Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

isa32
Dziubala
asia78

A Stefcia zmierzylam metoda przewijaka ma 80 cm a Polusia meter:)

To Stefanek i inne dzieci, które podały tu wzrost są powyżej 97 centyla :Niespodzianka:
Maciuśjest wzrostem na 50 centylu, a wagą na 75 centylu.

Ala ze wzrostem 25 - 50 a z wagą między 3 a 10. I zawsze tak było :)

O wkoncu cos z poziomu szczypiorka Karolinki i bliźniaczek;) ale moje pewnie i tak "wygrywają "

ile wazy ALa?

Karolinka 9 miesiecy 7025
11 miesiecy 7800

Natalia 10 meisiecy - skoruygowany wiek - 7700
Dominika 10 meisiecy - skoruygowany wiek -7300

Odnośnik do komentarza

asia78
Renatko ja puzzle piankowe uzywalam do lutego,potem Funio zaczal je jesc i ich era zakonczyla sie:)

A ja mam ciagle i Franek je gryzie, ja mu nie zabraniam,a teraz zaczelam sie zastanawiac czy to bezpieczne, taka pianka. Raz, ze mzoe odgryzc (ale tgeo akurat pilnuej) a dwa, ze nie wiadomo z czego one...

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka

Juz probowalam i ciepla i zimna, zawsze to samo, popije i po chwile wola cyca.
Wczoraj poszla spac o 21 i zjadla kaszke, wiec okolo2 wolala znow. Dalam pic, spala po tym 20 minut i znow wola, dalam cyca, spala 10 minut i znow wola, dalam kaszki ( super co? w nocy kaszka, jestem zla ale nie wiem co robic, inaczej bedziemy obie nie spaly do rany bo bedzie jeczec) dalam kaszke, zjadla 120 i spala do rana.

U na stez taki problem, z tym, ze po cycu Franus spi ze dwie godziny. Tylko, ze on malo je na kolacje, okolo 18 deserek, popije troche cycem, a pozniej po 20 100-120 ml mleka. Za malo, zeby przespac noc, tak mysle...

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
Dziewczyny, macie w użyciu puzle piankowe?
ja musiałam nasze "zwinąć", bo rozrabiak nauczył się je rozkładać na części pierwsze i brał te kółka, trójkąty i inne do buzi a przy okazji ja miałam masę składania , teraz siedzi tylko na dywanie

a tak sobie przypomnę jaki Michał był grzeczny... ehhh :Uśmiech:
REbatko kup taką zwykla szara tasme klejacą co sie klei paczki ..i podklej od spodu. Trochę zabawy ale działa. Oczywiscie zdarza sie jak sie zawezmą że odkleją i rozłoża ae generalnei jest spokój, [polecam :Psoty:

Odnośnik do komentarza

Lema
asia78
Renatko ja puzzle piankowe uzywalam do lutego,potem Funio zaczal je jesc i ich era zakonczyla sie:)

A ja mam ciagle i Franek je gryzie, ja mu nie zabraniam,a teraz zaczelam sie zastanawiac czy to bezpieczne, taka pianka. Raz, ze mzoe odgryzc (ale tgeo akurat pilnuej) a dwa, ze nie wiadomo z czego one...

Ja mysle ze te atestowane bezpieczne, mozna grysc ja podklejam , bo nmiekotre elementy za male..ale nei wszystkie, te duze zostawaim - dyfry- niech sobie rozwalaja, lubia to ;)

Odnośnik do komentarza

Dziubala
RenataOslo
Dziewczyny, macie w użyciu puzle piankowe?
ja musiałam nasze "zwinąć", bo rozrabiak nauczył się je rozkładać na części pierwsze i brał te kółka, trójkąty i inne do buzi a przy okazji ja miałam masę składania , teraz siedzi tylko na dywanie

a tak sobie przypomnę jaki Michał był grzeczny... ehhh :Uśmiech:

Nie mamy puzzli piankowych. U mnie też starszy synek był grzeczniejszy na tym etapie ;)

Co Wy mowicie?:) Burzycie moje sielskie wyobrazenie o kolejnych dzieciach, te maja byc grzeczne i spokojne w przeciwienstwie do Frania:) Wszyscy mi mowia, ze zawsze kolejne dzieci sa spokojniejsze, a tu taka wiadomosc:) No nie;)

