Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Negatywny. Teraz nic, czekac na @. skonczylam z testowaniem na ten cykl. Mam nadzieję że szybko przyjdzie

Przykro mi Ciekawska :/ trzymam kciuki że albo dostaniesz pozytywny test albo @ by zacząć znowu starana i nie czekać niewiadomo na co

Odnośnik do komentarza

Dorka TU możesz wpisać i poprawi Ci.

Ann przykro mi :( nie wygląda to jak by miała przyjść dziś bo temperatura nie spadła znowu tak mocno. Ja też mam dość. Chyba w przyszłym cyklu nie będę siedzieć z tym na internecie tylko dam sobie spokój.

Odnośnik do komentarza

Tak siedze i czytam wasze wypowiedzi, a może My za bardzo sie nakrecamy na ta "ciążę" ciągle o tym myśląc,nie pomagamy sobie... Znam kilka przypadków gdzie dziewczyny po prostu "odpuscily" i udało sie... Myślę ze psychika tez nas w jakimś stopniu blokuje... ( jeżeli oczywiście nie ma innych poważniejszych problemów) Dlatego Ja wrzucam na luz ;)) Nie mowie ze nie będę was obserwować ( bo ciekawa jestem komu szybko uda sie zajść) ale odpuszczam.... Żadnych lekarzy... Jedynie kalendarzyk ovu i obserwowanie cyklu... Także dziewczyny trzymam za Was kciuki i na pewno odezwę sie jak ujrzę tylko II krechy ;)) ściskam Was mocno ;**

Odnośnik do komentarza

Mia masz rację. Dwa cykle kiedy zaszłam to akurat wtedy ani nie pisałam na forach ani nie googlowalam ani nie obserwowałam cyklu. Wiedziałam tylko kiedy @sie zaczęła I kiedy się skończyła. Nic innego nie pisałam. Jest po prostu dziura w kalendarzu. Nawet czekałam tydzień po terminie by testować. Myślałam że będą negatywne a tu niespodzianka. Pierwsza ciąża skończyła sie poronieniem a druga synkiem

Odnośnik do komentarza

Witajcie. U mnie dziś 18 dc. Nie widzę tego cyklu Ale to nic już nad tym nie rozmyślam. To znaczy w tym cyklu.
Dorka powtorz test niedługo.
Rysia tak jest trzeba zabalowac to jest dobry plan.
A co do tej patologii to wiem co czujecie. Niestety nie mamy na to wpływu, a patologia jak była tak jest i łatwość w zachodzeniu to faktycznie mają.
Ale Dziewczyny tak sobie myślę Że.. że zobaczymy 2 kreseczki.
Bo jak nie my to kto.. ( wiem wiem na pewno patologia nas wyprzedza:D)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...