyny! Podczytuję Was od kilku dni i postanowiłam dołączyć. Mam synka z 2016 r. i dwie kreski z terminem przypadającym mniej więcej na 7-8.03. Lekarza mam dopiero 20.07.
Magdalena3 kciuki!

Odnośnik do komentarza

lubie_kawe super że do nas dołączyłas. I gratuluję dwóch kreseczek. Termin masz mniej więcej jak ja. Chociaż to i tak z 500 razy się zmieni. :D
Jak się czuje? Masz jakieś objawy?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

A jak zobaczysz że ci post ucielo to zrób powrót do poprzedniej strony i jak wróci do edycji to powinno być to co pisałaś. Ja czasem jak widzę że strona ciężej chodzi to zanim kliknie opublikuje to kopiuje cały tekst :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Czyli takie normalne objawy ciążowe więc jest dobrze :D komuś już mpwiliscie o ciąży? U mnie cora wie i strasznie się cieszy. No i rodzina też wie bo ciągle pytali kiedy i że problemy mieliśmy ale stwierdziłam żeby już pytań nie zadawali to im powiedzielismy

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Szybko zleci. Ja mam Stresa. Już od wczoraj głowa boli. Ale taki ból do zniesienia więc nie biorę tabletek.

A no i proponuję założyć ci konto bo takto każdy może się pod ciebie podszyc.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magalena3
ewelinka i ja gratuluję żadnych egzaminów no i tego małego fasolinka. Ja mam Stresa bo jutro moja kolej. Już pewna.

lola to czekamy na potwierdzenie ciąży testem albo beta i zapraszamy do nas :D

No tak prawdę mówiąc to ja już po teście, jest pozytywny.

Odnośnik do komentarza

Ewelinka- gratuluję! Super Ci poszło :) teraz z górki!
Lola- witaj!
Magdalena- idziesz po dobre wieści, nie ma się co stresować :*
LubieKawe- och, jak ja kocham kawę!! Witaj serdecznie!

My jeszcze nikomu nie powiedzieliśmy. Czekamy na poniedziałkową wizytę. Wtedy pokażemy USG i powiemy najbliższym. Najbardziej jestem ciekawa reakcji córek, które codziennie mówią o tym, jak bardzo chciały by mieć dzidziusia ❤

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

~Lubie _kawe
Sandawilla Damy radę. Ja od dziś odliczam: 10! 9!...hahahaha
magdalena3 ja wiem że to łatwo się gada ale spokojnie, bedzie dobrze. O której masz wizytę?

Wizyte mam o 15.45

lola to witamy oficjalnie :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...