W oczekiwaniu na bociana

Czy jestem w ciąży?

DariaEwa24

DariaEwa24

Czy w cyasie miesiaczki moge zajsc w ciaze, albo jesli uprawialam stosunek 2 dzien po ukonczeniu miesiaczki czy tez moge byc wciazy......

39720 dariaewa24 Kobieta, 28 lat, Kassel

Odpowiedzi znajdują się poniżej

silver

silver

Watpliwa sprawa,owu zazwyczaj jest 14 dni przed okresem,wiec za wczesnie duzo za wczesnie na takie podejrzenia.

37460 silver Kobieta, 32 lata, warszawa
DariaEwa24

DariaEwa24

bo jesli 16.06 mialam pierwszy dzien miesiaczki to mi wykazalo ze od jura mam dni plodne

39720 dariaewa24 Kobieta, 28 lat, Kassel
silver

silver

Plemniki zyja max 48godz,wiec nie ma szans zeby tyle przezyly tzn od poczatku cyklu az do owulacji

37460 silver Kobieta, 32 lata, warszawa
Carolineee

Carolineee

Można, znam 3 dziewczyny które zaszły w trakcie okresu. Między innymi WielkiZnakZapytania obecny na forum :)
Jeśli dni płodne wykazały Ci testy owulacyjne to prawdopodobnie je dokładnie wtedy miałaś :)

--

Grudniowe Mamusie 2014 :)
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37krhmckcu506g.png

37899 carolineee Kobieta, 23 lata, Lublin
mamaali

mamaali wpis edytowany

napisz jaki masz długi cykl, bo jakaś szansa na ciąże jest jeśli masz krótkie cykle, bo jak są długie cykle to plemnik tyle nie przeżyje.Jak ci wyszło, że od dziś masz dni płodne?? jak to obliczyłaś?

35056 mamaali Kobieta, 32 lata, Śląsk
paula2991

paula2991

Moim zdaniem owulacja to indywidualna sprawa. Może być ona oczywiście książkowo tak jak jest w kalkulatorze, ale może też być rozbieżność mniejsza lub większa Znam osoby które miały owu np. raz w 5 dniu cyklu raz w 15. To indywidualna sprawa każdego organizmu a kalkulatory owulacji trzeba traktować tylko jako formę podpowiedzi a nie 100% wyznacznik

39932 paula2991 Kobieta, 25 lat, KATOWICE
~Justyna 1234

~Justyna 1234

Cześć Kobietki :)
O dzidziusia staramy się z Mężem dokładnie do czerwca. Teraz mam jakieś dziwne uczucie ciężkiego brzucha ale nie sądzę aby to było to. Miesiączkę powinnam dostać jakoś w przyszłym tygodniu, dzisiaj zrobiłam test ale wyszedł negatywny. Myślicie, że pospieszyłam się z testem??