Skocz do zawartości
Forum

Jak zachować młodość? Kremy i kremiki...


Rekomendowane odpowiedzi

dziewczyny
ja mam sporo kosmetyków tej firmy na równi z cliniqiem i jestem bardzo zadwolona

plusem jest to, ze na takim spotkaniu Aga pokazuje na kazdej z was jak działaja kosmetyki
takze nie kupuje sie ich w ciemno
Firmowa witryna Mary Kay Polska. Kosmetyki, kosmetyka, pielęgnacja, uroda, kobieta, kariera, praca, skóra, makijaż na dole jest zakładka katalog

Odnośnik do komentarza

Monika1980
A co polecacie do skóry wrazliwej?? Mam problem, bo często po tych ujędrniających mam wysypkę.

Jeśli masz na myśli skórę twarzy to ja polecam Avene (dzięki tym kosmetykom mogę myć buzię normalną wodą z kranu :) - wcześniej myłam tylko przegotowaną wodą, bo inaczej miałam wysypkę) Może są drogie, ale na długo wystarczają i jak dla mnie są rewelacyjne (La Roche sa też niezłe) i odbudowały mi warstwę lipidową skóry :)

http://b3.lilypie.com/lA4ip1/.png

Odnośnik do komentarza

W środę od 18.00 na ul.Foksal w Pałacu Zamojskich organizowany jest wieczór kosmetyczny Mary Kay połączony z konkursami i nagrodami- zresztą każda osoba która przyjdzie będzie miała upominek
wieczór Andrzejkowo/Katarzynkowy oczywiście każda Pani mile widziana, zresztą Panowie tez, bo MK ma też kosmetyki dla Panów
w imieniu Agnieszki zapraszam.
Może to też będzie okazja żeby sie spotkać???

Odnośnik do komentarza

Madziulek
czyli wszystko o magicznych specyfikach do ciała :)
Ja osobiście polecam zastaw Eveline cosmetics slim extreme 3D używam 3 na raz - peeling do ciała pod prysznic,serum i na koniec krem - Rewelacja !!!!
Cellulit się zmniejszył,rozstępów co prawda nie mam,ale ciałko zrobiło sie jędrniejsze i twardsze :Uśmiech: jest też z tej serii krem do biustu,ale jeszcze nie używałam,na biust robie ćwiczenia :Uśmiech:

a wy co polecacie byśmy były jeszcze bardziej ponętne i piękniejsze ? :Psoty:

równiez to mam i uzywam+ pas vibra space,na ujedrnienie ciałą swietny zestaw

Odnośnik do komentarza

~Agusiax
Madziulek
czyli wszystko o magicznych specyfikach do ciała :)
Ja osobiście polecam zastaw Eveline cosmetics slim extreme 3D używam 3 na raz - peeling do ciała pod prysznic,serum i na koniec krem - Rewelacja !!!!
Cellulit się zmniejszył,rozstępów co prawda nie mam,ale ciałko zrobiło sie jędrniejsze i twardsze :Uśmiech: jest też z tej serii krem do biustu,ale jeszcze nie używałam,na biust robie ćwiczenia :Uśmiech:

a wy co polecacie byśmy były jeszcze bardziej ponętne i
piękniejsze ? :Psoty:

równiez to mam i uzywam+ pas vibra space,na ujedrnienie ciałą swietny zestaw

Moja TŻ również używa tej serii kosmetyków z Eveline i i chwali...a ja ją podziwiam XD

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...