Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

RenataOslo
Hej!!!

Lema, to Ty pozdrow ode mnie tego doktora, jak ja bym chciala pojsc na jego wyklad albo taka pogadanke.

Wrocilam z przedszkola, u nas -5 st i wszystkie dzieci bylu juz na podworku o 9.00.

Oj, ja sie teraz nasluchalam glownie ... milych rzeczy:Oczko: Ze wszystko kumam, ze super poprawa jest, ze Franek wyedukowany, az buraka strzelilam:sofunny: Juz nie mam co z wami robic- tak skwitowal nasza wizyte::): No i zrobilo na nim mega wrazenie, ze maslo sama robie:sofunny:
Wspominalam mu o kolezance z Norwegii, mowi ze my sto lat za Murzynami i za Norwegami tez:yes:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Witam :)

U nas dziś szaro i pochmurno, rano było -2st., a wczoraj rano, jak się dowiedziałam, było -3st. Wczoraj była spora szadź, dziś już mniejsza, ale wczoraj Maciuś się nabrał, że już śnieg jest :D. Dobrze, że potem trochę się ociepla, by znów popołudniu było zimno. Dają się odczuć klimaty zimowe :D

Asia – a widziałaś te „Listy…”? A już doczytałam, że nie. Mnie się podobał, bo przeniósł mnie w trochę inny świat, taki romantyczny, gdzie wszystko dobrze się kończy. Ten film to taki w sam raz dla kobiet :yes:. I nawet chusteczki musiałam użyć bo często łza się w oku kręciła ;)
Zdrówka dzieciom!

Lema – gońcie kaszel i miłych spacerów :)

Renia - fajne atrakcje mają dzieci w przedszkolu. U nas nie byłoby szans na szałas czy ognisko.

Odnośnik do komentarza

babeczqa
Czesc ..

Wczoraj OLiwka zadowolona wyszla z przedszkola.
W poskokach szla do domu.

Dzisiaj szla z wielkim płaczem, malo tego wczoraj pierwszy dzien po dlugiej nieobecnosci i juz przyszl z chrypka i katarem...;/w nocy ciezko spala..zobaczymy co dzisiaj bedzie jak ja odbiore.

a u nas panuje nadal ta szkarlatyna :( modle sie, aby ELa nie zlapala.
Lekarka mowi, ze miala z naszego przedszkola 1 przypadek i to watpliwy, ale wczoraj pani mowila, ze wczoraj mama kolejna zglosila szkarlatyne.

czesc :)

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Lema
Czesc::):

Isa, moc urodzinowych serdecznosci:Całus: Zdrowia, pogody ducha, optymizmu, powodzenia w relizacji planow i spelnienia wszystkich marzen:Całus: Badz szczesliwa!:Święto:

isa32
Renata, najserdeczniejsze życzenia imieninowe. Dużo zdrówka, radości, uśmiechu i pociechy z pociech :Całus:

spóżńione ale najlepsze zyczonka dla was takze ode mnie !!!

Lema
RenataOslo

Wrocilam z przedszkola, u nas -5 st i wszystkie dzieci bylu juz na podworku o 9.00.

Wspominalam mu o kolezance z Norwegii, mowi ze my sto lat za Murzynami i za Norwegami tez:yes:
tylko w kwestii zarobków...no i moze spacerów, jak widac...

w wiekszosci PL przedszkoli po sniadaniu sa zajecia edukacyjne...
u nas nie wychodzą tylko jak pada...

Dziubala

Mamy 8000 stronkę. WOW! I ciągle razem ::):::):::):
male przeklamanie, gdyby nie P zmienil ilosc postów na stronie to bylaby "dopiero" 4000 stronka :Oczko:

Babeczka, Kwiaciarka
zdrówka dla dziewczynek, oby sie nic gorszego nie rozwinęło!!

Dziubala
U nas i przedszkolu i mnie daleko do Norwegii ale staramy się ;). Moje chłopaki ciągle zdrowe, nie chorujące i niech tak zostanie :)

a u nas bardziej niz w norweskim przedszkolu :yes:
na szczescie my tez wszyscy zdrowi :yes::yes::yes:

My dzis idziemy z lubym na koncert męża jednej z Mamutków:smile_jump:

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Cześć:)

Ja dziś w domu, ale tylko czekam aż będzie gotowy gulasz i wybywam z domu na pół dnia. Muszę najpierw podjechać do biura, bo K. zapomniał rano zabrać portfela i 2 książek ;), a potem jadę na zakupy chrzcinowe i ubraniowe. A popołudniu z chłopakami do fryzjera.
Z rana padał u nas śnieg, ale nie była to duża ilość, raczej znikoma, ale chłopaki już się cieszyli :)

Deva - nie ma znaczenia czy P zmienił strony czy nie. Liczy się to co jest, a nie to co było ;). Tak więc mamy 8000 stron :)
Udanego koncertu z Agatron :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...