Wakacje

Wakacje nad polskim morzem

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Dziubala

Dziubala

Natka231, w hotelu, o którym piszesz brakuje mi np. zjeżdżalni na basenie ;). No i szkoda, że napoje do obiadu/kolacji są płatne skoro, to jest stół szwedzki.
Im większe się ma dzieci, tym większe się ma wymagania ;)

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
~oleska23

~oleska23

A nie wolisz górskich klimatów? ja ze swoim dzieckiem częściej góry zwiedzam, ma podobne zainteresowania lubi chodzić po szklakach itp. Ostatnio byliśmy w Szczawnicy, tutaj możesz poczytać www.szczawnica.nrs.pl coś więcej na temat regionu noclegów itp.

roscisl

roscisl

w tamtym roku byłam na wakacjach nad polskim morzem i muszę przyznać, że było fantastycznie, według mnie trochę zależy od miejsca do którego jedziemy ale też wiele zależy od tego z kim tam jedziemy i ta druga rzecz ma większe znaczenie, w każdym miejscu można znaleźć coś ciekawego :) ja zawsze przed wyjazdem na wakacje sprawdzam na internecie możliwości jakie są w danej miejscowości co warto odwiedzić, gdzie pójść coś zjeść :) to bardzo pomaga w spędzaniu udanych wakacji, szczególnie, że ja nie lubię ciągle siedzieć w hotelu :)

48149 roscisl Kobieta, 30 lat, Wrocław
scooby

scooby

Moim zdaniem warto wybrać się do Trójmiasta. Jest tam ładnie i można zapewnić sobie i dzieciom sporo rozrywek.

40171 scooby Mężczyzna, 40 lat, Katowice
adasaga3

adasaga3

Scooby, polecasz coś konkretnego w Trójmieście dla dzieci? Będziemy tam w najbliższe wakacje.

39504 adasaga3 Kobieta, 39 lat, Racibórz
Lonka27

Lonka27

Rok temu byłam na wakacjach nad morzem z mężem i dziećmi. Super spędzony czas. Dzieci skakały w wodzie, mąż ich pilnował a ja sie opalałam. Synek wprawdzie na drugi dzień dostał kataru i niewysokiej gorączki ale miałam ze sobą [reklama usunięta] i mały wrócił szybko do zdrowia. Najważniejsze na wakacjach to dobrze wyposażona apteczka by nic nie zepsuło nam wyjazdu.

47346 lonka27 Kobieta, 31 lat, kielce
~kalama

~kalama

Moim ulubionym miejscem urlopowym jest Dźwirzyno i hotel Senator. Tam naprawde mogę wypocząć i się zrelaksować. Mają bardzo fajnych animatorów, więc dzieciak są zajęte i dorosli mogą skorzystać ze spa. Ostatnio brałam tam udział w rytuale saunowym z mistrzem ceremonii, ciekawe i bardzo przyjemne doświadczenie ;)

Dziubala

Dziubala

Kalama, byliśmy w Senatorze w Dźwirzynie i to był nasz jeden z najlepszych pobytów (byliśmy tam na feriach). Starszakom najbardziej podobało się chyba nurkowanie i kino hotelowe :). Najmłodszemu sala zabaw i basen. To czego mi tylko brakowało to... zjeżdżalnie dla dzieci na basenie, może kiedyś zrobią...
O ile za każdym razem staramy się jeździć gdzie indziej, to wyjątkowo do Senatora pojedziemy jeszcze raz :). Niech to będzie najlepsza rekomendacja dla tego miejsca :)

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
~kasienkamop

~kasienkamop

Również mogę polecić hotel Senator w Dźwirzynie. Dzieciom bardzo podobał się pobyt, bo ciągle coś miały do roboty dzięki animatorom czasu wolnego. My, dorosli też bawiliśmy się całkiem nieźle ;) Szczególnie rytuały saunowe przypadły nam do gustu.

Nela33

Nela33

Jak dla mnie największa głupota, to pchać się tam w sezonie letnim...

60296 nela33 Kobieta, 50 lat, Katowice