Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Lema
Dzien dobry:)

Wczoraj odbyl sie debiut Frania z mlekiem w proszku. Nieudany. Za to w nocy, a w zasadzie nad ranem przechytrzylam mlodego i wypil na tak zwanego spiocha:) Mysle, ze dzieki temu mleczku spalismy dzis do 6.30:great: Ostatnio pobudki bylo o 5...

I wczoraj tez odbyl sie debiut w nabijaniu lima:( Nie dopilnowalam Frania i uderzyl sie o biurko:( A jak plakal... Najadlam sie strachu, bo tak sie zanosil placzem, ze mialam wrazenie momentami, ze juz nie zlapie powietrza... Masakra

Fajnie, że udał się poranny debiut mleczny :)
Współczuję lima u Franusia, na pewno go bolało, ale już było tu pisane, choćbyśmy bardzo pilnowali nie zawsze uchronimy maluszków przed guzami itp. Ucałuj Frania.

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
isa32
Ale nie o to chodzi, raczej o nieuczciwość, a to tzw. "supersprzedawca", ech...

własnie, supersprzedawca, napisalam maile do wszystkich, ktorzy kupili, odpisala póki co jedna babka, która kupiła 2 sztuki, użytkuje i jest zadowolona, jej się nie połamała, widocznie ja mam pecha, czekam na dalsze odpowiedzi, póki co znalazłam ustawę i wiem, ze czegos takiego nie ma jak gwarancja rozruchowa.

:Wściekły::Wściekły::Wściekły: A trafi mnie dzis już zupełnie, bo wczoraj padł mi dekoder do cyfry, KUPIONY TEŻ NA ALLEGRO:Wściekły::Wściekły::Wściekły:

Tyle, że ten kosztował ponad 800 zł, raz już był w naprawie i kolejny kłopot, bo do Polski trzeba dowieżć, miesiąc bedzie wszytko trwało, abonament w cyfrze płacę, a koleś mi dziś powiedział jak dzwoniłam, ze wymienią na nowy jeśli 5 razy będzie reklamowany!!! /w/g unijnego prawa za pierwszym razem mogę żądać wymiany na nowy, ale jedz teraz extra do PL i załatwiaj, tym bardziej, że kupione poprzez allegro!!!:Wściekły::Wściekły::Wściekły:
Roznosi mnie normalnie!!!!!!

No to kiepsko :( też by mnie trafiło. I to jeszcze przed weekendem...

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Witam piątkowo

U nas znów kiepska noc, znowu bolące kolanko Adasia :Smutny:. Pediatra mówiła żeby środek przeciwbólowy dawać mu przed spaniem, a nie nocy. Tak wczoraj zrobiłam i troszkę pomogło, bo zamiast budzić się z 40 razy, to obudził się „tylko” z 20 razy. Jeśli to bóle wzrostowe, to za kilka dni powinny minąć. Jeśli dalej będzie płakał to w poniedziałek do pediatry, już po skierowanie do specjalisty, bo może się kolankiem coś dziać.
U pediatry to byłam wczoraj z Maciusiem, celem wizyty oprócz kolanka Adasia był rtg klatki piersiowej i jego opis. Na marginesie tylko powiem, że Maciuś waży 10,3 kg. A najbardziej zaskakująca wiadomość – Maciek ma zapalenie płuc! To takie ukryte zapalenie, gdyby nie rtg to nikt by nie wiedział, że ono jest. Nie wiadomo jak długo jest i jak długo by było, bo Maciek nie ma ani nie miał żadnych oznak choroby. Został dokładnie zbadany, no i osłuchowo jest czysty z każdej strony, po prostu jest zdrowy, ale dostał antybiotyk, bo trzeba to wyleczyć. Ale numer, no nie!

:Szok: Obyscie pozbyli sie tego paskudztwa jak najszybciej, sciskam:)

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
isa32
Ale nie o to chodzi, raczej o nieuczciwość, a to tzw. "supersprzedawca", ech...

własnie, supersprzedawca, napisalam maile do wszystkich, ktorzy kupili, odpisala póki co jedna babka, która kupiła 2 sztuki, użytkuje i jest zadowolona, jej się nie połamała, widocznie ja mam pecha, czekam na dalsze odpowiedzi, póki co znalazłam ustawę i wiem, ze czegos takiego nie ma jak gwarancja rozruchowa.

