Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

kwiaciarka

Wogole to chodzi spac o 19 zjadajac max 150 kaszki i o 24 sie budzi glodna no i kurde postanowilam dawac jej kaszke bo mnie zacycka przez noc. Wiem , ze zle robie, no ale nie mam sil juz dawac cyca co 2 h jak noworodkowi. Cherbatka nie dziala, woda nie dziala, ona jest poprostu o tej 24 glodna. Zjada koljne ok. 120 kaszki srednio gestej i spi. A i tak jeszcze okolo 3 cyca wola. No ja juz nie wiem co z nia zrobic, cyc o tej 3 to juz raczej jako uspokajacz chyba, bo drze sie niemilosiernie , beczy jak szalona, dostanie cyca i juz sie do mnie smieje, gada do mnie , pochlipie i zasypia z usmiechem na ustach.
Ale generalnie zrobila sie placzliwa w nocy, nie wiem co jest grane. Chyba nigdy nie zrezygnuje z cyca :(

Cycate dzieci tak mają. Ty najlepiej wiesz czego Elusi trzeba. Jeśli uważasz, że rzeczywiście jest głodna to dawaj tę kaszkę o północy.
A picie to jakie dajesz? Ja Maciusiowi dawałam takie chłodne (temperatura pokojowa), a on nie bardzo chciał pić i okazało się, że rozwiązanie było proste - herbatka musi być ciepła! Wtedy wypija całą butelkę, a nie parę łyków jak wcześniej ;). Adaś za to nie lubi ciepłego picia ;)

Odnośnik do komentarza

Lema

Slodko:) Frankowi minal okres bycia maminsynkiem, teraz wszyscy bliscy- rodzice, dzaidkowie, ciocie, wujkowie traktowani sa jako dobrzy kumple do zabawy:) Juz nie chodzi za mna jak cien jak jestem w domu, a po powrocie z pracy wita mnie z umiarkowanym entuzjazmem:( Az mi przykro troche i mam wyrzuty, ze przez to, ze pracuje nie jest ze mna mocno zwiazany... Jedynie jak cos zlego sie dzieje to szuka pocieszenia u mamy...

Dobrze, że nie jest mamisynkiem, wiesz ile mam by Ci pozazdrościło, że możesz coś zrobić bez uwiązanego dziecka przy nodze czy plączącego bo wyszłaś z pokoju ;)
Jeszcze będzie etap maminsynka ;)

Odnośnik do komentarza

Lema
A jesli chodzi o rezygnowanie z cyca to kurcze, powinnam sie rozstac z karmieniem, bo doslownie z dnia na dzien Franio jest bardziej swiadomy i coraz wyrazniej upomina sie o niego. Dzis jak mnie zobaczyl bez biustonosza to przybiegl i zaczal jeczec (ma taki charakterystyczne pomlaskiwanie na cyca), czasem jak leze na podlodze to przychodzi i probuje sie przyssac przez bluzke... Z dnia na dzien bedzie trudniej go dostawic, bo on wilekim fanem ssania jest.
:sofunny:

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Lema

Slodko:) Frankowi minal okres bycia maminsynkiem, teraz wszyscy bliscy- rodzice, dzaidkowie, ciocie, wujkowie traktowani sa jako dobrzy kumple do zabawy:) Juz nie chodzi za mna jak cien jak jestem w domu, a po powrocie z pracy wita mnie z umiarkowanym entuzjazmem:( Az mi przykro troche i mam wyrzuty, ze przez to, ze pracuje nie jest ze mna mocno zwiazany... Jedynie jak cos zlego sie dzieje to szuka pocieszenia u mamy...

Dobrze, że nie jest mamisynkiem, wiesz ile mam by Ci pozazdrościło, że możesz coś zrobić bez uwiązanego dziecka przy nodze czy plączącego bo wyszłaś z pokoju ;)
Jeszcze będzie etap maminsynka ;)

Lema ja już Tobie zazdroszczę... wiesz jakie to upierdliwe, jak nawet na chwilę nie można się ruszyć? Wydaje mi się, że u mnie wynika to z tego, że Ala odkąd się urodziła jest ze mną, najpierw tylko ze mną, a teraz co prawda chodzę do pracy, ale zawsze wieczorem, w nocy i rano jestem. Nie chcę myśleć co by było gdyby była cycowym dzieckiem i gdybym była na wychowawczym... :Niespodzianka:
Więc ciesz się chwilą. Poza tym mama jest zawsze najważniejsza. Co widać właśnie najlepiej, jak coś się dzieje, wtedy mamunia i nikt inny.

