Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Wrociłysmy od gastrologa,:Padnięty: teraz Oliwka ma drzeke no i pozniej space rodzinny co sklepu oczywiscie po ciężką wode:(:Śpiący:

Wiec co sie dowiedzialam, najlepszy kawiorek- chlebek dla dzieciakow z Nutra:), bebe- tki, zoltko teraz oczywiscie, ale zabronila dawac truskawek i malin:Smutny::Szok:- bo strasznie uczulaja no i powoduja biegunke co ciezko pozniej zwalczyc u bobaso.
Oliwka wazy 9.500, zadnych oznak naskornych , zian, prawdopodobnie po roczku Oliwi niebedzie musiala pic Nutra.:):smieszne::smieszne::smieszne:

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

isa32
Kwiaciarko ten żłobek mi spokoju nie dawał... tzn. to co napisałaś z tym sanepidem itd. Więc zaczęłam szukać innego i znalazłam :) bliżej domu, trochę taniej, babka zarejestrowana, dzieci jedzą na miejscu, ubezpieczone, no brzmi super sensownie, umówiłam się na sobotę. Dzięki, jakbyś nie zasiała, a właściwie nie podlała ;) moich wątpliwości to pewnie bym jeździła do tamtego. A tak, jeśli ten mi się spodoba, to sprawa załatwiona. Ech, jaka jestem zadowolona :)

No i super,najwazniejsze to jedzenie no ni?

Dziubala
U nas zaczyna się rozpogadzać :). Fajnie, bo wyjdziemy na spacerek, jak Maciuś wstanie ;)

U nas pieknie jest teraz,a jaki mam sliczny tarasik:yes:trawka wykoszona, kwiatuszki stoja juz na swoich miejscach, tylko sprzatne zmyje balkon i bedzie git

Odnośnik do komentarza

isa32
Kwiaciarko ten żłobek mi spokoju nie dawał... tzn. to co napisałaś z tym sanepidem itd. Więc zaczęłam szukać innego i znalazłam :) bliżej domu, trochę taniej, babka zarejestrowana, dzieci jedzą na miejscu, ubezpieczone, no brzmi super sensownie, umówiłam się na sobotę. Dzięki, jakbyś nie zasiała, a właściwie nie podlała ;) moich wątpliwości to pewnie bym jeździła do tamtego. A tak, jeśli ten mi się spodoba, to sprawa załatwiona. Ech, jaka jestem zadowolona :)

:)
super!
Cena tez wazna, ale jedzenie na miejscu to podstawa. Nie bedziesz musiala kazdego popoludnia gotowac na drugi dzien i wozic sie z jedzeniem, a Ala nie bedzie jadla odgrzewanego tylko świeżo przygotowane :)
No i blizej i taniej - no ekstra :)

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Zalozylam watek na ogolnym,ale wkleje i tu

Nie wiem czy jeszcze sa,ale jakis czas temu do Dziennika Polska dolaczane byly takie ksiazeczki broszurki z bajkami. I az mi sie wlos zjezyl na glowie jak toto przeczytalam :shocked::shocked::shocked: w Malej syrence bylo o sztylecie i kapieli w krwi a w chyba Ali babie o kapaniu przeciwnikow w goracej oliwie!!!!!!!!!!!! Grimm i Andersen przy tym wysiadaja!!:grrrrrr:

Reszty nie czytalam,ale pewnie takich kwiatkow jest tam wiecej!!

Zastanawiam sie gdzie to wyslac?? teleexpress??

Odnośnik do komentarza

babeczqa
...a i serka na razie zabronila i jogurcikow tez szkoda:(

a jakie Ty dawałaś serki i jakie jogurty???

kwiaciarka
Moja
za dobre humory :)

no mój straszny.... wczoraj wieczorem do 22.00 było to samo ale dziś już nie wytrzymałam, sąsiedzi 2 piętra w dół robią remont, no niech sobie robią ale wczoraj zaczęli borować udarem o 20.00 jak Mikołaj zasnął, zbudził się 3 razy podczas borowania z wrzaskiem, no do k...., cały dzień marudny, na paracetamolu a tu oni prace remontowe zaczynają o 20.00:Wściekły::Wściekły::Wściekły:
Dziś nie wytrzymałam, pomaszerowałam, powiedziałam, czy mogą przestać, bo moje dziecko śpi /po angielsku/, baba była w szoku, że moje dziecko śpi o tej porze/do 22.00 jest jeszcze jasno/, na to przyszedł facet i spytał łamaną polszczyzną,ćhy mówię po polsku no i się zaczęło...a mógł się nie wtracać, bo po angielsku tak bym nie dała rady!
jak ja mu powiedziałam, że moje dziecko jest małe i o tej porze czy k.... jasno czy ciemno TO JUŻ ŚPI!!!!!!!!!!
Przez cały dzień nie borują tylko wieczorem!:Wściekły:
on mi tłumaczy, że w dzień to oni pracują a remont robią sami i takie tam...
zapytał łaskawie czy jeszcze trochę mogą powiercić, ja powiedziałam ok i na pięcie w tył zwrot!
Może jeszcze z 3 razy słyszałam hałas, już jest ok!

