Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

RenataOslo
Kajocha, super fotki Ali a najfajniejsze te ostatnie!!!

asia78
Dziewczyny co lupujecie na Dzien dziecka lipocowym? chetnie tez wyslucham co dla starszakow

Mikołaj dostanie
Fisher Price Go Baby Go Pi�eczkowa ŝyrafa K8844 (352795814) - Aukcje internetowe Allegro

KOSZYK�WKA Z DŚWI�KAMI od 6 m FISHER PRICE NOWA (335442781) - Aukcje internetowe Allegro

I POLECAM
CYRKOWY POCI�G FISHER PRICE KLOCKI DŚWI�K nowy (339543084) - Aukcje internetowe Allegro
jest super dla chłopczyka!!! sam jedzie po naciśnięciu komina, klocki są ruchone w wagonikach i lokomotywie, przyjemne nowe melodyjki, jestem bardzo zadowolona a i ostatnio kupiłam mu dzunglę, też super zabawka!!!
*BK* DĹťUNGLA NIESPODZIANEK - FISHER PRICE (344976759) - Aukcje internetowe Allegro

pewnie jakąś grającą zabawkę - zastanawiam się nad szczeniaczkiem uczniaczkiem :)

Szczeniaczek też jest fajny a zapomniałam o dzbanuszku na klocuszek!

Dziś dostanie picie-zobaczymy!

nuchna

idzie od września.

Super!
aida77
a swoja drogą ile spią lipcowe maluszki? Od ktorej do kroej mniej wiecej i ile dzemek, jakich?

mój wstaje ostatnio o 5.00-6.00, je, drzemka do 7.00-7.30
10.00 godzinna drzemka
14.00-15.00 kolejna
Dzisiaj wcześniej poszedł na południową i spał również od 17.00-18.00, ale zasnął dopiero pół godziny temu
u nas taki problem z zasypianiem wieczornym, że np teraz jest jeszcze JASNO NA DWORZE :Histeria:
o jej!!!!:Smutny:
wszytsko bym dalam zeby Oliwia dosdtala takie zabawki tez...ale niestety
...:Płacz:

niestac nas...:Płacz:

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

Boziu, jestem teraz taka głodna, a nie mogę jeść, bo jutro idę na usg brzucha. Zresztą od wczoraj powinnam być na diecie, ale dopiero dziś sobie przypomniałam, że jutro mam to badanie. Wypiłam już 2 litry wody i brzuch mam jak balon :Szok:. Ciekawe co wyjdzie na usg, a jeszcze będę robić rtg kolan. Może coś się dowiem o stanie mojego zdrowia :Histeria::Oczko:

Odnośnik do komentarza

aida77
Dziubala
Lema

Myslalam, ze wedlug tej metody dziecko ma zasypiac samodzielnie, bez obecnosci rodzicow w poblizu. Jak widac mylilam sie:)

Tak ma być i dobrze myślałaś! Dziecko zasypia samodzielnie, Maciuś nie ma problemów z zasypianiem tylko z tym, że potem często się wybudza :Padnięty:

To go nie kolysz bo sie oduczy zasypiac....Ja mysle ze to kwestia jedzenia w nocy predzej albo czegos takiego. Ja jak uczylam przesypiania nocki, to zawsze (3 razy ;)-doswiadczenie ;)) zaczynałam od eliminacji koplejnych karmien nocnych , w taki sposob, zeby wydłuzyc maksymalnie jedna przerwe,. no i rezygnacja poprzez pojenie zoraz zadszym mlkiem potem wodą potem utul;enie i nic, potem sie juz nie budzily na jedzenie. Teraz budza sie o 6 na jedzenie i dalej spia. Potrafie chyba to wyeliminowac, ale nie chce, bop chude to niech jedza ;)mnie sie wydaje ze ukolysany nie bedziew spal dluzej, ajak sie wybudzi to bedzie chcial tego samego./A nie jest mu za zimno albo za cieplo? Moje sie budzily jak marzly...
Maciuś kołysany był już w środku nocy jak się obudził i nie podziało głaskanie, tulenie czy mówienie ściszonym głosem ;). Też nie jestem za kołysaniem, ale wg książki to ma zadziałać i pomóc.
Nie chodzi o jedzenie, bo Maciuś nie je w nocy od 6 mż. ;). Jak zje kolację o 19.30 to potem je dopiero rano ok. 8.00.
Za zimno czy za ciepło mu nie jest, tak sądzę.

Odnośnik do komentarza

aida77
A o to niby chodzi..ale ja bym sie i tak bla, bo dzieci sie budza lepiej wg mnie zeby same zasypialy niz byly usypiane kolysaniem Ale rozumim ze probujesz roznych metod, ja przy kaji jak juz duza byla to nawt jej chcialam syropy podawac na spanie bo wysiadalam...

Pewnie, że lepiej żeby same zasypiały w nocy po tym jak się obudzą, tylko ile minut jesteś w stanie słuchać w nocy płaczu? ;) Jak inne rzeczy zawiodły to trzeba spróbować kolejnej ;)

Odnośnik do komentarza

Dziubala
aida77
A o to niby chodzi..ale ja bym sie i tak bla, bo dzieci sie budza lepiej wg mnie zeby same zasypialy niz byly usypiane kolysaniem Ale rozumim ze probujesz roznych metod, ja przy kaji jak juz duza byla to nawt jej chcialam syropy podawac na spanie bo wysiadalam...