:Wściekły::Wściekły::Wściekły: A trafi mnie dzis już zupełnie, bo wczoraj padł mi dekoder do cyfry, KUPIONY TEŻ NA ALLEGRO:Wściekły::Wściekły::Wściekły:

Tyle, że ten kosztował ponad 800 zł, raz już był w naprawie i kolejny kłopot, bo do Polski trzeba dowieżć, miesiąc bedzie wszytko trwało, abonament w cyfrze płacę, a koleś mi dziś powiedział jak dzwoniłam, ze wymienią na nowy jeśli 5 razy będzie reklamowany!!! /w/g unijnego prawa za pierwszym razem mogę żądać wymiany na nowy, ale jedz teraz extra do PL i załatwiaj, tym bardziej, że kupione poprzez allegro!!!:Wściekły::Wściekły::Wściekły:
Roznosi mnie normalnie!!!!!!

No jak nic nieszczescia chodza parami. Kicha na calego, tym bardziej, ze nie jestescie tu na miejscu.

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Dziubala
– Maciek ma zapalenie płuc! To takie ukryte zapalenie, gdyby nie rtg to nikt by nie wiedział, że ono jest. Nie wiadomo jak długo jest i jak długo by było, bo Maciek nie ma ani nie miał żadnych oznak choroby. Został dokładnie zbadany, no i osłuchowo jest czysty z każdej strony, po prostu jest zdrowy, ale dostał antybiotyk, bo trzeba to wyleczyć. Ale numer, no nie!

Ja miałam tak samo z Michałkiem jak miał 3 latka, pochrząkiwał tylko, badania, cuda wianki, stwierdzili, że taki trik, nauczył się i chrząka.
Wkoncu przy okazji testów alergicznych lekarka kazała zrobić zdjęcie płuc i dokładnie to samo, ukryte zapalenie! Bez gorączki, słuchawkami niewykrywalne! Odrazu został w szpitalu na leczeniu. Z kroplówkami i zastrzykami.

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Aha, Dziubala, przypomnialo mi sie teraz, ze pytalam rehabilitantke o stawanie na paluszkach. Powiedziala, ze w tym wieku to zaden powod do zmartwienia. Zreszta, o ile dobrze kojarze, pisalas, ze Macio coraz czesciej staje na calej stopce, wiec moja infromacja nieco spozniona:) Ale ja ogolnie ostatnio dzialam z poslizgiem:)

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Kurcze, przede mna weekend bez szans na dodatkowe spanie, bo maz wybywa z rana i jutro i w niedziele:( Do tej pory nadrabialam choc troche zaleglosci z calego tygodnia, takie dwie godzinki snu to super sprawa. W koncy w nocy nie zdarza mi sie tyle przespac w jednym ciagu, czasem cale spanie nocne to mniej niz dwie godziny:(

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
Dziubala
– Maciek ma zapalenie płuc! To takie ukryte zapalenie, gdyby nie rtg to nikt by nie wiedział, że ono jest. Nie wiadomo jak długo jest i jak długo by było, bo Maciek nie ma ani nie miał żadnych oznak choroby. Został dokładnie zbadany, no i osłuchowo jest czysty z każdej strony, po prostu jest zdrowy, ale dostał antybiotyk, bo trzeba to wyleczyć. Ale numer, no nie!

Ja miałam tak samo z Michałkiem jak miał 3 latka, pochrząkiwał tylko, badania, cuda wianki, stwierdzili, że taki trik, nauczył się i chrząka.
Wkoncu przy okazji testów alergicznych lekarka kazała zrobić zdjęcie płuc i dokładnie to samo, ukryte zapalenie! Bez gorączki, słuchawkami niewykrywalne! Odrazu został w szpitalu na leczeniu. Z kroplówkami i zastrzykami.

Ja też pytałam o szpital, bo jakoś zapalenie płuc kojarzy mi się z leczeniem szpitalnym, ale pediatra powiedziała, że nie ma takiej potrzeby. Wystarczy antybiotyk na 10 dni. Nawet w ciepłe dni możemy chodzić na spacery. Nie jest to zaraźliwe, na szczęście.