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Lema
Dziubala
RenataOslo
Dziewczyny, macie w użyciu puzle piankowe?
ja musiałam nasze "zwinąć", bo rozrabiak nauczył się je rozkładać na części pierwsze i brał te kółka, trójkąty i inne do buzi a przy okazji ja miałam masę składania , teraz siedzi tylko na dywanie

a tak sobie przypomnę jaki Michał był grzeczny... ehhh :Uśmiech:

Nie mamy puzzli piankowych. U mnie też starszy synek był grzeczniejszy na tym etapie ;)

Co Wy mowicie?:) Burzycie moje sielskie wyobrazenie o kolejnych dzieciach, te maja byc grzeczne i spokojne w przeciwienstwie do Frania:) Wszyscy mi mowia, ze zawsze kolejne dzieci sa spokojniejsze, a tu taka wiadomosc:) No nie;)

są wyjątki ;) i jeśli nie sprobujesz to się nie dowiesz haha ;)

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Lema
Dziubala
asia78
Dziewczyny juz bylo ot ym,ale napiszcie jeszcze raz ile mierza Wasze maluchy?

Maciuś ma obecnie 73-74 cm (miesiąc temu miał niecałe 70 cm).
Adaś miał 98 cm jakieś 2 tygodnie temu. Teraz sporo rośnie więc kto wie czy nie ma już 100 cm ;)

Franio ma okolo 76 cm.

Za miesiąc przekonamy się, który z chłopaków jest największy ;)

Odnośnik do komentarza

heloł :)

asia78
kajocha
ja wale jutro botwinke z wielka iloscia smietanki ;)

Bylam wczoraj w moim warzywniaku i pytam o botwine a facet mi mowi ze jak przywiezie to bezie po 17zl:Niespodzianka:no chyba sie wsciekl. Kajoszko a po ile jest u Ciebie? chyba podjade w sobote na targ,bo 17 zeta to przesada!!

u mnie jest na pęczki sprzedaż i 1 pęczek starczający na zupinę dla 4-osobowej rodziny kosztuje 1,10 :)

asia78
kajocha
Kajoszka to takie śmieszne stworzenie, które raz na jakiś czas na ochotę na papierocha długggggiego mentola i pifffko i impreze całonocną - czujecie to ? poszłabym chyba z Alką na plecach :sofunny:

Ja w sobote bylam z kolezanka na plotkach i zapalilam pol papieroska takiego vouga cienkiego. Ja nie wiem jak ja kiedys moglam palic,bezndzieja jakas w ogole,polowe wywalilam

a ja spaliłam przedwczoraj całego L&Ma... aż mi wstyd ze go zeżarłam heeh ale potem było mi niedobrze i cały czas piłam, jadłam zeby wytępic ten smród! wniosek ? nie bede palic i tak i tak :) za cholere ! ale spróbowac musiałam bo by mi dupe rozerwało :Oczko:

kwiaciarka
Oki dziewczyny zmykam.
Jutro od 6 rano mam sadzenie roslin :)
juz sie nie moge doczekac jaki bedzie efekt :)
Renata masz wysypane zwirkiem rabaty? zastanawiam sie jaka wziac frakcje....
Dziubalo zdjecia Eluski dam, dam , wieczorkiem :)
Kupilam jej chusteczkę na glowe, wyglada bosko :) ( ze sie tak pochwale hahah ).
Ela zrobila sie mala pyskatka , wiecznie ma cos do powiedzenia.

