Uczniowie, Nastolatki

Prezent na 18-tkę

~DanusiaP

~DanusiaP

Witam wszystkich rodziców. Mój syn we wrześniu będzie obchodził 18ste urodziny. Zastanawiam się co sprezentować takiemu staremu chłopowi. Nie chcę dawać pieniędzy, bo wyda na głupoty (gry komputerowe, albo nie daj Boże papierosy i piwo). Wyprawiamy mu z mężem małe przyjęcie, ale prócz tego chcemy mu jeszce coś sprezentować. Czy są tu rodzice borykający się z podobnym problemem?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Sabade

Sabade

A czym interesuje się Twój syn? Czy prócz gier komputerowych uprawia jakiąś aktywność fizyczną?

39821 sabade Kobieta, 29 lat, Poznań
Arek_75

Arek_75

Moja córa ma za pół roku 18 i też zastanawiamy się z żoną czy robić jej przyjęcie, czy po prostu zafundować jakiś lepszy prezent.

39820 arek-75 Mężczyzna, 42 lata, Poznań
Sabade

Sabade

Za moich czasów na 18stkę dostawało się pasem po pupie ;) Ale teraz widzę po dzieciach w rodzinie, że co roku to większa feta. Może pomyślcie o jakimś wspólnym wyjeździe? Albo o jakimś niezapomnianym prezencie. Takie prezenty nie muszą być drogie, wystarczy aby były oryginalne i kreatywne :) Przecież chodzi w tym wszystkim o to by podkreślić fakt iż Wasza pociecha przekroczyła pewien etap w życiu.

Arek_75

Arek_75

No tak, ciężko nam się pogodzić z tym, że nasze dzieci, to już nie takie dzieci ;)

~DanusiaP

~DanusiaP

Ja to najbardziej boję się tego, że może mi się chłopak za bardzo rozpuścić, "bo przecież jest dorosły".

Arek_75

Arek_75

Ja mojej córce chcę sprezentować kurs prawa jazdy, ale widzę, że żona ma pewne opory. Młoda się rwie do kółka, więc czemu nie? Ona zawsze lubiła adrenalinę, pierwsza na podwórku do włażenia na drzewo, zawsze chciała chłopakom dorównać :)

Tom_Gwar

Tom_Gwar

18 to przełom w życiu każdego człowieka ;) Też pamiętam te pierwsze imprezy, odbiór dowodu osobistego z urzędu, a potem uczczenie tego pierwszym zakupem piwa w monopolowym :) Ahhhh to były czasy! :)

39815 tom-gwar Mężczyzna, 29 lat, Poznań
~DanusiaP

~DanusiaP

No i własnie też tego się boję, że nie będę miała na młodego wpływu już w ogóle...

Sabade

Sabade

Ja w takim razie zdecydowanie polecam coś związanego z wysokim poziomem adrenaliny :) Może w prezencie skok spadochronowy w tandemie? :)

~DaniusiaP

~DaniusiaP

Chyba by, palpitacji serca dostała, gdybym widziała jak mój syn wyskakuje z samolotu!