9 miesięcy, ciąża

Nie jasny wynik

123

123

Witajcie. Wstawiam zdjęcie z testu z dziś. Druga kreska pojawiła się dopiero po około 3-4minutach i jest jak widać blada. Okres spóźnia się dwa dni

• nie-jasny-wynik_55720.jpg
55266 123 Mężczyzna, 31 lat, Skierniewice

Odpowiedzi znajdują się poniżej

zielizka

zielizka

Wedlug mnie wynik jest jasny - wczesna ciaza :) Gratulacje! Powtorzylabym test plytkowy i jak wyjdzie pozytywny to dla pewnosci zrobilabym badania z krwi :)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/thgf3e3kdza31ofg.png
http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr20mmpxurxf9n.png

40671 zielizka Kobieta, 29 lat, Krk
~Karolina_92

~Karolina_92

Nie ważne, ze blada ważne, ze jest! Dla pewności zrób betę i bedziesz juz wiedziala na 100%.
Ja z kolei Mam regularne 27 dniowe cykle. 14.03 powinnam dostać @ ale do tej pory nic. Podejrzewałam ciąże bo pierwszy raz tak mi sie zdarzyło zawsze @ przychodzila punktualnie. Wczoraj było mi strasznie nie dobrze wzdęcia, gazy, odruchy wymiotne ból w dole brzucha. Juz byłam prawie pewna lecz dzisiaj rano zrobiłam test i wynik negatywny ? Nie wiem co o tym myślec.

~Aniel

~Aniel

Moja kreska była jeszcze jaśniejsza (widoczna tylko na żywo, na zdjęciu w ogóle nie było jej widać) a teraz kończymy 23tc :) Gratulacje!

Axam

Axam

123- gratulacje, wynik jest jasny i JASNY:)
Jeśli nie bierzesz to zacznij - kwas foliowy:)
Zapisz datę pierwszego dnia ostatniej miesiączki, od tego dnia będzie obliczanie termin porodu. Pozdrawiam.

53813 axam Kobieta, 36 lat, Tychy
~klara123

~klara123

Nie wiem co mam myslec dwa dni spoznia mi sie ojres dzis popoludniu robilam test wyszedl negatywny a nic nie zapowiada sie na okres.czy to możliwe ze jestem w ciazy?

bobkla

bobkla

Moim zdaniem to wczesna ciąża. Dla pewności zrobiłabym test z krwi beta Hcg. Po tym badaniu będziesz miała pewność.

55275 bobkla Kobieta, 37 lat, Gdynia
~klara123

~klara123

Zrobilam dzis test ponownie pojawila sie druga kreska ale doslownie biala widoczna pod swiatlo nie wiem dlaczego byc moze to poprostu widoczne miejsce gdzie powinna sie zabarwic juz 3 dzien nie mam miesiaczki i mysle ze juz by test wykazal co prawda robilam go w poludnie ale jednak juz powinnam miec miesiaczke wiec by wyszlo tak mysle.Poczekam do pobiedzialku jesli nie dostane to polece na bete.Tak sie boje ze cos przeocze rok temu zmarl mi synek ktorego donosilam do 6 miesiaca.

marzen@

marzen@

klara123 przede wszystkim nie panikuj. Test może czasem nie wyjść przy wczesnej ciąży (szczególnie jeśli nie jest z porannego moczu)

123 moim zdaniem wynik jest pozytywny

--

Z. 2011, J. 2014

Przepraszam za brak polskich liter - mam stara klawiature i alt mi nie zawsze działa

26646 marzen Kobieta, 11 lat, gdzieś daleko stąd...
Justyna92

Justyna92

Gratuluję! U mnie w 6 tygodniu kreska byłą bardziej blada. Ciąża na sto procent.

49775 justyna92 Kobieta, 25 lat, Brzeszczki Duże
~klara123

~klara123

No dziewczyny dziekuje za wsparcie jednak to nie ciaza dzis dostalam@ wyszlo na to ze ten test byl jakis felerny.No coz nie pozostaje nic innego jak starac sie dalej choc juz nie mam sil tym razem juz myslalam ze sie udalo no ale.coz...