Skocz do zawartości
Forum

Czy ciąża jest możliwa?


Gość exe7

Rekomendowane odpowiedzi

współżyłam 15 lutego -2 dni po okresie był to mój pierwszy raz uzyliśmy prezerwatyw extra safe z durex trwało to max z minutę i było bardzo delikatnie niestety on miał wytrysk wewnatrz mnie gumka niby nie pękła potem nadmuchaliśmy ją i wgl ale ja strasznie boję sie ze ejstem w ciąży oboje jesteśmy dość młodzi więc to by była katastrofa mam troszkę podwyższoną temperaturę ciała okres mam dostaćza 2 tyg dosyć boli mnie krzyż i podbrzusze już nie wiem co mam ze sobą zrobić tak się denrwuje nie mogę się skupić itp prosze o normalne sensowne odpowiedzi z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza

Margeritka ma racje :) jeśli ktoś uważa ciążę za katastrofę to zanim pojdzie do łózka powinien zdawac sobie sprawę z konsekwencji... ja nikogo nie oceniam ale musimy byc odpowiedzialni za swoje czyny
w prezerwatywie wiadomo jest to jakieś zabezpieczenie ale nikt nie da w 100% pewności... zawsze są jakieś ale....
Exe jeśli masz takie odczucia jak na ciążę to dlatego, że sobie wmawiasz, bo o tym myślisz. Na takie ciążowe objawy jest stanowczo za wcześnie zważywszy ze minął niecały tydzień.... nawet gdyby miałabyć to ciąża to zarodek nawet nie zdążyłby się zagnieździć w macicy... polecam poczytać dokładnie na czym polega zapłodnienie.... bo nie jest to o bara bara i już jest zarodek.... to skomplikowany etap który trwa aż do kolejnego terminu miesiączki, wtedy zachodzą ogromne zmiany...
twoje dolegliwości bym raczej podporządkowała pod zmianę w której straciłaś dziewictwo i wówczas ból podbrzusza jest zrozumiały... a to może promieniować na krzyż...

Odnośnik do komentarza

ja bym sie zastanawiala czy wgl bol krzyza moze byc oznaka ciazy..
ja tez jestem mloda ale ciaza jak najbardziej planowana staralismy sie przed slubem ale okazalo sie ze dzidzia chce byc 100 % slubna i udalo sie dokladnie dzien po slubie po 4 miesiacach staran... wczesniej tez podejmowalam nie zbyt madre decyzje o wspolzyciu z partnerami ale nigdy przenigdy nie myslalam ze jak zajde w ciaza to tak jakby zawalil sie moj swiat zawsze bylam swiadoma konsekwencji a czasem nawet gotowa na to ze moge byc w ciazy...

ale tak jak wspomniala kolezanka nademna objawy ciazowe nie ujawniaja sie tak szybko ..po jakims czasie zaczynaja sie bole podbrzusza jak na miesiaczke nudnosci choc nie u wszystkich.. zarodek musi przejsc spora droge by sie wkoncu zagniezdzic . wiec szczerze watpie ze jestes w ciazy...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-67958.png
mój suwaczek

Odnośnik do komentarza

izzi098
ja bym sie zastanawiala czy wgl bol krzyza moze byc oznaka ciazy..
ja tez jestem mloda ale ciaza jak najbardziej planowana staralismy sie przed slubem ale okazalo sie ze dzidzia chce byc 100 % slubna i udalo sie dokladnie dzien po slubie po 4 miesiacach staran... wczesniej tez podejmowalam nie zbyt madre decyzje o wspolzyciu z partnerami ale nigdy przenigdy nie myslalam ze jak zajde w ciaza to tak jakby zawalil sie moj swiat zawsze bylam swiadoma konsekwencji a czasem nawet gotowa na to ze moge byc w ciazy...

ale tak jak wspomniala kolezanka nademna objawy ciazowe nie ujawniaja sie tak szybko ..po jakims czasie zaczynaja sie bole podbrzusza jak na miesiaczke nudnosci choc nie u wszystkich.. zarodek musi przejsc spora droge by sie wkoncu zagniezdzic . wiec szczerze watpie ze jestes w ciazy...

gratulacje ciąży:) czas oczekiwania na dziecko też jest dobry moim zdaniem:)

Odnośnik do komentarza

ja oczekuje na nadejście tych magicznych 9 miesięcy i teraz myślę sobie, że ten czas to takie przygotowanie do całkowitej zmiany życia... tak już na zawsze.... z opowiadań wiem, że każda kobieta inaczej go przezywa i inaczej się przygotowuje.... ja nie tyle ze jestem ciekawa a dlatego ze chce dać komuś życie, szczęście, otoczyć miłością i sprawić by ten ktoś był cudownym człowiekiem, chce dać z siebie wszystko by zapewnić temu komuś jak najlepsze życie i najlepszy start... bo przecież od tych 9 miesięcy wszystko się zaczyna i ma później wpływ na całe życie...

dlatego warto przygotować się na ten czas zarówno psychicznie jak i fizycznie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...