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Isa – słodziutka Ala, ma fajniusie chochliki w oczkach ;). Też mnie się wydaje, że jest podobna do Ciebie :)
A Ciebie to już chyba gdzieś widziałam, pokazywałaś tu już swoją fotkę?

pokazywałam :) ale ja dość często słyszę, że ktoś mnie już widział, że się znamy, że zna kogoś bardzo podobnego do mnie. No cóż albo uroda pospolita albo tatuś się gdzieś jeszcze :Oczko:postarał :Psoty::Śmiech:

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

Dziubala
kwiaciarka

Wogole to chodzi spac o 19 zjadajac max 150 kaszki i o 24 sie budzi glodna no i kurde postanowilam dawac jej kaszke bo mnie zacycka przez noc. Wiem , ze zle robie, no ale nie mam sil juz dawac cyca co 2 h jak noworodkowi. Cherbatka nie dziala, woda nie dziala, ona jest poprostu o tej 24 glodna. Zjada koljne ok. 120 kaszki srednio gestej i spi. A i tak jeszcze okolo 3 cyca wola. No ja juz nie wiem co z nia zrobic, cyc o tej 3 to juz raczej jako uspokajacz chyba, bo drze sie niemilosiernie , beczy jak szalona, dostanie cyca i juz sie do mnie smieje, gada do mnie , pochlipie i zasypia z usmiechem na ustach.
Ale generalnie zrobila sie placzliwa w nocy, nie wiem co jest grane. Chyba nigdy nie zrezygnuje z cyca :(

Cycate dzieci tak mają. Ty najlepiej wiesz czego Elusi trzeba. Jeśli uważasz, że rzeczywiście jest głodna to dawaj tę kaszkę o północy.
A picie to jakie dajesz? Ja Maciusiowi dawałam takie chłodne (temperatura pokojowa), a on nie bardzo chciał pić i okazało się, że rozwiązanie było proste - herbatka musi być ciepła! Wtedy wypija całą butelkę, a nie parę łyków jak wcześniej ;). Adaś za to nie lubi ciepłego picia ;)

U mnie dzieciaki nie lubia herbatek,teraz Polusie ucze pic Ekoland,ale wzielam sie na sposob i pije przez slomke i lekko ciepla:) A Stefan tylkozimne i najchetniej soczki,czasem wode a Pola wode kocha:)

Odnośnik do komentarza

isa32
Dziubala
Isa – słodziutka Ala, ma fajniusie chochliki w oczkach ;). Też mnie się wydaje, że jest podobna do Ciebie :)
A Ciebie to już chyba gdzieś widziałam, pokazywałaś tu już swoją fotkę?

pokazywałam :) ale ja dość często słyszę, że ktoś mnie już widział, że się znamy, że zna kogoś bardzo podobnego do mnie. No cóż albo uroda pospolita albo tatuś się gdzieś jeszcze :Oczko:postarał :Psoty::Śmiech:

Już sobie przypominam, nawet jak sama Ci pisałam, że przypominasz mi moją dawną znajomą ;)

Tatuś :sofunny:

Odnośnik do komentarza

isa32
Dziubala
Isa – słodziutka Ala, ma fajniusie chochliki w oczkach ;). Też mnie się wydaje, że jest podobna do Ciebie :)
A Ciebie to już chyba gdzieś widziałam, pokazywałaś tu już swoją fotkę?

pokazywałam :) ale ja dość często słyszę, że ktoś mnie już widział, że się znamy, że zna kogoś bardzo podobnego do mnie. No cóż albo uroda pospolita albo tatuś się gdzieś jeszcze :Oczko:postarał :Psoty::Śmiech:
:sofunny:

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

asia78
Ekoland to taka herbatka rozpuszczalna:)

Acha ;)

asia78
A PAnadol albo inny przeciwgoraczkowy dopiero powyzej 38,5 chyba ze dziecko wczesniej mialo drgawki to wtedy od 38

To wiem, ale z tą tempką to też trochę indywidualna sprawa, bo jakby Maciuś by np. niespokojny czy płaczliwy to ja podałabym już przy 38.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...