Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Jak zachować młodość? Kremy i kremiki...

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Madziulek

Madziulek

Małgoś jakie piękne te kosmetyki,jaki wyglad mają elegancki,noo powiem Ci robią wrażenie:Uśmiech:zaraz przyjrze sie bliżej bo dopiero Majcie maż położył :)

19 madziulek Kobieta, 43 lata, Warszawa Mokotów
Małgosia

Małgosia

Aniu lubisz kosmetyki AA?
ja musialam przekładać jutrzejszą wizytę u kosmetyczki może i dobrze bo miałam jej powiedziec jak mi się sprawdził krem BABORA pod oczy- a nie miałam czasu go wypróbować ;)

3 malgosia Kobieta, 41 lat, Warszawa
Madziulek

Madziulek

a ja w ogóle nie znam AA,a wiem ze wiele osób poleca,ja używam własnie albo loreal do twarzy,toniki avona i do ciała eveline,w ogóle lubie Avona :)

a ta MK też mnie zaciekawiła :Uśmiech:

19 madziulek Kobieta, 43 lata, Warszawa Mokotów
Primosten

Primosten

Monika1980
A co polecacie do skóry wrazliwej?? Mam problem, bo często po tych ujędrniających mam wysypkę.

Jeśli masz na myśli skórę twarzy to ja polecam Avene (dzięki tym kosmetykom mogę myć buzię normalną wodą z kranu :) - wcześniej myłam tylko przegotowaną wodą, bo inaczej miałam wysypkę) Może są drogie, ale na długo wystarczają i jak dla mnie są rewelacyjne (La Roche sa też niezłe) i odbudowały mi warstwę lipidową skóry :)

--

http://b3.lilypie.com/lA4ip1/.png

217 primosten Kobieta, 0 lat, Warszawa
Małgosia

Małgosia

W środę od 18.00 na ul.Foksal w Pałacu Zamojskich organizowany jest wieczór kosmetyczny Mary Kay połączony z konkursami i nagrodami- zresztą każda osoba która przyjdzie będzie miała upominek
wieczór Andrzejkowo/Katarzynkowy oczywiście każda Pani mile widziana, zresztą Panowie tez, bo MK ma też kosmetyki dla Panów
w imieniu Agnieszki zapraszam.
Może to też będzie okazja żeby sie spotkać???

Małgosia

Małgosia

Primosten witaj ;)))

dzieki wielkie za doprowadzenie mnie do pionu ;) juz poprawiam, od 18.00