Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

asia78
i ja tez chce joanna_dragan@gazeta.pl

Chyba sie nie spodziwalas Isa ze bedzie az takie?

dzieki Dziubala za wysylke

Nie chodzi o to że "aż" takie... wiesz jest wyjątkowe, piękne, radosne, wzbudza bardzo wiele głębokich emocji. Jest niesamowite i bardzo wzruszające. A przy tym ma w sobie taką nutkę smutku. Nie piszę więcej, bo trudno ubrać w słowa pisane to co myślę, jakbyśmy rozmawiały to widziałabyś moje emocje na twarzy, a tak nie chcę żebyś coś źle zrozumiała.

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

isa32
Dziubala
asia78
Wlasnie zmiksowalam kurczaczka i brokula ziemniaczki sie gotuja :) Zastanawiam sie czy zmieszac to Funiowi czy dac kazde oddzielnie tak jak my jemy. Jak myslicie?

Ja bym zmieszała.

ja też :)

jA MOIM DAJE ODDIZELNEI I SAME JEDZA;) aLE ZUPKE NOPRMALNą papke ale z wieloma duzymi czastkami tez zawsze jedza, wiem przynajmniej że jest tresciwa i ma wiecej kalorii niz same gotowane rzeczy ;)

Odnośnik do komentarza

Dzięki kobietki.
Z Kuba nie jest tak źle, to opóźnienie nie ma podłoża neurologicznego, dostał jakiś preparat na wspomożenie ruchowe i za 6 tygodni mamy byc na kontroli.
Mam jeszcze zrobić mu krew pod kątem wysokości zelaza i czy mięśnie dobrze sie rozwjaja oraz usg przeciemiączkowe. Uff kamień z serca.
Dzieki za dobre słowa i kciuki. Ide do Kuby padam z nóg.

Marta, Lipcówka 2007
Mama Aniołka 6.2.2006 i Kubusia 15.07.2007
http://www.suwaczek.pl/cache/8ec35bf903.png%22%3E%3C/a

http://nasza-klasa.pl/profile/10836862

Odnośnik do komentarza

kajocha
Reniu a czemu nastrój "w bólu" ??

gardło mnie boli i to coraz bardziej! promieniuje aż do ucha; chłop wyjechał i wiesz..zimno w domu:Oczko:

isa32
Dziewczyny fotki mam w domu, ale obiecuję, że wstawię, bo mam takie fajne, jak Alka cyca od razu po porodzie ciągnie :) D się przydał na sali porodowej, bo fotki porobił, nawet takie jak Ala na brzuchu między nogami leży (to może też wyślę) wspomnienia odżyły :) aż się wzruszyłam...

a jak ja urodziłam Mikołaja to tylko podnieśli do góry, jajeczka pokazali i odrazu zabrali obok na stolik do badania i określenia skali apgar, pediatra tylko się uśmiechnęła po chwili, powiedziała, że 10 i zabrali Mikołajka

Dziubala
asia78
Wlasnie zmiksowalam kurczaczka i brokula ziemniaczki sie gotuja :) Zastanawiam sie czy zmieszac to Funiowi czy dac kazde oddzielnie tak jak my jemy. Jak myslicie?

Ja bym zmieszała.
a ja nie

asia78
A ja chyba nie:)

a ja już nie miksuję na papkę, Mikołaj je słoiki tzn. nie słoiki:Oczko: tylko gotowce hehe
a jak daję mu soje obiadki, to mięsko kroję drobno a ziemniaczki, czy marchewkę lub inne gniotę widelcem, ładnie zaczął mi w dziobku sam mielić :Oczko:

Sinka
Dzięki kobietki.
Z Kuba nie jest tak źle, to opóźnienie nie ma podłoża neurologicznego, dostał jakiś preparat na wspomożenie ruchowe i za 6 tygodni mamy byc na kontroli.
Mam jeszcze zrobić mu krew pod kątem wysokości zelaza i czy mięśnie dobrze sie rozwjaja oraz usg przeciemiączkowe. Uff kamień z serca.
Dzieki za dobre słowa i kciuki. Ide do Kuby padam z nóg.