Wogole to chodzi spac o 19 zjadajac max 150 kaszki i o 24 sie budzi glodna no i kurde postanowilam dawac jej kaszke bo mnie zacycka przez noc. Wiem , ze zle robie, no ale nie mam sil juz dawac cyca co 2 h jak noworodkowi. Cherbatka nie dziala, woda nie dziala, ona jest poprostu o tej 24 glodna. Zjada koljne ok. 120 kaszki srednio gestej i spi. A i tak jeszcze okolo 3 cyca wola. No ja juz nie wiem co z nia zrobic, cyc o tej 3 to juz raczej jako uspokajacz chyba, bo drze sie niemilosiernie , beczy jak szalona, dostanie cyca i juz sie do mnie smieje, gada do mnie , pochlipie i zasypia z usmiechem na ustach.
Ale generalnie zrobila sie placzliwa w nocy, nie wiem co jest grane. Chyba nigdy nie zrezygnuje z cyca :(

cycuj Elusi jak długo sie da ! ;)

aida77
Lema hihi rozpisałas sie faktycznie. No masz rację z rtym co piszesz ;) Z rozwoju ruchowego po dokladnym opisaniu Natalia podobnie, ale z podparcia do stania bez trzymanie nie potrafi, puszcza się jak stoi przy czym a wstjaje nawet z podlogi \le potem sie czegos zlapie chociazby wlosow dominiki :Niewiniątko:

Takl czy owak blisko...na pewno nie tak jak ja ocenila ;)Ja uwazam że jest ok, ladnie nadganiają kwestia czasu :) Co do zabaw to super, jestem pod wrazeniem, ja niestety nie mam tak czasu dla nich, anmwet zeby cos pokazywac itd, raczej sie same inpiruja ..No ale bliniaczki sa to maja latwiej i maja karolinke.

Dziewczyny sie pochorowaly, Natalia miala 39 i 5 gorączki :( Wezwalismy lekarza., podobno typowa wirusówka uf...

zdrówka !

isa32
starzy ze mną w zoo (dobrze, że chociaż im się tam podobało...) i sami na grillu u znajomych ;)

fajniusie foteczki :) Alka śliczna !

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

Lema
asia78
Renatko ja puzzle piankowe uzywalam do lutego,potem Funio zaczal je jesc i ich era zakonczyla sie:)

A ja mam ciagle i Franek je gryzie, ja mu nie zabraniam,a teraz zaczelam sie zastanawiac czy to bezpieczne, taka pianka. Raz, ze mzoe odgryzc (ale tgeo akurat pilnuej) a dwa, ze nie wiadomo z czego one...

Zobacz czy są jakieś info na ulotce czy opakowaniu, może jest napisany zakaz brania do buzi. Choć mnie się wydaje, że jak to dla dzieci, to powinni wziąć pod uwagę, że może to trafić do buziolka ;)

Adaś ma literki piankowe i Maciuś bardzo lubi je gryźć ;). Nie zabraniam mu, bo ma frajdę, a wyszłam właśnie z założenia j.w. ;)

Odnośnik do komentarza

aida77
RenataOslo
Dziewczyny, macie w użyciu puzle piankowe?
ja musiałam nasze "zwinąć", bo rozrabiak nauczył się je rozkładać na części pierwsze i brał te kółka, trójkąty i inne do buzi a przy okazji ja miałam masę składania , teraz siedzi tylko na dywanie

a tak sobie przypomnę jaki Michał był grzeczny... ehhh :Uśmiech:
REbatko kup taką zwykla szara tasme klejacą co sie klei paczki ..i podklej od spodu. Trochę zabawy ale działa. Oczywiscie zdarza sie jak sie zawezmą że odkleją i rozłoża ae generalnei jest spokój, [polecam :Psoty:

Dobry pomysł z tą taśmą :)

Odnośnik do komentarza

Lema
Dziubala
RenataOslo
Dziewczyny, macie w użyciu puzle piankowe?
ja musiałam nasze "zwinąć", bo rozrabiak nauczył się je rozkładać na części pierwsze i brał te kółka, trójkąty i inne do buzi a przy okazji ja miałam masę składania , teraz siedzi tylko na dywanie

a tak sobie przypomnę jaki Michał był grzeczny... ehhh :Uśmiech:

Nie mamy puzzli piankowych. U mnie też starszy synek był grzeczniejszy na tym etapie ;)

Co Wy mowicie?:) Burzycie moje sielskie wyobrazenie o kolejnych dzieciach, te maja byc grzeczne i spokojne w przeciwienstwie do Frania:) Wszyscy mi mowia, ze zawsze kolejne dzieci sa spokojniejsze, a tu taka wiadomosc:) No nie;)

:Śmiech:
Kolejne dziecko zawsze różni się od poprzedniego, bądź zatem dobrej myśli :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...