Mój T miał z nim starcie na samym początku roku jak tylko się wprowadzili!
On zobaczył, że na parkingu stoi auto z polskimi numerami rej, nasz parking jest w najlepszym miejscu z całej klatki/przydział parkingu w umowie o wynajem/ a ten fagas miał takie sobie
I wyobraźcie sobie, że on przylukał mojego chłopa jak zajechał parkować, wyszedł do niego i mówi, że TERAZ TO JEGO PARKING A MY MAMY TAM-wskazując na inne miejsce! No co za bezczelność!!!
Mój T nie bardzo wiedząc o co chodzi zaparkował na wskazanym przez niego miejscu, było późno by dzwonić i pytać dlaczego tak a nie inaczej do właściciela mieszkania/ fajny starszy pan/
Zadzwonił na drugi dzień, tamten gdzies zadzwonił do komuny pytać, czy jakieś zaszły zmiany odnośnie przydzielonych parkingów do danego mieszkania, w komunie powiedzieli, że NIE!
No co za TYP!!! myślał, że polaczek-dupek da się zrobić w bambuko!!
T następnego dnia zaparkował na swoim parkingu-tamten słowem w tej sprawie już się nie odezwał!

asia78
Zalozylam watek na ogolnym,ale wkleje i tu

Nie wiem czy jeszcze sa,ale jakis czas temu do Dziennika Polska dolaczane byly takie ksiazeczki broszurki z bajkami. I az mi sie wlos zjezyl na glowie jak toto przeczytalam :shocked::shocked::shocked: w Malej syrence bylo o sztylecie i kapieli w krwi a w chyba Ali babie o kapaniu przeciwnikow w goracej oliwie!!!!!!!!!!!! Grimm i Andersen przy tym wysiadaja!!:grrrrrr:

Reszty nie czytalam,ale pewnie takich kwiatkow jest tam wiecej!!

Zastanawiam sie gdzie to wyslac?? teleexpress??

myślę, że lepiej zadzwoń do Janusza Weissa do radia zet
w teleexpresie to ewentualnie tylko poinformują a weiss to interweniuje i docieka dlaczego???

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się czy zwracanie i ulewanie Mikołaja nie miało związku z zębami.. a raczej z gorączką...
dziś pokazały mu się 4 ząbki, 2 jedynki i 2 dwójki, czyli bidakowi szły wszystkie 4 w jednym czasie, już mu dziś nie dałam na noc paracetamolu, zobaczymy jak będzie, jeśli będzie marudny w nocy to zasadzę jeszcze
tak czy inaczej dziś nie ulał ani razu, fakt faktem bardzo pilnowałam, by po jedzenniu nie uciskał brzuszka, za mocno się nie schylał i nie wsadziłam do skoczka

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

asia78

Nie wiem czy jeszcze sa,ale jakis czas temu do Dziennika Polska dolaczane byly takie ksiazeczki broszurki z bajkami. I az mi sie wlos zjezyl na glowie jak toto przeczytalam :shocked::shocked::shocked: w Malej syrence bylo o sztylecie i kapieli w krwi a w chyba Ali babie o kapaniu przeciwnikow w goracej oliwie!!!!!!!!!!!! Grimm i Andersen przy tym wysiadaja!!:grrrrrr:

Reszty nie czytalam,ale pewnie takich kwiatkow jest tam wiecej!!

Zastanawiam sie gdzie to wyslac?? teleexpress??

Faktycznie bajki robią "wrażenie" :Szok:
Renia fajnie poradziła z Weissem :yes:

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
Zastanawiam się czy zwracanie i ulewanie Mikołaja nie miało związku z zębami.. a raczej z gorączką...
dziś pokazały mu się 4 ząbki, 2 jedynki i 2 dwójki, czyli bidakowi szły wszystkie 4 w jednym czasie, już mu dziś nie dałam na noc paracetamolu, zobaczymy jak będzie, jeśli będzie marudny w nocy to zasadzę jeszcze
tak czy inaczej dziś nie ulał ani razu, fakt faktem bardzo pilnowałam, by po jedzenniu nie uciskał brzuszka, za mocno się nie schylał i nie wsadziłam do skoczka

Aż 4 na raz :Szok:. Gratki ząbkowe!!!
Oby w tym była przyczyna ulewań, bo problem byłby już głowy.

