Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2018


Gość Lenka88

Rekomendowane odpowiedzi

Kaempa ten Twój lekarz jakiś psychiczny jest! Ja bym już do niego nie chodziła....

Co do miłości do dziecka to ja w pierwszej ciąży też byłam zakochana w synku od samego początku byłam zachwycona ciążą, martwiłam się wszystkim i nie mogłam się doczekać aż go poznam, a teraz nie czuję tej miłości. Nie dotykam brzucha. Jak ostatnio byłam na usg to patrzyłam na tego małego człowieczka i mówiłam sama do siebie, że to przecież jest nasz synek, a mimo wszystko moje uczucia są inne. Wiem, że będę go kochać i się nim opiekować, ale boję się że w jakiś sposób mój starszy syn będzie faworyzowany przeze mnie.

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3cjw4zpfihujt1.png
https://www.suwaczki.com/tickers/qb3cj48abqs12fxc.png

Odnośnik do komentarza

KaeMPa ja już bym go dawno zmieniła.A tak nawiasem mówiąc to wygląda jakby liczył na to że mu posmarujesz to wtedy dancing zwolnienie. Niestety ale takie szuje nadal się zdarzają.Pomysl jak będzie jakaś sytuacja wymagająca hospitalizacji,albo będziesz wymagała cesarskiego cięcia a on nie da ci skierowania bo będzie czekał na kasę.No nie wyobrażam sobie np.rodzic posladkowo bo lekarz miał widzimisię.

Odnośnik do komentarza

Mam dzisiaj zły dzień..
Moj lekarz raz zaproponowal mi tygodniowe l4 jak nie umiałam sobie poradzic z codziennymi bolami głowy. Poza tym nigdy nie zaproponowal mi zwolnienia tak sam od siebie. Jeszcze nie chce isc na wolne, ale mam nadzieje, ze nie bedzie robil mi problemow jak juz uznam ze chce odpoczac...

Po dzisiejszej wizycie troche mam mieszkane uczucia :( dzidzia zdrowa, ale martwil mnie twardniejacy brzuch i bóle. Zmierzył mi szyjke - 23mm. Niby mało, ale jestem drobna i niziutka. Lekarz stwierdził, że mogę miec po prostu taka budowe.. przepisal luteine i kazal sie zglosic na sprawdzenie szyjki za 3 tygodnie. Myslicie ze jest o co martwic?

Nic nie mowil o oszczedzaniu sie ani leżeniu. Tylko na zapytanie o cwiczenia, radził sie wstrzymac.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny ja już na L4 od razu mi lepiej. Napady wilczego głodu przeszły i strach przed robotą. Kaempa szukaj kogoś innego. Ja musiałam zmienić ze względu na nadciśnienie, i trafiłam do jeszcze fajniejszej lekarki. Powiedziałam ze jestem wkurzona po pracy a ona to iść na L4.
Leki przepisała na ciśnienie i dieta cukrzycowa.
SZyjka w porządku skurcze to wynik stresu i zmęczenia.
Na połówkowych w porządku dzidzia ułożona pośladkowo niestety i druga dziewczyna będzie.
Dziewczyny wy już też macie takie wielkie brzuchy ja wyglądam jak w 7-8 miesiącu. Idę sprzątać bo jestem na L4 a w domu syf jakbym dalej robiła.
Głowa do góry i silnych szyjek.

https://www.suwaczki.com/tickers/ug37cwa1tvsvvnny.png]Tekst linka[/url]a href="https://www.suwaczki.com/tickers/3jgx0tc7at991j01.png]Tekst linka[/url][url=[im

Odnośnik do komentarza

Bo kobieta chce i powinna ufać lekarzowi,ale niestety zdarzają się tacy rutyniarze,którzy nie dadzą odpowiednich zaleceń i właśnie przykre są tego konsekwencje.a jeszcze zewsząd słyszymy ,że ciąża to nie choroba i potem nie chcąc się ze sobą pieścić,jeśli lekarz nie daje zwolnienia,chodzimy pokornie mimo bólu czy skurczy.
Przed chwilą była u mnie położna i powiedziała,że przed chwilą była na wizycie u kobiety z łożyskiem przodującym 23tc i lekarz nie dał jej l-4.wysłała ją do innego lekarza...kpina.

Odnośnik do komentarza

Nie powinnaś mieć absolutnie do siebie pretensji i nie myśl w ten sposób...teraz człowiek jest mądrzejszy o doświadczenia (niestety u ciebie tak tragiczne),ale z pierwszym dzieckiem gdybym była na twoim miejscu,też pewnie tak bym słuchała lekarza.a teraz głowa do góry,będzie dobrze,dzielnie leżysz i zobaczysz będzie wszystko dobrze:))

Odnośnik do komentarza
Gość Niepewna z obawami

Kobietki mam do was takie male pytanie a zarazem prosbe. Piszecie ze macie brzuch jak w 7 miesiacu, czy ktoras z was wstawilaby zdjecie brzuszka? Wydaje mi sie ze moj tez jest duzo za duzy i miloby bylo porownac czy normalnie rosnie.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mam zamiar się oszczędzać do czasu kolejnego badania szyjki. Lekarz mówił mi, że to jest poniżej normy, ale też wspomniał o mojej budowie i że to może być po prostu u mnie normalne.
Wcześniej nie miałam badanej szyjki, więc nie wiem czy się skróciła czy taka jej uroda. Jest za to dobrze utrzymana i poza tym niskim wymiarem, wszystko jest ok.

Mam bardzo wyrozumiałego męża, który po pracy daje mi odpocząć a sam dużo zajmuje się teraz mieszkaniem ;)

Dodaje moje zdjęcie z dzisiejszego poranka, kończę dzisiaj 23tydz. Ogólnie brzucha bardzo długo nie miałam w ogóle, totalnie płasko. Wyszedł około 19-20 tygodnia i teraz już jest taki cały czas ;P Dla porównania wysyłam też zdjęcia z poprzednich tygodni ;) Zdjęcie w 19 tygodniu z brzuszkiem, który akurat wyjątkowo się "postawił", na co dzień był mniejszy.

monthly_2018_01/majowki-2018_64397.jpg

monthly_2018_01/majowki-2018_64398.jpg

monthly_2018_01/majowki-2018_64399.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7yi68imlv4.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...