Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

blackgrzywa

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez blackgrzywa

 1. Ciąża to nie choroba, więc można wszędzie 😉 Kwestia dotarcia na miejsce - warto sprawdzić np zasady podróżowania ciężarnych w konkretnej linii lotniczej.
 2. blackgrzywa

  Miejsce na wakacje

  Świetnym miejscem na wakacje jest włoska Sardynia - doskonała kuchnia, piękne plaże, cudowne widoki, dużo zabytków - dla każdego znajdzie się coś interesującego. Polecam odwiedzić stronkę https://sardynia.pl/ żeby poczytać więcej o dostępnych atrakcjach, hotelach, cenach i wskazówkach dojazdu.
 3. blackgrzywa

  Dziecko w samolocie

  Moje dziecko leciało chyba z 15 razy - Malta, Grecja, Cypr, Maroko, USA, Izrael, Anglia. Do 2 roku życia jest za darmo albo prawie za darmo i przelot i hotel więc opłaca się podróżować 😉 Większość podróży dziecko powinno przespać. Obsługa jest zazwyczaj życzliwa, w toaletach są przewijaki, wózek dla dziecka przewozi się za darmo.
 4. Byłem w tym roku, więc mogę coś doradzić 😉 We Władysławowie są dzikie tłumy na plaży ale jak się pojedzie kawałek dalej na Hel albo do Jastarni to już jest pusto. Polecam też zwiedzać muzea - dobre urozmaicenie dla plaży albo opcja na złą pogodę. Super jest Muzeum Obrony Wybrzeża na Helu i Muzeum Ziemi Puckiej w Pucku.
 5. Czy Wasze dzieci jadą na wycieczki szkolne w tym roku? Na obozy i kolonie pojechały tysiące dzieci i było bezpiecznie, bo biura podróży, obiekty noclegowe, parki rozrywki, muzea i inne instytucje nauczyły się już funkcjonować z koronawirusem i dopasować do nowych warunków. Z wycieczkami jest tak samo - lepiej gdzieś wyjechać w mniejszej zorganizowanej grupie niż być w zamknięciu w szkole - zwłaszcza tam gdzie jest bardzo dużo uczniów. A jednak jest wiele sygnałów, że dyrektorzy szkół będą zabraniać organizowania wycieczek szkolnych. Powstała akcja #RatujmyWycieczkiSzkolne która ma zachęcać do podróżowania i wsparcia wycieczek jako uzupełnienia programu nauczania na lekcjach. Jeśli się z tym zgadzacie udostępnijcie stronę: https://ratujmywycieczkiszkolne.pl
 6. Większość wybiera narty, co naturalne i oczywiste. Ale ciekawą alternatywą inną niż normalne obozy zimowe mogą być kolonie z językiem angielskim. Idealna okazja, żeby poćwiczyć angielski i poprawić ocenę w II semestrze 🙂 Polecam takie wyjazdy z firmą ATAS, od ponad 30 lat robią obozy językowe w ;ecie, od niedawna także zimowe: https://www.atas.pl/pl/obozyzimowe
 7. Przede wszystkim dużo pieluch - także tych tetrowych i bawełnianych - ich nigdy nie jest za wiele. Poza tym podgrzewacz do butelek i miś szumiś. A dla rodziców ekspres do kawy.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...