Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Ja do lekarza idę dopiero 26.10 to może bym sobie dodatkowo zrobiła te hormony może wtedy będzie miała jaśniejsza sytuacje i będzie mogła lepiej dobrać leczenie bo jam mi zaleci to badanie i kolejny miesiąc przeleci bez żadnego leczenia to się wkurze zależy mi by jak najszybciej się udało bo latka lecą

Odnośnik do komentarza

Monia to dla Ciebie: badanie FSH to badanie poziomu gonadotropiny FSH wytwarzanej przez przysadkę mózgową. Hormon FSH odpowiedzialny jest za szereg procesów w organizmie wpływających na prawidłowe działanie układu rozrodczego. Hormon folikulotropowy może być oznaczany w próbce krwi lub moczu. Badanie hormonu FSH pomocne jest w diagnostyce niepłodności, niewydolności przysadki czy podwzgórza. To badanie krwi wykonywane jest także, łącznie z poziomem LH, jako badanie dodatkowe przy rozpoznawaniu choroby jajników, jaką jest zespół policystycznych jajników.

Odnośnik do komentarza

Poczytałam i doksztalcilam się i wiem ze te badania robi się w różnych dniach cyklu wiec jak narazie mogę zaplanować tylko badanie progesteronu i prolaktyny bo testosteron Lh i fsh robi się 1-3 dnia cyklu wiec to musze odłożyć do następnego cyklu. Dziś zamówiłam kolejne opakowanie inofemu witaminy dla kobiet starających się no i witaminki dla męża chociaż nie robił badań nasienia no ale nie zaszkodzi jak lyknie coś na jego poprawę.

Odnośnik do komentarza

Nie narazie nic nie biorę wcześniej lokalam folik ale ginekolozka kazała odstawić i pić inofolic ale ze za drogi był to zamówiłam inofem i juz prawie kończę opakowanie 60 a pije 2 dziennie i powiem Ci ze w poprzednim cyklu miałam plodny sluz i bol jajnikow czego od dawna nie miałam ale oczywiście nic z tego nie wyszło. A ty bierzesz coś?

Odnośnik do komentarza

No ja koncze 3cie opakowanie miesiecznego inofemu.mi tez lekarka polecila inofolic ale sama znalazlam inofem bo tańszy. Tez od razu po kilku dniach picia zuwazylam ze jajniki chyba troche ruszyły no i pokazal sie sluz plodny. Ale efektów narazie nie widac. Ale ja dodatkowo biore luteine na wywolanie od 16dc do 25dc. Ale nie biore niczego innego dlatego pytam z ciekawości bo soe zastanawiam czy moze jeszcze cos do tego dolozyc

Odnośnik do komentarza

~Monika13, od jak dawna pijesz Inofem? Bo ja też zaczęłam, ale biorę go dopiero 3 tygodnie, więc nie za bardzo mogę się wypowiedzieć. No i jak na Ciebie działa ten preparat? Jeśli chodzi o wiesiołek, to on akurat bardzo poprawia śluz. Wpływa na jego konsystencję, która sprzyja zapłodnieniu :).

Odnośnik do komentarza

Dziwie sie ze juz dawno nie wyslalas meza na badania. Mezczyzni tak samo powinni sie poswiecic i zrobić badania jezeli staraja sie o dzieci z partnerkami. Ja rozumiem ze moze badania niektore nie sa mile itp. Ale to glupota ze zawsze wine zwala sie na nas kobiety. A my czasem cierpimy i sie meczymy podczas roznych badan i nie mozemy sie wstydzic bo taka nasza dola to czemu faceci za przeproszeniem jajek lekarzowi nie moga pokazac? Bo co?mam pcos to nie wyklucza tego ze maz np tak samo moze miec jakies problemy.dlatego juz wkrotce idzie na badania. Wyslij go natychmiast!

Odnośnik do komentarza

No może OLG tu leży wasz problem bo skoro z tobą wszystko jest ok to może ten sluz lub z mężem coś nie tak. Mój też nie robił badań nasienia no ale lekarz powiedział ze u mnie jest problem.teraz oboje będziemy brać witaminki do tego ja inofem i kupiłam wiesiolek ;) i zobaczymy może ta cholerna owulacja wróci no i będę męczyć moja gin by mi zapisała jakiś konkretny lek na ta owulacje. Chciałabym by jak najszybciej nam się udało bo im później tym będzie coraz trudniej wiek robi swoje.... Wiecie co ja myślę że to jest dla mnie kara za to ze po pierwszym porodzie tak się zarzekalam nigdy więcej rodzic nie będę i teraz mam za swoje jak dojzalam do tego to nie mogę zajść....nudzę...wiem Sory ale komuś trzeba się wygadac

Odnośnik do komentarza

Mąz nie robil badan bo tak lekarz nami kierowal.najpierw powiedzial ze trzeba mnir zbadac. Ale Donna to racja dlaczego w pierwszej kolejnosci to my kobiety zawsze jestesmy obwiniane za to ze zajsc w ciaze nie mozemy .....
Jeszcze musze zrobic badanie na wrogi sluz rzeczywoscie o tym zapomnialam. Jak to sie robi i gdzie? Jak sie nazywa to badanie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...