9 miesięcy, ciąża

I tymestr - poronienia, brak echa zarodka, pusty pęcherzyk

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~ber29

~ber29

Witam .Jestem tu nowa.Dużo juz naczytalam sie o ciąży bezzarodkowej gdyz chyba coś takiego i mnie spodkalo chcialabym aby ktos mi cos doradzil.Ostatnia miesiaczke mualam 7 listopada .Na pierwsze usg poszlam 9 dni po spozniajacej sie @ wynik nie ms nic.Tydzień temu bylam znowu i

mam 20,05 pecherzyk i nic pozatym .Wychodzilo ze jestem 8 tc od Om a ginekolog powiedzial ze albo opozniona owolka byla .

~ber29

~ber29

A i zeby przyjsc za 2 tyg .I powiedziala ze narazie nie mozna tto nazwac ciaza.Jak ja przezyje jeszcze ten tydzien spodziewać sie najgorszego.Piersi mnie nie bola sa tylko wieksze ale miekkie.Wymioty tez sa ale chyba z nerwów .Doradzi mi ktoś. w tym temacie.

laura04

laura04

Poczekać i postarać się nie stresować bo to teraz nie potrzebne. Mieć nadzieję....
Przeczytaj mój post na poprzedniej str. Mnie mega zaskoczyła natura i jak widać wszytsko jest możliwe. Trzeba mieć nadzieje nawet jak wszystoo słabo wygląda. Dzisiaj mam 10dniowe bliźnięta ;)

34310 laura04 Kobieta, 35 lat, wejherowo
~ber29

~ber29

Dzieki ze odpisalaś .Ale wiesz nerwy są a czekanie w poczekalni to chyba zwarjuje.Ginekolog tak dziwnie na mnie patrzyla i jeszcze powiedziala ze moge dostac krwawienia.krwaw

marciołka

marciołka

Ber trzymam kciuki - u mnie poprzednio też długo się nic nie chciało pokazać, też lekarz mówił, że jeszcze może być różnie, a koniec końców okazało się, że bobol jest także bądź dobrej myśli i spróbuj się nie zadręczać

--

http://suwaczki.maluchy.pl/li-26026.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68097.png

1284 marciolka Kobieta, 36 lat, Wrocław
~Natka19

~Natka19

Hej. Ostatnią miesiączkę miałam 6grudnia. Cykl 28dni. Współżyłam od 19.12 codziennie. Podejrzenie ciąży, test pozytywny. Trzy dni temu zaczęłam krwawić, żywo czerwona krew, wraz z bólami. :( nadzieje padły. szczególnie, że niespełna rok temu poroninie chybione. dzis na IP:
'We wzier w pochwie wydzielina śluzowa,nieznacznie przebarwiona na brunatno,tarcza gładka,ujście zewnętrzne dołeczkowate. Wewn trzon macicy nieznacznie powiększony,niebolesny,ruchomy. Jama macicy pusta,widoczne poszerzone jednorodne hiperechogeniczne echo w rzucie endometrium gr.8mm. Jajnik lewy bez zmian, w obrębie prawego jajnika torbiel prosta śr.3cm, zatoka Douglasa wolna. Wynik beta : 3.19 mlU/ml Zalecenia:powtórzyc badania bHCG za dwa dni"
Co oznacza ten torbiel? Czy jest jeszcze nadzieja że ciąża jest tylko nie było jeszcze widać zarodka i jaja płodowego?

Juskaa

Juskaa

Kochane nie ma co się martwić na zapas! Wiem, że to nie łatwe, lecz trzeba się uzbroić w cierpliwość!
U mnie nie było widać echa zarodka przez dwa tygodnie, na dwóch badaniach usg widoczne było jajo bez żywego echa zarodka, oczywiście wszystko już przekreśliłam, zaczęłam nastawiać się na usunięcie... po kolejnym tygodniu, miała być to tylko konsultacja, czy ciąża usunęła się samoistnie czy trzeba jej "pomóc" poprosiłam, aby lekarz raz jeszcze zrobił usg i... usłyszałam najpiękniejszy dźwięk na świecie-bicie serca ! Czasami jest tak, że dziecko jest tak malutkie, że go nie widać, albo [jak najprawdopowobniej było w moim wypadku ] nawet przy regularnych cyklach, data ostatniej miesiączki nie zgadza się z datą owulacji i późniejszego zagnieżdżenia się zarodka :)

Pozdrawiam wszystkie kobiety, nie traćcie wiary !

37453 juskaa Kobieta, 25 lat, Warszawa
~anka37

~anka37

Hej, mam 37 lat i zaszłam w ciągu jednego cyklu w pierwszą ciążę. Wcześniej nie starałam się o dziecko (brak partnera). Nie choruję na nic przewlekłego, mam lekką nadwagę, ale niskie ciśnienie i badanie w normach. Ostatnia miesiączka 23.11.2013, 24.12 zrobiłam test-negatywny, 05.01.2014 test -dwie kreski. Pierwsze usg (10.01)wykazało 5tyg 5d-zarodek 2,2 mm, tetno:88, lekarz nie był zachwycony wynikiem, ale powiedział żeby przyjść za tydzień. Za tydzień (17.01)usg pokazuje 6tyg., zarodek 3,6mm, tetno 82. Tym razem lekarz powiedział, że wynik wygląda zdecydowanie źle...Boje się kolejnej wizyty, mam wszystkie objawy ciąży-mdli mnie, bolące piersi, częste siusiu. Czy wyniki naprawdę są takie złe, czy możliwe że ciąża jest mniejsza niż wynika z cyklu lub sprzet slaby? Poradźcie, nie chcę sobie robić złudzeń, drżę że to jakaś poważna wada genetyczna i sama się może nakręcam, a zarodkowi jeszcze gorzej. Tak bardzo chciałabym mieć dziecko.......

Neyla

Neyla

Staramy się z mężem o dziecko już ponad rok. udało się raz, ale straciliśmy ciążę w 7tc (od tego czasu leczyłam tarczycę). Kilka dni temu test pokazał dwie grube kreski na teście (36d) 39dc miałam lekkie plamienie-wizyta u gina: luteina, witaminy u beta. Zrobiłam betę (40dc) i jest śmiesznie niska, zaledwie 17mlU/ml. Dzisiaj (41dc) zrobiłam test ciążowy (tej samej firmy co poprzednio) i kreska jest ledwo widoczna...obawiam się, że znowu straciliśmy ciążę. Kolejna wizyta u gin dopiero za tydzień, bo i tak nic nie widać...

36091 neyla Kobieta, 33 lata, Ełk
Margi

Margi

Dziewczyny 2 razy poroniłam, pierwszą ciąże w 6 tyg. zaczęłam plamić, a później już wszystko potoczyła się bardzo szybko. W drugą ciąże zaszłam jakieś 1,5 do 2 miesięcy później, niestety okazało się, że mam puste jajo płodowe. Drugiej ciąży nie poroniłam musiałam być czyszczona. Od tamtych dni minęły 2 lata i dziś jestem w 23 tyg. ciąży, spodziewamy się synka. Ciąża jest zdrowa, a dzidzia baaardzo ruchliwa. Także głowy do góry nie warto się poddawać :)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzx1hpqtpebin1.png

37646 margi Kobieta, 37 lat, Poznań