Skocz do zawartości
Forum

Macica dwurożna (z przegrodą) + krwiak


Rekomendowane odpowiedzi

miał ktoś coś takiego
jaki finał?
to moja druga ciąża, pierwsze też z kąplikacjami(wtedy nie wiedziałam o przegrodzie) i nie było krwiaka- szczęśliwe zakończenie
ale w tej ciąży mam już dziecko więc nie ma szans wylegiwania sie, oczywiście bardzo się staram dużo odpoczywać, sporo pomaga mi mąż ale dzoecko tez mnie potrzebuję, nie dzwigam malucha ale się z nim bawię
mam szansę dotrwać do końca? miał ktoś podobnie?
obecnie zaczął sie 11 tydz w 7 trafiłam do szpitala z maywnym krwawieniem ale wszystko się wyciszyło narazie

Odnośnik do komentarza

Ja miałam krwiaka w 7 tygodniu, był malutki po tygodniu urósł do i zajmował jakieś 50% wokół jaj płodowego, brałam nospę, duphaston i asmag i wolno mi było wstać tylko do wc. Lekarz nie wróżył już nic dobrego... Krwiak po 2 tygodniach zniknął :) Teraz jestem w 20 tyg. i wszystko ma być już ok :)
Ale najważniejsze to dużo leżeć, domyślam się że jest to bardzo trudne przy drugim dziecku, ale może uda Ci się zorganizować z nim zabawy u Ciebie w łóżku.

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvhdgexxj5t3ng.png

Odnośnik do komentarza

Zofia ja mam taką macicę z przegrodą. To moja pierwsza ciąża. Bardzo się boję żeby za wcześnie nie urodzić. Jakoś tak właśnie 7 tyg trafiłam do szpitala miałam małe plamienie było podejrzenia krwiaka ale w końcu chyba go nie było. A plamienie być może było z drugiej części macicy. Jestem na zwolnieniu ( oszczędzam się)od tego czasu biorę, asmag, luteinę i fragmin. Lekarz mówił, że jedna część macicy się zamknęła i nie rośnie a w drugiej rozwija się dziecko. Lekarz mówił, że to trochę taka ciąża jak bliźniacza jest mniej miejsca. Miałam plamienie jeszcze ok 12-13 tyg ale to było z resztek kosmówki.
Jedna lekarka mówiła, że miała pacjentkę która urodziła dwójkę dzieci naturalnie a później jak chciała założyć spiralę okazało się, że ma taką przegrodę.
Mi lekarz powiedział, że będzie cesarka. Trzymam kciuki, mam nadzieję, że wszystko u Ciebie będzie ok ( i u mnie też) Pocieszyłaś mnie, że urodziłaś szczęśliwe pierwsze dziecko._

http://www.suwaczki.com/tickers/p655e6yd3lgr8r82.png

Odnośnik do komentarza

ja też mam macicę dwurożną, byłam już cztery razy w ciąży, ale udało mi się urodzić tylko jedną piękną córeczkę. za każdym razem miałam krwawienia i leżałam często w szpitalu. moja córcia ma już cztery lata i chciałabym żeby miała rodzeństwo, ale się boję kolejnej porażki. życzę wszystkim dwurożnym szczęścia i wytrwałości.

Odnośnik do komentarza
Gość PrzerażonaMama

Cześć dziewczyny. Jamam pytAnie. Od porodu minęło juz 7 tygodni, wszystko juz tam na dole dawno sie zagoilo, nie bylam szyta wiec po 2 tygodniach zeszla cala opuchlizna i wszystko, prawie wszystko ok. Z lewej strony jakby zza scianki macicy cos wystawalo. Strasznie sie boję a u lekarza jeszcze nie bylam. Czy to moze byc wlasnie ta przegroda?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...