Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

~Monika13
W sumie nie znam ale ja biorę wiesołka od 1-15dc (3×2 w czasie posilku) i duphaston od 11-25dc (2×1). No i inofem (2×1) ale szczerze mówią nie wiem co się dzieje ale odkąd pije inofem to mam brzydsza cere ,suchosc w pochwie albo jak jest sluz to caly czas bialy i gesty. Ogolnie nie za bardzo dziala na mnie inofem.. ale poczekam moze tak jest na poczatku. Pije go 5tyg. Powiedzcie tez tak mialyscie????
Dobra wiadomosc od jutra mam monitoring cyklu:) owulacji:))

Odnośnik do komentarza

OLG ja żadnych zmian jeszcze nie zauważyłam przy stosowaniu inofem. Jak narazie wzięłam się za dietę i musze zrobić badania Tsh i Ott i wtedy około owulacji mam się pojawić w gabinecie. Martwi mnie trochę to ze pani ginekolog powiedziała ze nie podoba jej się moja szyjka macicy i chce zrobić mi kolposkopie no i mówiła ze odrazu usg czy jest owulacja. Z pierwszą ciaza nie miałam żadnych problemów nawet mogę ją wpadka nazwać a teraz od początku roku zero zabezpieczeń i nic dobze ze chociaż ginekolozka nie olała mnie jak poprzednia tylko próbuje pomoc. Może w końcu się uda mówią ze PCOS to nie wyrok.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Czy któraś z was miała po inofem dużooo śluzu? Obecnie mam 24 dzień cyklu no i powiem wam że od 3 dni mam go sporo.Dodam jeszcze ze to typowy plodny śluz. Wcześniej od kiedy odstawilam tabletki anty nie miałam go aż tyle zresztą ginekolog powiedziała ze w tym cyklu nie zapowiada się na owulacje wiec juz sama nie wiem co o tym myśleć.

Odnośnik do komentarza

Ja wlasnie po inofemie mam susze ;( i wiecej pryszczy ale moze to kwetia tego ,ze organizm sie jeszcze nie przyzwyczail?? Moj mąż bierze wiesiolka 3×2 w trakcie posiłku:)))) od 4tygodni. Ponoc poprawia jakosc spermy...:) PONOC bo nie wiem tego od lekarza tylko z jakiegos forum. A ze wiesiolek to suplement diety to moze brac bo mu noe zaszkodzi,a moze pomoze:))))

Odnośnik do komentarza

Ja z cerą problemów nie mam od zawsze miałam trądzik ale teraz jakby poprawa. Mój mąż nic nie łyka ciężko go do czegokolwiek zmusić ale przydały nie by się jakieś witaminy na poprawę nasienia. Powiedzcie mi czy w cyklach 35 dniowych możliwa jest owulacja około 24 dnia? Bo ostatnie parę miesięcy nie miałam takiego sluzu i wczoraj bolał mnie prawy jajnik co mi się nie zdarzało i nie wiem czy to dobre znaki czy raczej się martwić

Odnośnik do komentarza
Gość PrzyszlaMama0

Czesc ;) staralismy sie z partnerem o dziecko okolo 9 miesiecy. inofem pilam dwa moze trzy cykle. Kazdego poranka dwie saszetki rozpuszczone w szklance wody. Kiedy nieco przestalam myslec o zajsciu w ciaze okazalo sie ze zostane mama. Obecnie jestem w 25tygodniu ciazy. Dziecko kopie jak oszalale ;) cudowne uczucie ;) trzymam za was staraczki kciuki.. nie wiem czy zaszlam w ciaze za sprawa inofemu czy wlasnej psychiki ale jestem najszczesliwsza przyszla mama.

Odnośnik do komentarza

@łapaczka_snów - Nie wiem, czy sobie wmawiasz, ale nie wydaje mi się :P. Ja pierwsze pozytywne efekty po Inofemie zaczęłam obserwować już po trzech tygodniach stosowania, także całkiem możliwe, że u Ciebie też tak było ;). A co się pozmieniało u Ciebie, odkąd suplementujesz się Inofemem? ;)

Odnośnik do komentarza

cześć, ja dzis byłam na wizycie u gina i kazał mi odstawić pregnę plus i kupić inofem. Powiedział, że po dwóch opakowaniach powinnam przyjść z brakiem okresu. (zobaczymy czy się sprawdzą jego słowa) wzięlam dzis jedną saszetkę ale jak tak przeczytałam całe to forum to sobie pomyślałam, że od jutra zacznę brać 1 rano i 1 wieczorem.