Odnośnik do komentarza

Lema
Aha, Dziubala, przypomnialo mi sie teraz, ze pytalam rehabilitantke o stawanie na paluszkach. Powiedziala, ze w tym wieku to zaden powod do zmartwienia. Zreszta, o ile dobrze kojarze, pisalas, ze Macio coraz czesciej staje na calej stopce, wiec moja infromacja nieco spozniona:) Ale ja ogolnie ostatnio dzialam z poslizgiem:)

Dobrze, że zapytałaś, bo mnie uspokokoiłaś trochę. Dzięki :Całus:
A Maciuś choć coraz częściej staje na całej stopie, to jednak dominują paluszki.

Odnośnik do komentarza

Lema
Kurcze, przede mna weekend bez szans na dodatkowe spanie, bo maz wybywa z rana i jutro i w niedziele:( Do tej pory nadrabialam choc troche zaleglosci z calego tygodnia, takie dwie godzinki snu to super sprawa. W koncy w nocy nie zdarza mi sie tyle przespac w jednym ciagu, czasem cale spanie nocne to mniej niz dwie godziny:(

To może mama by została na noc? :yes:

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Lema
Kurcze, przede mna weekend bez szans na dodatkowe spanie, bo maz wybywa z rana i jutro i w niedziele:( Do tej pory nadrabialam choc troche zaleglosci z calego tygodnia, takie dwie godzinki snu to super sprawa. W koncy w nocy nie zdarza mi sie tyle przespac w jednym ciagu, czasem cale spanie nocne to mniej niz dwie godziny:(

To może mama by została na noc? :yes:

Wiesz, chcialabym dac tez mamie mozliwosc odpoczecia. Choc ciagle sie spieramy i jest duzo minusow, tego, ze ona zajmuje sie Frankiem (a w zasadzie jeden glowny minus- nieszanowanie mojego zdania) to nie moge nie docenic tego, ze bardzo nam pomaga. Jak Franus idzie spac to ona nawet obiady nam gotuje:)

W piatki teraz tez bedzie miala wolne, bo ja koncze o 12 i zmieniam nianie.

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Lema
RenataOslo
Lema

No jak nic nieszczescia chodza parami.

Tak, stare słuszne powiedzenie!

ale tyle razy już się przejechałam na allegro i nadal robię zakupy :Zakręcony:

Ja poki co jeszcze sie nie przejechalam na nieuczciwosci sprzedajacych, ale coraz czesciej moje zakupy to niewypaly:(

Ja ten jeden raz nie trafiłam, z puzzlami, ale zakupy też coraz częściej nie trafione :( nawet takie w realu, ostatnio pomstuję na wózek spacerowy i szukam drugiego. Na razie bezzskutecznie :( mam nadzieję, że sie wybierzemy w weekend na zakupy wózkowe, albo chociaż obejrzeć. Tylko my po całym tygodniu czasem najzwyczajniej w świecie nie mamy ochoty się nigdzie ruszać. Idziemy na spacer z Alą, jakieś małe zakupy spożywcze i tyle. Jak Alka szybko nie podrośnie to zgnuśniejemy ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

Lema
Dziubala
Lema
Kurcze, przede mna weekend bez szans na dodatkowe spanie, bo maz wybywa z rana i jutro i w niedziele:( Do tej pory nadrabialam choc troche zaleglosci z calego tygodnia, takie dwie godzinki snu to super sprawa. W koncy w nocy nie zdarza mi sie tyle przespac w jednym ciagu, czasem cale spanie nocne to mniej niz dwie godziny:(

To może mama by została na noc? :yes:

Wiesz, chcialabym dac tez mamie mozliwosc odpoczecia. Choc ciagle sie spieramy i jest duzo minusow, tego, ze ona zajmuje sie Frankiem (a w zasadzie jeden glowny minus- nieszanowanie mojego zdania) to nie moge nie docenic tego, ze bardzo nam pomaga. Jak Franus idzie spac to ona nawet obiady nam gotuje:)

W piatki teraz tez bedzie miala wolne, bo ja koncze o 12 i zmieniam nianie.

