Zakupy i prezenty

Szczoteczka ELEKTRYCZNA dla 3-latki i mamy

paczanga

paczanga

hej
właśnie byłam u dentysty bardzo polecał kupno szczoteczek elek. Dla dzieci dlatego że przyzwyczajają się do szumu szczoteczki i później nie boją się jak dentysta im coś tam boruje, manipuluje. dla mnie bo lepiej myje zęby, mam duży problem z kamieniem. Nie mogę nigdzie znaleść dobrej porady w jaką szczoteczkę zainwestować. Pomocy forowiczki.

15608 paczanga Kobieta, 30 lat, dziki wschód BP

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Daffodil

Daffodil

My mamy taką:

http://p.alejka.pl/i2/p_new/03/10/oral-b-vitality-precision-clean-29-szczoteczka-elektryczna-nowa_0_b.jpg

Dla nas nakładki standardowe, dla Kuby wersja dziecięca, bo rzeczywiście są dużo miększe. Ja szczoteczki elektrycznej używam już bardzo długo i przyznam, że nigdy bym już do tradycyjnej nie wróciła, zęby dużo porządniej umyte.
Kuba od paru miesięcy używa i też bardzo mu się to podoba :)

1969 daffodil Kobieta, 37 lat, Kraków
paczanga

paczanga

to znaczy że mogę ten sam napęd (baze) używać i dla mnie i dla córy tylko końcówki zmieniać? ale by to była oszczędność! myslałam że musze 2 korpusy (czy jak to się nazywa) kupić

15608 paczanga Kobieta, 30 lat, dziki wschód BP
Daffodil

Daffodil

Też tak myślałam na początku, ale mnie koleżanka oświeciła :)
Teraz jednej rączki używamy we trójkę. Oczywiście każdy ma swoją końcówkę :) Do końcówek są gumeczki w różnych kolorach, żeby odróżniać jedną od drugiej.
Końcówki są na tyle długie, że rączki nie wkłada się do ust, więc spokojnie możecie używać jednej.

1969 daffodil Kobieta, 37 lat, Kraków
paczanga

paczanga

dlaej kopie net w poszukiwaniu czegoś przydatnego tu mały artykulik .:ANIDENT:. Szczoteczka Elektryczna, Irygator, Szczoteczki Elektryczne, Irygatory, Stomatologia, Stomatolog, Dentysta Warszawa

ze względu na moje duże problemy z kamieniem nazębnym myślę nawet o kupnie szczoteczki sonicznej. czyści za pomocą ultradźwięków PHILIPS SONICARE HEALTHY WHITE SZCZOTECZKA SONICZN (2631376450) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. zaletą tej szczoteczki jest też to że dłużej końcówki służa, rzadziej je się wymienia

15608 paczanga Kobieta, 30 lat, dziki wschód BP
Ulla

Ulla

dziewczyny podczytuję i chyba zdecydujemy się niedługo na zakup sobie takich prezentów, dzięki za takie podpowiedzi

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 39 lat, Jaworzno
caryca

caryca

Dentystka zaleciła mojemu synkowi elektryczną jak miał 3 latka, bo za mocno ścierał szkliwo. Mówiła, że szczoteczka sama się zatrzymuje jak za mocno się naciska. Wtedy nie znalazłam takiej co to niby zatrzymuje się pod wpływem nacisku. Kupiłam ORAL-B VITALITY synkowi, a sobie tą samą ale z rozszeszeniem 3D WHITE LUXE. w efekcie okazało sie, że po prostu jedna jest jasno niebieska, druga ciemno niebieska i chyba nieco szybciej drga jedna z nich. niczym poza tym sie nie różnią. Końcówki pasują do nich każde Oral-B, można zamieniać dziecięce końcówki do szczoteczki dorosłych itd. To od końcówek zależy jaką funkcję będzie spełniała, np.z gumkami wybielają, inna osad i kamień zmniejsza itd.
Generalnie przez te 4 lata mamy te same szczoteczki, tą samą ładowarkę do nich (tylko końcówki oczywiście zmieniamy :-)) i nic się z nimi nie dzieje. Działają tak samo od 4 lat!!! Ładuję raz w tygodniu, max co 5-6dni.
Mam nadzieje , że pomogłam. Pozdrawiam

--

http://www.suwaczek.pl/cache/03aa770dde.png

28783 caryca Kobieta, 0 lat, Przemyśl