Skocz do zawartości
Forum

Szwecja


sekundka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patrycja`81

Witajcie Kobiety:)

poniewaz my z panna Emilia idziemy na kontrole w sierpniu,wiec sobie poszukalam o tych witaminkach-i pisza tak,ze do pierwszego roku co dzien,kazdego miesiaca,a pozniej po roku az do skonczenia 2 latek,mozna juz odstawic na czas letni witaminke.
a dzieci z ciemnoskore,z ciemna b.karnacja,dzieci ktore podczas letniego czasu nie lapia promyczkow slonca- do pieciu lat

czyli po mniej wiecej miesiacu Emilia znow bedzie meczona witaminkami:hahaha:
ciekawe co ona na to:wink:

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

tysia
z tego co wiem to ciemiączko do półtorej roku NIE POWINNO całkowicie zarosnąć!
a zapomniałam dodać ze jeśli Franio miałby za mało wit d3 to lekarz by to raczej zauważył


a ja nawet znalazlam w necie:P

"Choć ciemiączek jest kilka, po urodzeniu wyczuć można tylko dwa największe:

• przednie, w kształcie latawca wyczuwalne, gdy przesuwamy palcem przez środek czoła w kierunku czubka głowy. Ma średnio 2 na 2 centymetry, zarasta między 10. a 18. miesiącem życia dziecka.

• tylne, trójkątne trafiamy na nie, prowadząc dalej palec ku tyłowi. Jest wielkości jego opuszki, a zarasta już między 6. tygodniem a 4. miesiącem życia."

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

julia
my juz po wizycie w bvc. Maly troszke lepiej bo od zeszlego miesiaca przybral 400gr wazy teraz 8800 i ma 72cm


sylwusia
ja sie nie pochwalilam ze w srode bylismy tez w BVC i mala wazy 8815g i ma 65cm


:brawo:dla Vanessy:brawo: i Oskara:brawo:

Odnośnik do komentarza

ja nie dawno dopiero wstalam ale to tylko dlatego,
ze mam taka sasiadke z gory,
ze od 7 rano puszczala bardzo glosno muzyke,
do tego Dominic obudzil sie przed 6 i poszedl spac ze mna pozniej jak Lady przestala grac...
mowie Wam tak glosno ze mozna by bylo pomyslec,ze to ktos w naszym mieszkaniu puszcza ta muzyke...
kurcze my to mamy pecha drugii raz nam sie taki sasiad z gory trafil:(,rzeczywiscie piekna pogoda umbieramy sie i wybywamy na spacerek:36_2_15:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-35609.png

Odnośnik do komentarza

Witam

I znowu to samo, ja spie a Wy siedzicie wieczorami na forum

W cebion multi zaopatrzylam sie w polsce. Jak bylam z malym w polsce to poszlismy do pediatry(tak dla pewnosci chcialam wiedziec ze prawidlowo sie rozwija i jest zdowy) i powiedziala zeby jednak podawac malemu po 2-3 kropelki. Tak wiec podajemy.
A wit D podaje tutejsza z ACO. Wczesniej mielismy na wodzie a teraz na oleju nam dala polozna.

Odnośnik do komentarza

DAVIDKU DUZO ZDROWKA I MILOSCI NA KOLEJNY MIESIAC :love_pack::love_pack:

OSKARKU BUZIACZKI DLA CIEBIE I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI UKONCZENIA 8 MIESIECY:love_pack::love_pack:

Grstki dla Nikolki i Jej kolejnego zabka:)):

my rowniez podajemy wit D z ACO caly czas, nie robimy zadnej przerwy (pytalam w BVC):smile:

Ewcia wspolczuje sasiadki (chociaz moi tez nie lepsi:oops:) :diablo:

Klaudia udanych zakupow my juz mamy zaliczone:happy::happy:

od razu lepiej czlowiek sie czuje jak moze wyjsc na sloneczko:usmiech::usmiech:

słonecznego dnia kobietki:smiech:

http://b2.lilypie.com/BJXNp2/.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...