Skocz do zawartości
Forum

Co na prezent dla męża?


Rekomendowane odpowiedzi

na te urodziny zaprojektowałam dla mojego m koszulkę, na allegro jest dużo taki aukcji a jeśli nie masz swojego pomysłu oni mają fajne propozycje. mój m dostał taką z motywem z terminatora bo to jego ulubiony film.
mój m jest gadżeciarzem więc dostał już golarkę elektryczną, krzesiwo, profesjonalny kompas. kilka razy książki kapuścińskiego i hugo-badera to bardzo dobra publicystyka-reportarz.
dla majsterkowiczow polecam kombinerki Leatherman Leatherman Multitool Wingman od Barsop Wysyłka 0 (2511775560) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. drogie ale kur...so dobrze wykonane i mają 25l gwarancje. można wychaczyć taniej używane.
galanterie skórzaną też przerabialam. dostal kiedyś nesener-teczkę skórzaną.

Odnośnik do komentarza

ja mam zawsze problem z prezentami dla facetów z rodziny a niefart chciał, ze i tata i bracia urodziny mają w jednym tygodniu :D i żeby coś wybrać to zwykle szwendałam się z miesiąc wcześniej, ale w tym roku jakoś tak zapomniałam i zostało mi to na ost chwilę :/ więc wszystkich moich mężczyzn obskoczyłam w empiku :) wygoda, bo czy książkę czy gadżet można tam znaleźć, ceny dobre, a z kuponami rabatowymi jeszcze taniej można kupić większość. W jednym miejscu i problem z głowy ;)

Odnośnik do komentarza

Ponieważ mężczyźni to odwieczne dzieci polecam - wykupić im przejażdżkę quadem, wysłać na paintball, zabrać na jakieś wyścigi lub mecz...

A jeśli skromniejszy prezent - możne być jakiś fajny otwieracz dla piwoszy, śmieszna popielniczka dla palacza, śmieszna figurka, lub pójść do artysty ze zdjęciem i zrobić zabawne w stylu Cartoon karykatury :D

KOCHAM CIE KRUSZYNKO CALYM SERDUSZKIEM !!

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidupjyy9cpdtcw.png

Odnośnik do komentarza

Przejażdżka quadem to niegłupie, tylko ja bym się bała, ze wariat się zimą gdzie zabije jeszcze...
Ustaliliśmy, że w tym roku in wybiera sobie porządny, męski zegarek, a ja dostaję wymarzone kolczyki i każdy będzie zadowolony. Cenowo nawet podobnie nam się wybrało.
Może to trochę mało romantyczne, ale oboje jesteśmy happy:)

Kto tam nuci pod nosem? to ja, to ja:)

Odnośnik do komentarza

Myślę, że wszystko zależy od tego co kto lubi. Mój mąż zawsze prosi mnie, żebym mu nic nie kupowała, więc zwykle wykonuję coś własnoręcznie, lub organizuję wspólny romantyczny wieczór, a symbolicznie wręczam mu np. białą czekoladę, bo słodyczami nigdy nie pogardzi. Zawsze możesz jeszcze kupić coś zgodnego z jego zainteresowaniami. :)

Odnośnik do komentarza

Jak twój mąż jest majsterkowiczem, to może jakiś zestaw narzędzi? Podstawowe narzędzia, jakie każdy facet musi mieć w swoim domu to na pewno wiertarka, wkrętarka, może szlifierka... Nitownica też wydaje się potrzebna, nie jestem tylko pewny czy ręczna styknie, czy może warto kupić nitownicę pneumatyczną  [reklama usunięta] 😄 No z takich narzędzi to na pewno młotek jeszcze i fajnie byłoby mieć frezarkę 😉

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Można by jeszcze zestaw wybijakow, młotków, takie haczyki do segerow, suwmiarka elektroniczna, wkrętaki precyzyjne, ściągacze do łożysk no zależy co mąż robi.... Można kupić zestaw wierteł dobry itp itd

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
[reklama usunięta]
Odnośnik do komentarza

Myślę że to nas czym mu zależy? Mojemu nasz szczeniak zjadł ukochane kapcie ocieplane futerkiem 🤣 i wczoraj rozwalił mu się portfel więc kupiłam cieplusie kapcie i portfel trochę banalne ale wiem że z tego będzie bardzo się cieszył 😉

Uniwersalnym prezentem będzie też zegarek [reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...