bedzie wszystko dobrze duziaki dla Kubusia :Uśmiech:

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

asia78
Aida a po ile zebow maja dziewczynki? po Stefan tylko 2 w calosci, 2 ledwo ledwo

Asiu no po 2...chyba juz pisałam., Karolinka tez miała baaardzo późno ząbki, aj zresztą tez;) moze to genetyczne..

swoja droga tym sobie tłumaczylam ze jest niejadkiem...ale to nie to, male bezzebne a jedza ze szok;)

teraz bidulki chore, woec brak apetytu...nao co jedz ostatnio spedzilam 1 h 15 minut nad 1/4 zupki natalki :Szok: Karolinka zjadla 1/3 obiadki i tez godzina łazenia ugryz, zjedz, wex do buzi..Dominika z pol h i gdzies polowa normalnej porcji...Ale suma :Padnięty:wymiekam, i powiem Ci Isa, ze bynajmniej jak chore, sterta lekow i doszl; antybiotyki to nie bardzo sie wyrabiam...

chociaz 2 h odpoczelam :Uśmiech: Teraz jeszcze z pol h moze sobie pogram, o ile trafie w klawisze, po polnocy pobodka bliźnaiczki antybiotyk a o 4 karolinka antybiotyk a potem male o osmej :Histeria: Masakra, trzymajcie kciuki.... Ja sie chyba kuruje, lepij mi dzis blo, moze wyjde sama z tegoi.

no i jutro jarek do kraka wiec caly dzien sama.Wczesniej niby tez, ale lepiej sie czuje wiedzac ze w chwili kryzysu jkest blisko...

Odnośnik do komentarza

Hello!

aida77
asia78
Aida a po ile zebow maja dziewczynki? po Stefan tylko 2 w calosci, 2 ledwo ledwo

Asiu no po 2
jak ostatnio byłam z Mikołajem w przychodni, była dziecwczyna z córeczką 15-sto miesięczną, która jeszcze miała tylko 2 ząbki, jej mama opowidała, że bardzo dobrze radzi sobie z jedzonkiem i tymi dwoma ząbkami wszystko gryzie i zjada.
z tego co wiem, to można się martwić jeśli dziecko w wieku 15-stu miesięcy nie ma wcale ząbków

Sinka
Zapraszam na kaffcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Haloo spicie jeszcze???????????????????

Cześć Sinka, nie, już nie śpimy, fajnie byłoby tak długo pospać, tylko kto na takie luksusy pozwoli??? bynajmiej nie mój Mikołaj :Śmiech:

Ja już po kawie a nawet po herbacie

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

U nas nocka kicha..Karolnka 20,30 antybiotyk a malym o polnocy jak nie spalismy podawalismy, zeby potem o 8 rano, bo cala trojke po kolei -wybudzaja sie to masakra, a dziewczyny obudziły sie pozadnie nie spaly do 1,30, z-zdominika i kaja spaly, darla sie dominika, o 2,30 obudzila sie z wrzaskiem natalia, poniewaz z goraczka lepiej, to jej glupia nie zmeizulam od razu tylko uspokajalam smoczkeim i herbatka... - Jarek jedzie do kraka to spal w gabinecie zeby sie nei wybudzac..oczywiscie sie obudzil co sie dzieje, no i Natalia goraczka, ibufem, zasnela 3,30 no a o 4,30 Karolinka...zeszlo do 5, 6 jedzenie a o 8 male znowu antybiotyk...

nie mam sily, jarek jedzie ja zostaje z hora wrzeszczaco banda i sterta lekrast, poranne mi do 10,30 z jedzeneim i ubierabam schodza :-( Glownie przrz karolinke, ale i tak lepiej lyka niz ostatnio... No ale jedzenie... :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...