Odnośnik do komentarza

babeczqa
Wrociłysmy od gastrologa,:Padnięty: teraz Oliwka ma drzeke no i pozniej space rodzinny co sklepu oczywiscie po ciężką wode:(:Śpiący:

Wiec co sie dowiedzialam, najlepszy kawiorek- chlebek dla dzieciakow z Nutra:), bebe- tki, zoltko teraz oczywiscie, ale zabronila dawac truskawek i malin:Smutny::Szok:- bo strasznie uczulaja no i powoduja biegunke co ciezko pozniej zwalczyc u bobaso.
Oliwka wazy 9.500, zadnych oznak naskornych , zian, prawdopodobnie po roczku Oliwi niebedzie musiala pic Nutra.:):smieszne::smieszne::smieszne:
Mogę zadać kilka pytań? :)
Dlaczego byłyście u gastrologa nie np. u alergologa?
A te bebe-tki to takie herbatniki? Bo jeśli tak, to ja myślałam, że jeszcze za wcześnie na takie bądź co bądź jedzonko?
I jaki to jest chlebek dla dzieci?
Jeśli nic jej nie jest, to dlaczego nie może jogurtów?

Odnośnik do komentarza

Witam, pobudka bardzo wcześnie dzisiaj, już po mleczku, kilka razy wstawanko w nocy, ząbki dały popalić niestety

Dziubala
Renia – ale sąsiad :Szok:. Dobrze, że tego tak nie zostawiłaś. Gdyby nie scysja z parkingiem, o której napisałaś, to pomyślałabym, że teraz zwyczajnie nie wiedzieli, że dziecko może spać o tej porze, ale widać, że fajni to oni nie są ;)

tak, i dziwne bo też mają dziecko, tylko już około 4 latek

Dziubala
Aż 4 na raz :Szok:. Gratki ząbkowe!!!
Oby w tym była przyczyna ulewań, bo problem byłby już głowy.

Dziękujemy, ale chyba 4 na raz to stanowczo za dużo :Histeria:

Dziubala
babeczqa
Wrociłysmy od gastrologa
Wiec co sie dowiedzialam, najlepszy kawiorek- chlebek dla dzieciakow z Nutra:), bebe- tki, zoltko teraz oczywiscie, ale zabronila dawac truskawek i malin:Smutny::Szok:- bo strasznie uczulaja no i powoduja biegunke co ciezko pozniej zwalczyc u bobaso.
:

Mogę zadać kilka pytań? :)
Dlaczego byłyście u gastrologa nie np. u alergologa?
A te bebe-tki to takie herbatniki? Bo jeśli tak, to ja myślałam, że jeszcze za wcześnie na takie bądź co bądź jedzonko?
I jaki to jest chlebek dla dzieci?
Jeśli nic jej nie jest, to dlaczego nie może jogurtów?

że się wtrącę ;)
ja kupuję Mikołajowi herbatniczki z hippa-są od 6 miesiąca
Dziubala a o jakich jogurtach Wy mówicie?

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

hejka:)
wiec tak Oliwka jak miala 3 tygodnie, niepila nic i trafila na ostry dyzur do szpitala bo strasznie tracila na wadze i miala okropna biegunke, tracilismy ja w oczach, i dlatego pani doktor wprowadzila nutra bo innego mlek anie przyjmowala. Pozniej z powodu rozlusnionych strasznie kupek mielismy skierowanie do gastrologa jest to lekarz od zaladka i miedzy innymi wprowadzania zywnosci malym dzieciaczkom ktore maja problemy zjedzeniem itp.
Dlatego jestemy u gastrologa jak oliwia bedzie miala roczek bedzie szla do arelgologa.

BEbE- tki --->tak to herbatniki, dzieciaczki moga jej jesc juz teraz , sa bardzo dobrym urozmaiceniem zywnosci i takim slodkim dl anich, niezaszkodza napewno:)

Kawiorek - totaki nasz zwykly kawiorek, dzieciaczek moze jedna skibeczke na dobe, zeby wprowadzac gluten, z naszej codziennej zywnosci.

A jogurty i sereki dzieci moga jesc, ale nam wytlumaczyla ze skoro miala takie problemy z zoladkiem to wproadzi jej powoli bialko pelnowartosciowe okolo 11 miesiaca i mleko tez bedzie juz miala inne, a nie Nutra, zeby jej niezaszkodzilo i zeby niedostala wszytskiego od razu za jednym rzutem.

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...