9 miesięcy, ciąża

28 tc i skrócona szyjka macicy!

Odpowiedzi znajdują się poniżej

olandia

olandia

Ja mam termin na 5.05....oczywiście w marzeniach,plan był taki,że w 38tc miałabym cesarkę,ale to raczej nie wyjdzie..

57128 olandia Kobieta, 38 lat, Poznań
Joana_ana

Joana_ana

Tyle się opisałam i jakiś error mi wyskoczył :(
Karolina może faktycznie tak być, ze te wymioty czy biegunka to oznaki bliskiego porodu tez o tym słyszałam
Olandia u mnie 36t i 4 dni, nie zdjęli mi szwu bo skurcze chwilowo po nospie w zastrzyku się wyciszyły, ale ważna będzie ta noc, mam nadzieje, ze skurcze nie wrócą jeszcze choć dwa tygodnie
Alexia bardzo bym chciała zobaczyć małego, bardzo, ale rozsądnie niech zostanie i nabierze choć jeszcze trochę wagi
Trzymajcie kciuki, może uda mi się dociągnąć te dwa tygodnie ...

57279 joana-ana Kobieta, 36 lat, Ck
karolinatr

karolinatr

my jeszcze zostajemy minimum do jutra.
naswietla sie ladnie. dalej walczymy z cycami. raz lepiej raz gorzej. ale juz czuje ze robia sie guzki.
malutki jest grzeczny. ciagle spi. jest taki maly ze ubranka na 56 sa za duze. i musimy pieluchy 0 mieć.
co do mnie. jestem umeczona tymi cycami. co 2,5 h musze odcmalegoodciagam poł godziny potem karnic malego cycem, potem tym co odciagnelam a potem mm. i na lampy go klade. w tym czasie co spi musze wyparzyc wszystkie klamoty butelkowe. ledwo do czajnika sie doczlapac moge przez te plecy. jak wyparze to zosraje mi z gidzinka na spanie. i tak wkolko.

56768 karolinatr Kobieta, 29 lat, józefosław
Joana_ana

Joana_ana

Ja mam zdjęcie szwu w poniedziałek i bardzo możliwe, ze zaraz po tym cesarka bo mały nie rośnie już tak jak trzeba u mnie w brzuchu, już nie mam siły do tego, bardzo się martwię....

Joana_ana

Joana_ana

2300 tylko a to 37t, ale nie chce już czekać bo przyczyny nie da się określić, a jeśli to jest wina łożyska to może mu grozić niedotlenienie Wiec mam nadzieje, ze po zdjęciu szwu będę miała skurcze i będą musieli zrobić cesarkę

olandia

olandia

Rzeczywiście dość mała waga,więc dobrze,że jesteś pod opieką lekarzy. Będzie dobrze:)) u mnie teraz leci 32tc,a czuję się mega ciężko,mały leży w poprzek,uciska gdzieś spojenie...a skurczy od tygodnia nie mam,więc byle do przodu..

57128 olandia Kobieta, 38 lat, Poznań
Joana_ana

Joana_ana

No mała ... :( choć ja urodziłam się w 40tc i ważyłam 2700 Wiec tez nie dużo próbuje się pocieszać trochę
Olandia super, ze nie masz skurczy i 32 to tez już bardzo dobrze, oszczędzaj się jak możesz, czasem poleż z nogami wyżej, czas szybko zleci :)