Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

kwiaciarka
Monika-kr
Kwiaciarka pewnie zęby idą Eli. Albo Jej gorąco. Pamiętam jak Ola była mała to musiałam na noc zakręcac kaloryfer bo tak jojczyła w nocy, rzucała się i spała bardzo niespokojnie.
U nas nocka dobra. Super to będzie jak prześpi całe noce jak dawniej:Oczko:
Chyba za dużo bym chciała:D
Pobódka o 3.40 i śpi do tej pory:D Dziś siostra nie poszła do szkoły to nie musiałam Filipa brac rano ze sobą.

Goraco jej nie jest, bo nie jest zgrzana, spi na gole nogi a grzejnik skrecony.
Zimno tez jej nie jest.
A zebow tez nie widac. Chyba ,ze jej tak ida jak mi 8mka. Raz na jakis czas daje znac o sobie, pozniej sie uspokaja i znow daje znac.

Stefan tez troche pojekuje w nocy,ale jak na jego stan zebow i spanie w rozworce jest super:yes:Szczegolnie ze on kocha spac na brzuchu,a w tym chomacie trudno mu sie przekrecac. Myslalam ze nie da rady sie przekrecac i bujac na kolanach,ale daje :yes:A zeby tylko dotnac. Kwiaiciarko moje 8 tak samo,nawet sie przymierzalam do wyrwania,ale po zastrzyku znieczulajacym zrezygnowalam

Odnośnik do komentarza

Witam piątkowo

Internet mi rano nie działał :Wściekły:

Próbowałam się zdrzemnąć razem z Maciusiem, ale nie udało mi się zasnąć. Poleżałam i tylko i czułam się jeszcze bardziej śpiąca. Kawki poszły w ruch i już czuję się dobudzona :Oczko:

Maciuś spał od 19.00-5.00. Próbujemy go przesunąć wieczorem żeby później chodził spać ale nie udaje nam się, bo Maciuś zaczyna wieczorne marudzenie i już wiadomo, że trzeba szybko go wykąpać i położyć spać. W środku nocy przenoszę go do drugiego pokoju, smaruję dziąsełka i śpi w miarę spokojnie.

Odnośnik do komentarza

Monika-kr
Dziubala
Maciuś dziś zaszczepiony, następne szczepienie po 13mż. Waży 9540g :Uśmiech:

Ładnie waży:Uśmiech:
Odebrałaś wyniki Adasia?
Adasia wyniki ok, coś z moczem nie tak, ale nic poważnego. Mamy podawać wit. C, 2 dziennie po 10 kropli żeby mocz zakwasić (a może odkwasić?). W każdym razie pediatra mówiła żebym nie szukała przyczyn, bo jest dobrze. Jakoś nie czuję się przekonana, ale staram się jej wierzyć. Mogę podawać Biostyminę na pobudzenie apetytu, ale na razie nie będę jej kupować, poobserwuję Adasia wierząc, że to tylko przesilenie i wszystko niedługo wróci do normy.

Odnośnik do komentarza

asia78
Dziubala
asia78
Aha roladki swietne!!! mniam

Tłukłaś schaby? Długo dochodzą do siebie w piekarniku?

Dzien dobry!!!

Dziubalko utluklam i dalam ser i szynke do srodka:) pieka sie 30-35 min i byly mieciutkie. Tylko trzeba uwazac bo w srodku sa bardzo gorace

A dajesz coś na dno naczynia? Olej?
I na to wszystko leje się ten sos z Winiar?

Odnośnik do komentarza

Dziubala
asia78
Dziubala

Tłukłaś schaby? Długo dochodzą do siebie w piekarniku?

Dzien dobry!!!

Dziubalko utluklam i dalam ser i szynke do srodka:) pieka sie 30-35 min i byly mieciutkie. Tylko trzeba uwazac bo w srodku sa bardzo gorace

A dajesz coś na dno naczynia? Olej?
I na to wszystko leje się ten sos z Winiar?

