Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Alutko, Franek tez na diecie bezmlecznej i tez sie balam jak to bedzie, a pszlo gladko. Na poczatku zero problemow, ostatnio popytuje czasem, kiedy bedzie mogl zjesc serek.
Powodzenia i poprawy u Julci zycze:Całus:

Reniu
, tez bym poszla na konsultacje, zwlaszcza z uszami nie ma zartow:Całus:
Franek tez mowi przez nos, az sluchac tego nie mge. Wiecznie zasapany:yes:

Isa, zdrowka dla Ali:Całus:

Asia, jak Pola? Chodzi do przedszkola?

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Witam po weekendzie ::): co za pogoda wczoraj??? masakra. Na szczęście dzisiaj słonecznie, ale zimno tylko +10.
Sobotę Ala spędziła u dziadków a ja na pakowaniu książek, segregowaniu papierów itd. Trzeba się przygotowywać :Oczko:
Ala trochę kaszle, myślę, że to alergiczne. W czwartek wizyta.

W przedszkolu przedstawienie 26 maja i Ala miała się nauczyć wiersza, właściwie jego fragmentu. D. przeczytał jej 2 razy, ja też 2 i.... umie :Szok: D. się nie nauczył do tej pory :sofunny:
Oto wiersz, moim zdaniem dość trudny jak dla 4-latki :oops:
Jednak chociaż taki mały
jesteś miły i wytrwały
to ważniejsze jest od bródki
którą leśne krasnoludki
bardzo długo zapuszczają
i od czapek które mają
krasnoludki znane z bajek
te co używają fajek.

Jestem z Alci bardzo dumna :yes:

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

czesc
ja wpadne i wypadne, bo mam pracy od groma.

Isa moim zdaniem tak samo - wierszy trudny dosc.
Renata a moze lekarz z NO ma racje? no przeciez to dziwne u nas juz sie robi, no nawet na naszym forum, no niedlugo sie okaze, ze Ela bedzie jedyna z migdalem nie wycietym, to nie jest moim zdaniem normalne i zaczelam tez miec mysli, ze nasi lekarze na latwizne ida , wycinaja i juz, jak kiedys rutynowo robili rtg bioderek, a teraz juz jest usg. No ale nie jestem lekarzem, napenwo zasiegnelabym opinii kilku, w NO i w PL.

uciekam, nie dam rady wiecej posiedziec

Ela 26 tez bedzie miala przedstawienie pt. nasze talenty. Ela bedzie malarka, bezdie miala sztaluge, swoje rysunki, obrazy ... :) ma byc przebrana za malarke, zwiewna jak wiosna :)
A jutro konkurs w przedszkolu - trzeba zrobic prace o tematyce bajkowej, pani prosila, zeby Ela wziela udzial.
Kuba jutro pisze test kompetencji 3 cio klasisty - juz ten docelowy ( poprzednio byl probny) - 3 majcie kciuki,.

No juz zmykam, pa, moze pozniej zagladne

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Witam poniedziałkowo

Nareszcie mogę usiąść na czterech literach ;)
Zimno u nas, ale jeszcze nie deszczowo. A wczoraj pogoda pokrzyżowała nam plany, bo mieliśmy być na Rynku na majówce gdzie miały być różne zabawy i konkursy dla dzieci, ale cały dzień padało i nie ruszaliśmy się z domu. Ale mieliśmy gości więc czas fajnie nam minął :)

W sobotę Maciuś nie był na basenie, bo K nie zdążył dojechać na czas na zajęcia. Byłam tylko ja z Adasiem, a w tym czasie K wziął Maćka na spacer po Kazimierzu. Potem Maciuś był tak zmęczony, że po powrocie do domu nagle zasnął na podłodze :D. Zaskoczył nas, bo przestał spać w weekendy ok. 1,5 miesiąca temu. Potem pokażę Wam fotkę Maćka na podłodze :D
Popołudniu Maciuś znów miał tatę tylko dla siebie, bo ja z Adasiem poszłam do kulek na podwójne urodziny kolegów Adasia. Super było i ich mamy jeszcze przedłużały imprezę, fajnie że się tak udało :). A potem jeszcze zaprosiliśmy kolegę Adasia z jego mamą do nas i tak nam sobota szybko zleciała :)

A w piątek po przedszkolu najeździliśmy się w poszukiwaniu tenisówek dla Maćka, i sandałków dla nich obu i jeszcze białej bluzy dla Maćka na przedstawienie, bo ma być boćkiem ;). Przeszliśmy mnóstwo sklepów i udało się kupić najważniejszą rzecz czyli białą bluzę (dopiero w H@M była taka jak trzeba czyli gładka bez nadruków i z długim rękawami) i tenisówki dla Maćka (porządne tenisówki znaleźliśmy w Cocodrillo, ma teraz drugą parę taką samą jak w przedszkolu tylko w innych kolorach) i dla Adasia fajne tenisówki (kupione w ReKidsie, już dawno miałam je upatrzone, super są, a można je było kupić 20 zł taniej, bo ostatnie pary zostały). Chłopaki z tatą tak byli po tym maratonie zmęczeni, że po kąpieli nie zdążyli pójść do swoich łóżek i padli jeszcze na kanapie. Ja za to wyjątkowo nie czułam się zmęczona, aż dziwne :D

Odnośnik do komentarza

Deva – Maciuś też boczne migdały miał tylko przycięte (trzeci cały wycięty). Bocznych już się nie usuwa całkowicie – tak mi powiedziano.

Asia – super, że Polusia już przedszkolu :)

Isa – mnie wiersz nie wydaje się trudny ;), ważne że się rymuje, bo wtedy łatwiej się wierszyków czy piosenek nauczyć :yes:
Brawo dla Ali, że tak szybko się go nauczyła :great:

Lema - do Maćka też by pasowały różki, zresztą do Adasia też :Kiepsko::Śmiech:

Kwiaciarka - trzymam kciuki!
A wycinanie migdałów jest teraz częstsze niż kiedyś, ale kiedyś też nie było tylu alergików co teraz. Czasy się zmieniają, i zdrowie już nie to co kiedyś…

Odnośnik do komentarza

Wpadlam jeszcze na chwilke przed koncem pracy::):

Kwiaciarko, tak jak we wszystkim i w leczeniu zmieniaja sie standardy- kiedys powszechniejsze bylo chocby stosowanie antybiotykow, teraz innne leki i inne sposoby leczenia sa powszechniejsze. Najlatwiej oceniac wszystko z perspektywy czasu.
W ogole w wychowywaniu dzieci ciagle sie cos zmienia- np. karmienie (byl czas, ze odradzano naturalne, teraz znow jest boom, byl czas, ze dzieci mialby byc karmione w regularnych odstepach czasu- teraz na zadanie), wprowadzanie glutenu i wiele, wiele innych zmian.

Isa, Franek na zakupach akurat jest grzeczny:yes: Zazwyczaj:Oczko: Franek najwieksze problemy ma z zachowywaniem sie w gosciach i jak ktos jest u nas- tak zwraca na siebie uwage, ze mozna zwariowac. A juz jak jest Antek w poblizu to szkoda gadac:Oczko:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...