Skocz do zawartości
Forum

Czy poroniłam 4 tydzień ?


Rekomendowane odpowiedzi

Spóźniał mi się okres więc zrobiłam test wyszedł pozytywny po paru dniach dostałam bólu brzucha podobnego do bólu menstruacji i zaczęłam krwawić nie zbyt mocno ale wyglądało to tak jak okres zrobiłam USG i lekarz stwierdził że nie widzi pęcherzyka i kazał zrobić badanie z krwi wyszło 884.1 powiedział że jajo mogło się jeszcze nie zagnieździć bo jest zbyt wcześnie przepisał luteinę i kazał mi się zgłosić za trzy tygodnie ja nadal krwawię jest to 4 dzień niewiem co mam robić niechce czekać trzy tygodnie czy mogło dojść do poronienia jak to sprawdzić a jeśli nie to czy te skurcze i krwawienia mogą uszkodzić płód co mam zrobić proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza

Powtórz badanie beta hcg. Byłam w podobnej sytuacji rok temu, blada kreska na teście, spóźniajaca się miesiączka, beta raptem 21 na usg nic nie widać, krwawienie, szpital, beta 6. Lekarz powiedział, że gdyby nie ta beta to powiedziałby, że to normalna miesiączka. Ciąża biochemiczna.

Jeżeli beta wzrośnie to dobrze! Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza

Też mi się wydaje, że to ciaza biochemiczna, nawet nie wiem czy można tu mówić o poronieniu. Dlatego nie ma
sensu testować w dniu miesiączki. Jakbyś nie sprawdzała, to po prostu pomyślałabyś, że okres Ci sie spóźnia i tyle. Na pocieszenie powiem Ci, że czasami w ten sposób organizm przygotowuje się do właściwej ciąży. U mnie tak było. Najpierw biochemiczna, a w kolejnym cyklu zdrowa, piękna ciąża i synek :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...