Nie nie smarowalam niczym ani nie dawalam nic na dno, tylko ten sos. On ma taki serowo splesnialy zapach,nie kazdemu moze pasowac

Odnośnik do komentarza

Witam Dziewczyny :)w piatek:)

musze tyle nadrobic ze szok!!!!!!!!!!!!!ale dam rade zara sie zabieram:)

Wiec tak IMIENINY MINELY SUPER:) maz byl kochany jak nigdy:)hehe
no a WALENTYNKI --->wczesniej pisalam ze nieobchodzi ich a wczoraj prezent za prezentem...bylam w lekkim szoczku...naparwde to rozyczka, to $$ na fryzjera, to czekoladki, a to w kncu nowy tel????niemoglam uwierzyc...chyba wynagrodzil mi wsyztskie wczesniejsze walnetynki:)

Oliwka w nocy spala bardzo ładnie, i wpadlam na pomysl ze te nieprzespane nocki sa rezultatem zle ulozonego łóżeczka Oliwii bo zawsz esie tak przekrecala w nicm na druga strone az w koncu sie klinowala i niemogla dalej...wiec przestaiwlismy lozeczko:)i nocka byla super:)wyspalam sei za dwa tygodnie:)

Teraz Oliwka sie bawi na kocyku...dziosiaj rano przywitala nas stojac w lozeczku BOMBA
Obiadek zjadla super odziwo 3/4 sloiczka moze wkoncu dojdzie do calego sloiczka obiadowego:)

no i niemila bardzo wiadomosc,myslalam ze sie poplacze na amen, zmarl moj kolega z sutidow - nieszczesliwy wypadek, a pomyslec ze na ostatnim ogzaminie zartowalismy jeszcze wszyscy razem...;(

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

Dziubala
kwiaciarka

No nocka sssstrrrrrrraszna!
Ela dostala viburcol ale pomogl na 2h, pozniej znow skakanie, wiercenie sie itp. Ale nie placze. Poprostu sie wierci, steka sobie cos tam, kopie koldre.... jeszcze jedna taka noc i bedzie ze mnie zombi :Śmiech:

To może daj tym razem Paracetamol. Ela może będzie spokojnie spała i Ty wtedy też :)

No tylko ja jakos jestem daleka od dawania paracetamolu "tylko"dlatego, ze cos sie wierci i skacze w nocy. Bo widzisz ona nie placze. Gdyby plakala dalabym cos przeciwbolowego a tak ..... no nie wiem czy jest potrzeba ja szprycowac. Mam jakies opory w podaniu paracetamolu. No chyba,ze dostane mocne argumenty :Oczko: Moze sie przejde do pediatry. Daleko nie mam .

Moj P. lubi plesniowe sery, to chyba ten sos mu posmakuje :)
Czasem jak kupi ser to my z Kuba tylko nosy zatykamy - fuj :Padnięty:

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
RenataOslo
kwiaciarka
aha, dzis uwaga, odczuwalna temperatura na dworze to -22 st !

ło matko!!! a cóż u Was taka zimnica????

U mnie +2 i pięknie wylampione na niebie :Śmiech:

:)
u nas -1 na termometrze, ale odczuwa sie jak -22 podobno. A wszystko przez wiatr.
bryyyyyyyyyy :Szok:

Chyba z północy wieje :Oczko:

Jak chodniki przed domem???
Znalazłam kilka zdjęc z etapu zakładania ogrodu, prześlę Ci Kwiaciarko na maila

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
kwiaciarka
RenataOslo

ło matko!!! a cóż u Was taka zimnica????

U mnie +2 i pięknie wylampione na niebie :Śmiech:

:)
u nas -1 na termometrze, ale odczuwa sie jak -22 podobno. A wszystko przez wiatr.
bryyyyyyyyyy :Szok:

Chyba z północy wieje :Oczko:

Jak chodniki przed domem???
Znalazłam kilka zdjęc z etapu zakładania ogrodu, prześlę Ci Kwiaciarko na maila

konczą się :) został mały kawaleczek przy samym garazu :)
Ale fajowo wyszlo :) wreszcie czysto ! hahah :Oczko:
Czekam na mailika :)

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Dziubala
kwiaciarka

No nocka sssstrrrrrrraszna!
Ela dostala viburcol ale pomogl na 2h, pozniej znow skakanie, wiercenie sie itp. Ale nie placze. Poprostu sie wierci, steka sobie cos tam, kopie koldre.... jeszcze jedna taka noc i bedzie ze mnie zombi :Śmiech:

To może daj tym razem Paracetamol. Ela może będzie spokojnie spała i Ty wtedy też :)

No tylko ja jakos jestem daleka od dawania paracetamolu "tylko"dlatego, ze cos sie wierci i skacze w nocy. Bo widzisz ona nie placze. Gdyby plakala dalabym cos przeciwbolowego a tak ..... no nie wiem czy jest potrzeba ja szprycowac. Mam jakies opory w podaniu paracetamolu. No chyba,ze dostane mocne argumenty :Oczko: Moze sie przejde do pediatry. Daleko nie mam .

Pewnie, zrobisz jak uważasz. Jeden czopek nie zaszkodzi a miałabyś porównanie czy lepiej wówczas śpi ;). Dziecko nie musi płać żeby pokazać, że go boli ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...