To pozostaje mieć nadzieję, że może Franuś zrobi Ci niespodziankę i będzie mega grzeczny ;)

Odnośnik do komentarza

heloł :)

Renata ja nie wiem nic o gwarancji rozruchowej, ale napisz do zespołu allegro, wyslij w zalaczeniu maile i popros o porade prawna na temat tej gwarancji no i opinie wyraz o urzytkowniku allegro - dostanie ostrzezenie od allegro zapewne, 2 takie i wyleci .
Na allegro trzeba uwazac. Ja ogladalam dywany, patrze napisane -m dywany akrylowe dla dzieci, super kolory i wzory. Wchodze, faktycznie zajebiste dywany, akrylowe i nie drogie, kupuje. A dalej sobie czytam a tam tabela i sklad dywanu 100% polyester :Niewiniątko::Histeria:
Pisze do goscia co to w koncu za dywan. A on mi pisze ze w skladzie ma plyester a akryl to taka ich wewnetrzna nazwa dywanikow. oszust jak nic, bo skoro wewn . nazwa akryl to czemu pisze dywany akrylowe??!!! oszust jakich malo.

Dziubala matko, jakbys nie zrobila rtg to byscie nawet nie wiedzieli o zapaleniu pluc. Ale skoro osluchowo ok, to jak to mozliwe, moze to sa blizny po zapaleniu pluc?? ja tak mialam jak mialam 1 mc zycia. kazde zapalenie pluc chyba pozostawia blizny.

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Lema

Wiesz, chcialabym dac tez mamie mozliwosc odpoczecia. Choc ciagle sie spieramy i jest duzo minusow, tego, ze ona zajmuje sie Frankiem (a w zasadzie jeden glowny minus- nieszanowanie mojego zdania) to nie moge nie docenic tego, ze bardzo nam pomaga. Jak Franus idzie spac to ona nawet obiady nam gotuje:)

W piatki teraz tez bedzie miala wolne, bo ja koncze o 12 i zmieniam nianie.

Skąd ja to znam - nieszanowanie mojego zdania ;) my już zdecydowaliśmy się na żłobek, choć nie wiem co z tego wyniknie. Dzwonię wczoraj do babki, że się umawiałyśmy na telefon, czy żłobek ruszy czy nie. A ona do mnie, że mam zadzwonić po 15 kwietnia, bo dopiero wtedy będzie wiedziała, czy ma wolne miejsce :Wściekły: no trafiło mnie... nie wiem czy ją źle zrozumiałam poprzednio, ale jak tak się będziemy komunikować, to kiepsko widzę współpracę :Wściekły:
Ja doszłam do tego, że jak mam ciągnąć mamę - jedną bądź drugą - to wolę nigdzie nie wychodzić. Ala podrośnie to będzie łatwiej, będę ją mogła zostawić u dziadków na noc, na razie wytrzymuję. Poza tym co ciekawe jak jestem z nią sama, to mam do niej cierpliwość, nie jestem nerwowa itd. Nikt mi nie mówi co i jak, nie nosi na rękach wtedy kiedy uważam, że to nie czas na to itd. Do tego nie wiem jak to jest, ale bez D w domu mam mniej pracy ;) nawet przedwczoraj gazetkę wieczorem poczytałam, a wczoraj była u mnie koleżanka na plotach do 23.00 - mama dwóch dziewczynek 2,5 i 1,2 rocznej :)
A weekend spokojnie wytrzymasz :) dla mnie ciężka do wyobrażenia jest opieka całodobowa, jaką już mam za sobą...

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka

Dziubala matko, jakbys nie zrobila rtg to byscie nawet nie wiedzieli o zapaleniu pluc. Ale skoro osluchowo ok, to jak to mozliwe, moze to sa blizny po zapaleniu pluc?? ja tak mialam jak mialam 1 mc zycia. kazde zapalenie pluc chyba pozostawia blizny.

Wiesz, możliwe, że tak jest, że to blizny.
A przez to, że Maciek jest zdrowy (osłuchowo), to tak się tym zapaleniem nie przejmuję :Nieśmiały:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...