Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe mamusie 2017


Aneta24

Rekomendowane odpowiedzi

Kobietki, jak się czujecie? liczę ze święta leniwe :D
Ja wczoraj byłam u rodzinki, wszyscy drinki pili, wiec wsumie później nie mogłam nadążyć za tematami przy stole... wiecie jak jest :D trochę im zazdrościlam humoru... no ale nic nie poradzę. .. Za to świetnie się czuje i brak obiawow ciąży. Tylko piersi super jędrne, ale na to nie narzekam :P
Liczę ze brak objawów to nie jest zły objaw. W pierwszej ciąży cały czas jakieś ciągnięcie i klucie czułam a teraz cisza...
7 tydzien rozpoczęty wizyta 27 kwietnia.... czasie leć szybciej!

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Super były te Święta lenistwo na maxa;) w niedziele wszystkie sledzie ze stołu były moje a dziś patrzeć na nie nie mogłam za to za kawałek makowca dałabym wszystko;) gorsza wiadomość ze łapie mnie jakieś przeziebienie a tak uważałam. .. ale z przedszkolakiem w domu trudno zapanować nad wirusami. Trochę się tym stresuje ale ratuje się jak mogę. Jakieś złote rady na przeziębienie w ciazy?

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Właśnie wróciłam od lekarza. Potwierdzone, 7 tydzień ciąży wg OM i wg USG. Zarodek CRL 9 mm. Mam bardzo troskliwego doktora i uparł się na L4 choć nie bardzo chciałam. Jeejku jestem przerażona jak powiem o tym szefowej, jestem jej prawą ręką, trzymam wszystko w ryzach, będzie ciężko. Trzymajcie kciuki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...