Skocz do zawartości
Forum

MŁODE PRZYSZŁE MAMY


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Miśka02

Ja znów się bardzo jakichś komplikacji i tego ze albo dziecko albo ja nie przezylabym porodu.
Przy pierwszym porodzie mialam to samo.
Co do nielubienia dzieci - u mnie było i jest tak że nie tyle nie lubię co sa mi obojętne nie moje dzieci. Nie mam słabości do noworodkow/niemowlaków obcych czy nawet moich koleżanek. Tak miałam kiedyś i tak mam do tej pory. Moje dziecko oczywiście darzę szczerą miłością i nie wyobrażam sobie że miałoby to nie być. Ale inne dzieciaki na moje emocje zupełnie nie dzialaja

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!:) Jutro zaczynam 10tydz, następna wizytę mam dopiero 24 maja. Nie wiem czy wytrzymam bo właśnie w 11 tyg straciłam poprzednia ciaze i jakoś dopadł mnie wewnętrzny stres. Mdłości raczej ustąpiły czasem coś tam muli mnie na żołądku. Jednakże dziś odczuwam straszne osłabienie jakby ciśnienie i kręci mi się w głowie. Kawy nie pije teraz wcale ( zapach mnie odrzuca) i może ta pogoda ma też wpływ na te samopoczucie a jak u was? Poszybyscie na moim miejscu na kontrolne usg?

rodzę z Prenalen

Odnośnik do komentarza

Ale mam super wiadomość: seduszko bije fasolka 6tc+6dni wiec idealnie. Lekarz powiedzial ze wszystko dobrze tak jak powinno byc. Dosyalam skierowanie na usg prenatalne i test papa oraz wykaz koniecznych badan. Z wynikami za 4 tygodnie na kolejna wizyte. I rozwazam zrobienie testu nifty dla swietego spokoju. jak u Was

Odnośnik do komentarza

tak z innej beczki, długo staraliście sie o ciąże ? Moze sie leczyliście na bezpłodność ? My z mężem niby 5 miesięcy ale tak naprawdę to 2, bo tylko w 2 cyklach udało nam sie wstrzelić dokładnie w owulacje,

Odnośnik do komentarza

Noola - Ojej no to super, że tak pozytywnie u Ciebie :) dobre podejście to podstawa :)
Kochana, jak pierwsza ciąża to nie ma czym się martwić i panikowac hehe, po to jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc :)
żebyś się mogła trochę rozweselić to polecam ksiązke cieżarówka przez 9miesiecy, człowiek łapie dystans :)

rodzę z Prenalen

Odnośnik do komentarza

nooola
dziękuję bardzo!
w ogóle tyle mam pytań... co robić, jak z dietą, jaka szkoła rodzenia, co z położną, jaki szpital... ojezu ;D
A Twoja która ciąża Mamusia899??

Kochana podejdź do tego z głową - szczególnie z dietą :) bo dużo błędnych można informacji znaleźć w internecie :)
Szpitale - jest ttaj na forum taki temat Szpitale - zobacz czy akurat coś piszą o Twoim mieście
Szkoła - często szpitale mają swoje szkoły stacjonarne, ale bywają one rożne (ja np 2 lata temu źle trafiłam i wiem, że już nie pojdę nigdy) mi do gustu przypadła jedna internetowa, to mogę polecić.
... się rozpisałam :P

rodzę z Prenalen

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...