Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wtorkowo

Doczekałam się ospy u Maćka. Zaczęło go wysypywać w niedzielę, czyli równe 2 tygodnie po Adasiu. Maćkowi trafiła się gorsza ospa, do tego gorączkuje z przerwami, Adaś miał tylko raz i przez chwilę 37,9, a Maciuś ciągle pod 39st. I też mocnej go obsypało, dziś to już go nie kropkowałam Pudrodermem tylko rozsmarowałam ten puder ręką po cały jego brzuszku i plecach.
Adaś poszedł wczoraj do przedszkola, nie było sensu trzymać go dłużej w domu, ale Maciuś kolejne 2 tygodnie spędzi w domu.

Renia - zdrówka dla synków!

Isa – super, że występy udane ::):. Brawo dla Aluni!

Babeczqa - zdrówka dla Oliwki!
Ja też przełożyłabym wizytę u dentystki. Z gorączkującym dzieckiem i jeszcze na antybiotyku nie powinno się wychodzić z domu! A poza tym po co masz narażać inne osoby na zarażenie się?!

Kwiaciarka
- zdrówka dla Eluni, niech oczka szybko przestaną ropieć.

Lema - ja chętnie wypiję kafkę :)

Odnośnik do komentarza

Maciusia bardzo swędzi :(, ciągle go drapię. Kiepsko spał w nocy, teraz już 2 razy wybierał się na drzemkę, po czym wracał i mówił, że jeszcze nie pora na spanie.
Dzwoniłam do przychodni zapytać czy mogę mu podać jakiś dodatkowy lek. Adaś miał podawany Engystol (tabletki przeciwwirusowe), a Maciuś nic takiego nie dostaje (daję mu Clemastinum i leki przeciwgorączkowe). Mam zadzwonić w południe, to dostanę info od naszej pediatry co i czy w ogóle coś podać.

Lema - gorączkuje od niedzieli, z przerwami. Ostatnio był gorący o 2.00 w nocy.

Kwiaciarko - polędwiczki brzmią pysznie :yes:. A czemu robisz osobno dla dzieci i dla Was? Nie lepiej dla wszystkich to samo? :Oczko:

Babeczqa - ja wiem, że będę mieć z głowy w końcu nie mogłam się doczekać tej ospy i tego kiedy Maciuś ją złapie. Szkoda mi tylko, że przechodzi ją ciężej od Adasia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...