Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Asia, twój ex chłopak, czy mąż?
kto to jest kamila kajak??

pan od komputera był niesamowicie miły, jeszcze tak konkretnej osoby od komputerów nie spotkałam, skonfigurował mi ruter, michałowi w pokoju drugi komputer, wywalił wszysko to, co w komputerze było zbędne / a było tego trochę :Kiepsko:/
ehh, jestem bardzo zadowolona, wszystko śmiga jak ta lala, nawet drukarka działa bezprzewodowo, nooo mam bardzo dobry humor
wkońcu bedę mogła np na skypie wieczorm z mamą pogadać w kuchni nie budząc mikołajka
wystawi fakturkę i wyśle pocztą, zobaczymy jak wtedy MILE mnie zaskoczy hahaha
siedział 2 godziny:Kiepsko:

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

asia78
Moj ex chlopak:Śmiech:meza mam na razie jednego:Śmiech:a KK to dziewczyna,ktora tanczy z Pudzianem w Tancu z Gwiazdami

A ja już dawno nie oglądałam tanca z gwiazdami, od tej pory jak mi się zapsuł dekoder i przełożyłam kartę cyfry do starego /dobrze, że wogóle go miałam/, to wszystkie programy są za wyjątkiem TVN :Zły: ale mężuś pojutrze wraca i przywiezie naprawiony dekoder:Śmiech:

aida77
Renia ale skoro siedzal 2 ha a sie umawialas za kwote godzinowo, to cie przeciez nei zaskoczy...

no niby tak, tylko nie spytałam czy też liczy dojazd i ewentualnie ile??

nuchna
Witam z zakażeniem w nodze po ugryzieniu jakiegoś muchola czy czegoś podobnego....

Nuchna chyba wczoraj słyszałam w wiadomościach, że jakieś muszki gryząco ssące fruwają i paskudzą ciałko odkryte
zdróweczka:Całus:

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
asia78
Moj ex chlopak:Śmiech:meza mam na razie jednego:Śmiech:a KK to dziewczyna,ktora tanczy z Pudzianem w Tancu z Gwiazdami

A ja już dawno nie oglądałam tanca z gwiazdami, od tej pory jak mi się zapsuł dekoder i przełożyłam kartę cyfry do starego /dobrze, że wogóle go miałam/, to wszystkie programy są za wyjątkiem TVN :Zły: ale mężuś pojutrze wraca i przywiezie naprawiony dekoder:Śmiech:

To dobrze w niedziele jest final Tanca:) i bedzie sz miala szanse zobaczyc Kamile:)

nuchna
Witam z zakażeniem w nodze po ugryzieniu jakiegoś muchola czy czegoś podobnego....

Nuchna chyba wczoraj słyszałam w wiadomościach, że jakieś muszki gryząco ssące fruwają i paskudzą ciałko odkryte
zdróweczka:Całus:

:( wspolczuje nuchna bardzo,pij wapno

RenataOslo
Asia artystko, a powiedz mi jeszcze, skąd Ty Jego fotkę dorwałaś???? :Śmiech:

z naszej klasy:Uśmiech:

RenataOslo
nuchna
egoistycznie- zadedykuje strone, by opuchlizna z nogi zeszła mi, żebym mogłą buta włożyć do pracy jutro..........

jestem za!
w ostateczności zostaną papcie :Śmiech:

I ja tez sie podpisuje pod tym:)

Odnośnik do komentarza

Witam.

Super exstra piekna pogoda:)

K. jak zwykle spi, a ja teraz bede dopracowywac to czego niedozwolone;)czasami dozwolone;)

Dzisiaj idziemy bo spodniczke dla Oliwii dzinsowa. mam nadzieje ze nikt jej niewykupil bo bede wsciekla...

Nuchna---pozyczyc ci swoja nozke??zdrowiej --->a meszki teraz tak gryza ze K. jak ugryzly to mu sie takie place czerwone wkolo tego ugryzienia zrobily i strazszniego to boli. Cos maja chyba zakaxnego w jadzie..

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...