Skocz do zawartości
Forum

Szwecja


sekundka

Rekomendowane odpowiedzi

tysia
dziewczyny mam kolejne pytanko z serii szwedzkie jedzonko!
chcialabym zapytać czy mamy których maluchy są na butli dajecie im te szwedzkie vallingi? tzn kleiki?
bo w polsce generalnie kleikiem zageszcza sie mleczko głównie na początku bo potem to naogół (pzynajmniej u mnie w rodzinie) dawano kaszki z butli, a tutaj widzę że chyba podaje się kleik zamiast mleczka?! choć nie jestem tego pewna ale tak wnioskuję widząc jakie ilości są kupowane tzn całe kartony,,,, być może się myle więc jeśli ktoś się orientuje będę wdzięczna za inf i za wyprowadzenie mnie z błędu:36_1_11:

wlasnie wczoraj rozmawialam o tym w BVC.tzn to czy dajesz dziecku mleczko czy te ich kleiki,kaszki itd to jest tylko zalezne od Ciebie.Podobno te ich wyroby sa bardziej syte niz mleczko dlatego dziecko nie je tego tak czesto jak mleka.Ja daje NAN2 podobno jest juz tutaj trojka tak jak w Polsce ale jakos nie moge tego z zadnym sklepie znalezc.Moj Dominic pije mleko2,3 razy dziennie,ale zazwyczaj dwa razy rano i wieczorkiem,a w ciagu dnia je deserki,obiadki itp,pod wieczor daje mu kaszke.Ale to wszystko tez zalezy od mojego syncia bo nie zawsze chce jesc to co wczesniej.Twoj jest mlodszy o 3 miesiace wiec napewno czesciej je mleczko niz moj.tak jak napisalam to tylko i wylacznie zalezy od ciebie.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-35609.png

Odnośnik do komentarza

tysia
wiesz że ja spróbuje bo może mój maluch polubi?

powodzenia ... :36_1_22:

raczej nie jest dobry ... i ma dziwny smak , jakbys wymieszala wode z maka :hahaha:
ale tak jak Ci napisalam mozesz mieszac z mleczkiem modyfikowanym i zobaczysz ... choc wiele dzieci nie chce go pic :)
a i na poczatek sprobuj z Majs välling bo jest lagodniejszy :)

Odnośnik do komentarza

Patrycja prawie bym zapomniala Gratki dla Emilki!!!!!!!!!!!

Kamila udanej podrozy i milego wypoczynku dla Was:36_1_11:

tak my tez pijemy valling i i jestesmy zadowoleni, na poczatku mieszalam z mlekiem bo nie smakowal Wiktorkowi
nie bylo zaparc chociaz problemy z kupkami nas nie ominely
chociaz zatwardzenie nie bylo od vallingu
i tak jak pisze Lucia havre dziala na lepsze wyproznianie nawet w szpitalu mi to mowili

http://b2.lilypie.com/BJXNp2/.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...