Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Jak zachować młodość? Kremy i kremiki...

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Madziulek

Madziulek

Małgosia
Madziulek- namówiłaś mnie ;) dziekuje

jędrnych ćwiczeń kochana życzę :jezyk:

19 madziulek Kobieta, 43 lata, Warszawa Mokotów
Małgosia

Małgosia

;) robi się

a apropo tematu to ja od wakacji uzywam cliniqa i powiem, że widzę różnice nawet kosmetyczka moja powiedziała, że taka mam "zdrową' cerę

3 malgosia Kobieta, 41 lat, Warszawa
Monika1980

Monika1980

A co polecacie do skóry wrazliwej?? Mam problem, bo często po tych ujędrniających mam wysypkę.

--

http://www.suwaczek.pl/cache/cc228cfa63.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0385dbc9e8.png

106 monika1980 Kobieta, 39 lat, Tczew
Madziulek

Madziulek

Monika1980
A co polecacie do skóry wrazliwej?? Mam problem, bo często po tych ujędrniających mam wysypkę.

ja mam cerę mieszaną,ale na pewno ktos odpisze w Twojej sprawie :)

Małgosia

Małgosia

monika no właśnie czytałam całą masę pozytywnych opinii o całej serii kosmetyków AA , ale sama nigdy nic z nich nie używałam.
Chwalą je sobie dziewczyny.

Madziulek

Madziulek

co do twarzy do bardzo polecam do cery mieszanek krem loreala pure zone :) rewelacyjny :)

Małgosia

Małgosia

Madziula ja zanim przeszlam na cliniqa uzywalam vichy i lorea'la- też byłam zadowlolona
no i koniecznie trzeba zmywać twarz zelem do mycia twarzy, pianka do mycia twarzy ( zalezy od rodzaju cery) bo ani mleczko ani tonik nie poradzą sobie z tym co mamy na twarzy po całej nocy czy dniu.;)

Madziulek

Madziulek

Małgosia
Madziula ja zanim przeszlam na cliniqa uzywalam vichy i lorea'la- też byłam zadowlolona
no i koniecznie trzeba zmywać twarz zelem do mycia twarzy, pianka do mycia twarzy ( zalezy od rodzaju cery) bo ani mleczko ani tonik nie poradzą sobie z tym co mamy na twarzy po całej nocy czy dniu.;)

no to fakt,tyle ze ja tonic mam już z Avona,też do cery mieszanej :)