Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Jak dbacie o paznokcie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Nanda

Nanda

Ja kiedyś stosowałam tę odżywkę z Eveline, bo przy kilku warstwach dawała świetny kolor, ale nie zauważyłam jakiś spektakularnych efektów. Za to te rękawiczki exclusive cosmetics spa dla dłoni są świetne, bo działają też fajnie na pazurki nawilżając płytkę. Tylko podstawą jest później nie zmywanie ich zmywaczem z acetonem, bo to przesusza.

--

30858 nanda Kobieta, 40 lat, Wrocław
~Karolina Kowalczyk

~Karolina Kowalczyk

Ja stosuję różnego typu odżywki, a dodatkowo żeby paznokcie ładnie wyglądały ozdabiam je na różny sposób. Bardzo dużo ciekawych inspiracji znalazłam na stronie http://www.smedyczny.pl/tipsy-wzorki/ i obecnie coraz bardziej się wprawiam w robieniu coraz wymyślniejszych wzorków.

karoladuc

karoladuc

Ja po prostu dbam o dobrą dietę i widze, że jeśli zdrowo się odżywiam (przewaga owoców i warzyw, plus kasze i ryż) to moje paznokcie i włosy automatycznie są w lepszej kondycji. A oprócz tego używam z Golden Rose lakierów, top coat'u i zastanawiam się nad tą nową czarną odżywką bo kilka osób już w necie ją polecało.

--

Ciekawie o zdrowiu i urodzie na http://undkimpol.org.pl/

44619 karoladuc Kobieta, 39 lat, Łódź
scooby

scooby

Ostatnio odkryłam Golden Rose, ale skupiłam się na szminkach - będę musiała też kupić jakieś ich lakiery.

40171 scooby Mężczyzna, 40 lat, Katowice
~arwena88

~arwena88

Ja staram się dbać o paznokcie, ale i tak mi się łamią i brzydko wyglądają:(

Ancymonka

Ancymonka

ja noszę hybrydki, ale czasem jak robię sobie przerwę to używam różnych peelingów i oliwek do paznokci :)

51757 ancymonka Kobieta, 36 lat, Wrocław
~neda

~neda

Wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Wrocławia, które chcą zadbać o swoje paznokcie polecam http://maniq.pl/ Jest to studio urody, które zajmuje się stylizacją paznokci, manicurem i pedicurem.

~Jorwina

~Jorwina

Najlepiej dopasować manicure do swojego typu paznokci bo nie dla każdego manicure będzie najlepszy. Kiedyś chodziłam na japoński, ostatnio jednak bardzej wole hybrydy. Co dwa tygodnie mam robione pazurki oraz nie musze się o nie troszczyć bo wygladaja bardzo dobrze. Trzymalyby sie o wiele dłużej ale denerwują mnie odrosty i jakoś nie wyobrażam sobie chodzić z nimi dłuzej ;)
Ogólnie na tej stronie jest opisane na jakie rodzaje manicure mozna się wybrać
https://mojegliwice.pl/is,rodzaje-manicure---co-wybrac-dla-swoich-dloni,270925,827161.html