Skocz do zawartości
Forum

Czy mogłam zajść w ciaze?


Gość Luli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj tj. poniedziałek uprawialam sex z moim chłopakiem i skończył we mnie. Dzisiaj na pewnej aplikacji obliczlam dni płodne (mam dość nieregularny okres) i wyszło mi że wczoraj miałam dni płodne ale jest niska szansa na zajście w ciaze. Czy to znaczy że jednak mogę w nią zejść przy tych niskich szansach?

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, ale po co te emocje? Laska zapytała, a tu święte oburzenie. Po co ono?
Nie zamartwiaj się na zapas. Nie pozostaje Ci nic innego, jak tylko czekać na okres, a jeśli się nie pojawi, to wykonać test ciążowy, bądź badanie Beta hcg z krwi. Wtedy będziesz miała pewność, czy jesteś w ciąży, czy nie.
Musisz jednak pamiętać o tym, o czym pisały dziewczyny wyżej- jeśli nie koniecznie chcesz zostać teraz matką, to musisz się zabezpieczać, bo ryzyko zajścia w ciąże istnieje zawsze, tym bardziej, że tak jak pisała Justyna plemniki mogą przeżyć w twoim organizmie kilka dni i tym samym pokrzyżować Twoje plany. Warto zastanowić się nad jakąś formą zabezpieczenia, najodpowiedniejszą dla Ciebie.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...