Pewnie, że lepiej żeby same zasypiały w nocy po tym jak się obudzą, tylko ile minut jesteś w stanie słuchać w nocy płaczu? ;) Jak inne rzeczy zawiodły to trzeba spróbować kolejnej ;)

..tez mevczylam sie z tym ze Oliwia zasypiala sama jak sieobudzi..ale starams ie zeby sienieobudzila jak dostaje mleko, czy tez herbatke...no czasme idzie wnocy wozek w ruch a to minuta i juz spi wiec spowrotem do lozeczka...

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

babeczqa
Dziubala
Lema – śliczne fotki, iście wiosenne :Uśmiech:

a nie męcza go czasem ząbki??albo może zle mu sie spi ...inne ulozenie lozka??ja tez musialam zmienic...dla Oliwii zeby sie jej lepiejs palo:)

Pewnie męczą, ja te kiepskie noce zwalam właśnie na ząbki, bo co mi pozostaje, kiedy wydaje mi się, że reszta jest ok ;)

Odnośnik do komentarza

babeczqa
Dziubala
aida77
A o to niby chodzi..ale ja bym sie i tak bla, bo dzieci sie budza lepiej wg mnie zeby same zasypialy niz byly usypiane kolysaniem Ale rozumim ze probujesz roznych metod, ja przy kaji jak juz duza byla to nawt jej chcialam syropy podawac na spanie bo wysiadalam...

Pewnie, że lepiej żeby same zasypiały w nocy po tym jak się obudzą, tylko ile minut jesteś w stanie słuchać w nocy płaczu? ;) Jak inne rzeczy zawiodły to trzeba spróbować kolejnej ;)

..tez mevczylam sie z tym ze Oliwia zasypiala sama jak sieobudzi..ale starams ie zeby sienieobudzila jak dostaje mleko, czy tez herbatke...no czasme idzie wnocy wozek w ruch a to minuta i juz spi wiec spowrotem do lozeczka...

Wiesz, ja mam 2 dzieci i sąsiadów za ścianą ;). Nie mogę pozwolić sobie na to, by Maciuś w nieskończoność płakał. Czasem ten płacz czy jojczenie są króciutkie i sam zasypia, ale są takie, które mam wrażenie, że będą trwać i trwać jeśli nie zainterweniujemy ;)

babeczqa
tez mevczylam sie z tym ze Oliwia zasypiala sama jak sieobudzi..ale starams ie zeby sienieobudzila jak dostaje mleko, czy tez herbatke

Nie rozumiem, to po co co dajesz mleko czy herbatkę skoro się nie budzi? ;)

Odnośnik do komentarza

Dziubala
RenataOslo
LemaRób z Farniem na budowie w każdym etapie powstawania domu, świetna pamiątka na przyszłość!

Też tak myślę :)

anoo, jak zaczynaliśmy budowę sowjego domu Michałek miał 7 lat a jutro... kończy lat 14!!!:love::party::love:

Dziubala
Renia - powodzenia z piciem o 23.00 ;)
A Ty chora?

Dostał picie, zobaczymy co będzie dalej ?

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Babeczqa, zabawki to od jednych dziadków i od drugich i od chrzestnych. No i od nas.
Zazwyczaj to mnie proszą o podanie jaką zabawkę kupić, bo sami nie mają zielonego pojęcia. Staram się wybierać "mądre" zabaweczki.

Starszak sam sobie kupił dzisiaj monety na allegro na jutrzejszy prezent, oczywiście tata zapłacił :Oczko:
Szkoda, że prezent poogląda dopiero na wakacje :Spoko:

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

helołka wczesną porą ranną....

pogoda nie bardzoale wczoraj też z porannego zachmurzonego na maxa nieba w południe wyklarowało się słońce i prażyło do późnych godzin na bezchmurnym niebie. Może będzie podobnie. Oby. Bo przez wczorajszą pogodę mogliśmy caluteńki prawie dzionek spędzić na dworze. I jakoś byli wszystcy zadowoleni czyli mogłam panować nad całokształtem. Choć bez awantur się nie obyło:Padnięty:
Jutro do pracy ale dziś póki co w planach kurze i odkurzacz, bo już pylicy można dostać ;)

http://www.szipszop.pl/tickers/20793.gif

http://www.szipszop.pl/tickers/20807.gif

Odnośnik do komentarza

babeczko nas też nie stać na szałowe zabawki dla małego, ale jakoś mi to nie przeszkadza. Wiem że dla maleństwa nie to jest najważniejsze. Więc loooooooozik ;) danonkiem czy czekoladką też można uczcić dzie.ń dziecka.

Tymbardziej nas nie stać, że przed długim weekednem zgazyfikowaliśmy sobie dom:Rozgniewany:miało nas to wynieść nie więcej niż 4 tys. wyniosło sporo więcej:Histeria:sama nie wiem skąd kase na to wzieliśmy- rodzice nie dołożyli nic:Smutny:

http://www.szipszop.pl/tickers/20793.gif

http://www.szipszop.pl/tickers/20807.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...