Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

kasik
A co do KAmila dziewczyny pomózcie zinterpretować to co się dzieje z KAmilem.

A mianowicie.
JAk skończył 2 latka przestał sikać do pieluchy.Zaczął spać sam od maja,było cięzko ale spał.Od kiedy jest Majka to przychodzi w środku nocy do nas i śpi.
A od 2 dni zaczął w swoim łóżku podsikiwać i przychodzi do nas i mówi że zrobił siku.Nie wiem co o tym myśleć bo nigdy tak nie było.I nie wiem czy robią tak dzieci w przedszkolu czy specjalnie żeby do nas przyjść.Co sądzicie o tym.
Wygląda to tak jakby chciał na siebie zwrócić uwagę. Jemu wydaje się, że jak się zesika to wtedy ma okazje do bliskości z Wami. Mokre łóżo to tylko pretekst.
Z drugiej zaś może coś go łapie? Tfu, tfu.
Dopilnuj żeby się wysikał przed spaniem, a w środku nocy wysadź go na nocnik.

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatek1976

Dziubala
Kwiatek – pytałam o Paracetamol pediatrę. Uważa, że przez 3 noce można podać a potem trzeba przerwę zrobić. I najlepiej skonsultować jeśli się okaże, że po 3 nocach znów jest gorzej.

no ja podałam przez 2 noce, a przez ostatnie 2 nie dawałam i nie spał tak dobrze, ale znowu tez nie ma jakiegoś wielkiego dramatu, wstaję do niego 3-4 razy, żeby mu smoczek podać albo na drugi boczek położyć, ale to nie jest tak że on mi jakoś płacze strasznie czy coś..., no i znowu je w nocy, ale to jest do przeżycia...
no zobaczę jak się sytuacja rozwinie i czy będzie nam jeszcze paracetamol potrzebny...
Dzięki że pytałaś. :)

A propo Maciusia, jak te wyniki na mukowiscydozę???

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatek1976

Dziubala
kwiatek1976

A propo Maciusia, jak te wyniki na mukowiscydozę???

Nie wiem :Wściekły:, dzwonię tam codziennie, w zeszłym tygodniu ktoś inny je co chwilę miał, a w tym tygodniu nie odbierają telefonu :Wściekły:. Ja się przestałam tym stresować, bo jakby coś było, to by sami zadzownili. Ale jutro oczywiście spróbuję zadzwonić.

no to można sie faktycznie wkurzyć!!!

Odnośnik do komentarza

Lema
Czy Wy pozwalacie juz siadać swoim maluchom?

Tak. W szpitalu Maciuś sam zaczął się wyrywać do siedzenia więc mu pozwalałam na to, bo wtedy był spokojniejszy (mógł widzieć cały świat ;)). No a w domu mu się nie znudziło więc jak tylko nie jest w pozycji półleżącej/półsiedzącej, to właśnie siedzi. Specjaliści uważają, że jak dziecko samo z siebie siada to można mu na to pozwolić, nie wolno tylko siłą dzieci "namawiać" do siedzenia, bo to znak, że nie są jeszcze na to gotowe.

Odnośnik do komentarza

kwiatek1976
Dziubala
Lema – jak nie trzeba to nie bierz Franusia do swojego łóżka, ciężko Ci będzie potem go odzwyczaić.

jestem tego samego zdania! :)

a mi akurat to zwisa, wazne ze teraz mi tak pasi i Eli tez heheh.
Kuba spal najpierw w lozeczku, pzoniej z nami ( jak sie rozchorowal) , pozniej znow w lozeczku.
Pasilo mu na wszystkie strony i nie mialam klopotu z nim ze nie chcial tego czy tamtego.
Trzeba zyc chwila dziewczyny , chwila obecna i robic tak jak na dana chwile nam lepiej heh :smieszne:
Nom, ale i tak kazdy robi jak chce nie? :yes:
Jednemu pasi to ,drugiemu tamto.

Kajocha pokaz wlosy !!
Dziubalo no to razem w sobote siem bedziemy robily na bostwo :smieszne:

Pomykamy po Kube, tylko najpierw ELa musi zmienic pieluche bo cos wania z niej heheh
Narazie kobitki, trzymajta sie :yes:

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
kwiatek1976
Dziubala
Lema – jak nie trzeba to nie bierz Franusia do swojego łóżka, ciężko Ci będzie potem go odzwyczaić.

jestem tego samego zdania! :)

a mi akurat to zwisa, wazne ze teraz mi tak pasi i Eli tez heheh.
Kuba spal najpierw w lozeczku, pzoniej z nami ( jak sie rozchorowal) , pozniej znow w lozeczku.
Pasilo mu na wszystkie strony i nie mialam klopotu z nim ze nie chcial tego czy tamtego.
Trzeba zyc chwila dziewczyny , chwila obecna i robic tak jak na dana chwile nam lepiej heh :smieszne:
Nom, ale i tak kazdy robi jak chce nie? :yes:
Jednemu pasi to ,drugiemu tamto.

Pewnie, że każdy zrobi jak uważa. Ja z doświadczenia Adasiowego bardzo sobie cenię to, że spał w łóżeczku (nie licząc pewnego miesiąca majowego), a współczułam ;) dziewczynom, które potem musiały uczyć dzieci samodzielnego zasypiania, bo się przywyczaiły do spania z rodzicami ;)

Odnośnik do komentarza

Dziubala
kwiaciarka
kwiatek1976

jestem tego samego zdania! :)

a mi akurat to zwisa, wazne ze teraz mi tak pasi i Eli tez heheh.
Kuba spal najpierw w lozeczku, pzoniej z nami ( jak sie rozchorowal) , pozniej znow w lozeczku.
Pasilo mu na wszystkie strony i nie mialam klopotu z nim ze nie chcial tego czy tamtego.
Trzeba zyc chwila dziewczyny , chwila obecna i robic tak jak na dana chwile nam lepiej heh :smieszne:
Nom, ale i tak kazdy robi jak chce nie? :yes:
Jednemu pasi to ,drugiemu tamto.

Pewnie, że każdy zrobi jak uważa. Ja z doświadczenia Adasiowego bardzo sobie cenię to, że spał w łóżeczku (nie licząc pewnego miesiąca majowego), a współczułam ;) dziewczynom, które potem musiały uczyć dzieci samodzielnego zasypiania, bo się przywyczaiły do spania z rodzicami ;)

ela zasypia sama ale w naszym lozku :)
w dzien w lozeczku :)

Ale sie okupala , o rany, cala przebieralam :)
no zmykam, narazie

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatek1976

Lema
Dziubala
Lema – jak nie trzeba to nie bierz Franusia do swojego łóżka, ciężko Ci będzie potem go odzwyczaić.

Pisalam wczoraj, ze to ostatecznosc. Mi naprawde mocno dokucza to niespanie nocne, dlatego w ogole biore pod uwage taka ewentualnosc.

Franek ma dzis taki dzien, ze jeszcze chwila, a wystawie go na allegro:bad:

ech, to witaj w klubie...

Odnośnik do komentarza

Lema - współczuję :(. Ale wiesz co, może daj Franusiowi Viburcol. Zobacz czy mu pomoże w wyciszeniu się? Szkoda dziecka i Twoich nerwów też.
A wcześniej sprawdż czy ma sucho, czy pampek nie jest za mocno ściśnięty, czy mu nie za ciepło/za zimno, czy nie jest głodny. Jeszcze mi przyszło na myśl (przez pryzmat Maćka), że może mu się źle leży na płasko więc daj go do pozycji np. półeżącej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...