Odnośnik do komentarza

-Ewelina tez masz pco? Mi lekarz odrazu kazał dwie dziennie pić i powiem Ci ze zadziałały juz w pierwszym cyklu co prawda w ciazy chyba jeszcze nie jestem (czekam na okres) ale miałam super sluz i dużo go jakby owulacja była i pierwszy raz od dawna czułam ze coś się w jajniku dzieje.

Odnośnik do komentarza
Gość łapaczka_snów

Odkąd piję Inofem nie przetłuszcza mi się tak cera, mam jakby mniej pryszczy, włosy też są w lepszej kondycji, choć prędzej mimo stosowania świetnych odżywek nie mogłam doprowadzić ich do ładu. Aaaa, no i okres teraz szybciej dostałam.

Odnośnik do komentarza

~Monoogame
Ja wlasnie chodze prywatnie. Za 4 spotkania zapłaciłam 120zl;) wiec tragedii nie ma,a przy okazji nie masz uczucia,ze ktos Ci łaske robi.
Jestem 6dpo i czuje sie jak w pierwszej ciazy tzn.
*okropny niedozniesienia bol piersi(taki bol przechodzilam tylko w pierwszej ciazy nigdy ale to nigdy nie bylo czegosc takiego)
* sennosc (od wczoraj spie praktycznie caly czas)
*temp. Podskoczyla
*dzis straszliwy bol jajnika i klucie w pochwie
Jesli skutkiem tych objawow nie jest ciaza to stawiam ze rozklada mnie grypa bo tak sie czuje... Ale skad przy grypie bole piersi czy klucie w pochwie???.. Po prostu poczekam do miesiaczki i zobaczymy

Odnośnik do komentarza

Olg. Ja właśnie za jedna wizytę będę musiała zapłacić 120 zł.. Fajnie się Tobie trafiło ze za 4 płacisz tak mało, :o u mnie w mieście czegoś takiego nie ma :( będę trzymac kciuki żeby to były jednak objawy ciąży.. Nie słyszałam nigdy żeby ktoś miał takie objawy jak ty i to miałoby świadczyć o przeziębieniu czy grypie.. :) Wiec kiedy to tylko będzie możliwe to testuj! :) czekam na wiadomość :)

Odnośnik do komentarza

Mam dzisiaj 26dc a lewy jajnik boli mnie tak bardzo i jest to ból tak dziwny jakiego nigdy nie miałam tylko mam nadzieje ze to nie przez inofem.. Nie chce go odrzucać :( jutro postaram się wyblagac tego mojego pozal się Boże ginekologa żeby zrobił mi usg bo się martwię.. Nie miałam badanych jajników od długiego czasu i nie wiem Co z tymi moimi torbielami :(

Odnośnik do komentarza

-OLG a badasz swoją szyjkę macicy? Ja robie to co dzień ale trochę się w tym gubię. Dziś mam 35 dzień cyklu okresu brak piersi lekko bola. Boje się testować. Ta szyjka mi miesza w głowie no i w pierwszej ciąży to tak mnie piersi bolały ze nie mogłam ich dotknąć.

Odnośnik do komentarza

~Monika13
Nie badam bo nie potrafie gubie sie wiec sobie nie mieszam.
~Monogame
Weź go przyduś i niech Ci zrobi tousg dopochwowe powiedz,ze Cie boli i prosisz go zeby cie zbadal bo takiego bolu nigdy nie czulas. Co do ceny... Tez bylam w szoku ze tak malo wzial ode mnie. Bo tez slyszlalan ze zazwyczaj to biora 100 czy 120 ale za jedna wizyte.

Moze sie pospieszylam ale zrobilam dzis bete z krwi. O 15 bede miec wynik .na pewno sie pochwale czy sie udalo czy nie:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...