Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Alutka7912
Reniu - z butelki?? :o_noo:

tak hihi

isa32
Renata moja Ala też pije rano i wieczorem kaszę z butelki - nie mam sił z tym walczyć. Powiedziała mi ostatnio, że jak będzie mieć 4 latka to przestanie - nadziejo trwaj :Męki:

Alutka wiem, że to dziwne, ale czasem tak jest... trochę mi wstyd, ale liczę na to, że odstawi w końcu butlę. Niedawno przez 2 dni nie chciała, więc może się uda. Tłumaczę jej codziennie, że jest na to za duża. Ale ona kocha swoją butelkę i meczko. I bądź tu mądry.

mnie tak i jak Kwiaciarce nie jest wstyd, ja nie walcze wogole, zgryz oki, zabki zdrowe, a niech pije dokad bedzie chcial, i wlasnie wiem, ze zjadl, ze do przedszkola idzie najedzony, tym bardziej, ze tutaj inne przedszkole, pije tylko truskawkaowa lub malinowa :Oczko:

asia78
babeczko a czym sie roznila ta poprzednia od dukana?

to ja odpowiem hihi, niczym sie nie rozni, kompletnie, Dukana wymyslil francuz a 3d czy jak jej tam bylo jest kopia polskiej wersji troszke inaczej opisanej o tym samym znaczeniu (maslo maslane )

tak czy inaczej Babeczqo, trzymam kciuki, ja na dukanie wytrzymalam 5 dni, ale efekt byl, jakbys tak dala rade dluzej to wielki szacun jak to sie teraz mowi :36_1_1:

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Witam poniedziałkowo

Nasz weekend był stricte domowy :Śmiech:. Nie pamiętam kiedy tak było żebyśmy całą sobotę i niedzielę przesiedzieli w domu. Ale było wesoło :Śmiech:, nagrałam się w różne gry chyba za wszystkie czasy. A weekend skończyliśmy rozebraniem choinki :)
U nas po tygodniu deszczu, dziś słoneczny dzień. Tydzień ospy już minął, strupki różowawe ale zaschnięte, można już wyjść na spacer? Chyba wyjdziemy na trochę, najwyżej pójdziemy w ustronne miejsca :Oczko:

Isa – fajnie, że kuchnia już zamówiona :)
A na prezent dla 5 latki co kupiłaś?

Asia – zdrowia dzieciom! Co im jest?

Babeczqa – powodzenia z Dukanem. Pamiętaj żeby dużo pić. A nie masz żadnych problemów z nerkami, z piaskiem itd.?

Odnośnik do komentarza

Ja o Dukanie słyszałam najwięcej, bo to w ostatnim czasie to chyba najpopularniejsza dieta i przynosząca widoczne efekty w chudnięciu. Sporo osób na forum się odchudzała wg tej diety. W skrócie polega m.in. na jedzeniu produktów nabiałowych bez ograniczeń (w tym mięso drobiowe), można pić kawę i colę zero bez ograniczeń. A ponieważ nabiał jest bogaty w wapń, to trzeba dużo pić, by przepłukać porządnie nerki z nadmiaru wapnia, by nie odłożył się w piasek (który potem może się zmienić w kamienie). Lekarze a zwłaszcza urolodzy nie odradzają tą dietę.

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Ja o Dukanie słyszałam najwięcej, bo to w ostatnim czasie to chyba najpopularniejsza dieta i przynosząca widoczne efekty w chudnięciu. Sporo osób na forum się odchudzała wg tej diety. W skrócie polega m.in. na jedzeniu produktów nabiałowych bez ograniczeń (w tym mięso drobiowe), można pić kawę i colę zero bez ograniczeń. A ponieważ nabiał jest bogaty w wapń, to trzeba dużo pić, by przepłukać porządnie nerki z nadmiaru wapnia, by nie odłożył się w piasek (który potem może się zmienić w kamienie). Lekarze a zwłaszcza urolodzy nie odradzają tą dietę.

Dziubala ta dieta to niezupelnie tak wyglada. Bialko to tylko przez pierwsze kilka dni:yes:

Odnośnik do komentarza

Isa - tak się przyjęło, że zielony to bakteryjny (choć to dokładnie to żółtozielony jest bakteryjny), ale alergolodzy coraz częściej są zdania, że jest on również alergiczny. I żeby nie podawać antybiotyku.
Przezroczysty to alergiczny jeśli jest taki dłuższy czas, a często przezroczysty to początek kataru, który potem w miarę trwania zmienia kolory :Oczko:

Odnośnik do komentarza

asia78
Dziubala
Ja o Dukanie słyszałam najwięcej, bo to w ostatnim czasie to chyba najpopularniejsza dieta i przynosząca widoczne efekty w chudnięciu. Sporo osób na forum się odchudzała wg tej diety. W skrócie polega m.in. na jedzeniu produktów nabiałowych bez ograniczeń (w tym mięso drobiowe), można pić kawę i colę zero bez ograniczeń. A ponieważ nabiał jest bogaty w wapń, to trzeba dużo pić, by przepłukać porządnie nerki z nadmiaru wapnia, by nie odłożył się w piasek (który potem może się zmienić w kamienie). Lekarze a zwłaszcza urolodzy nie odradzają tą dietę.

Dziubala ta dieta to niezupelnie tak wyglada. Bialko to tylko przez pierwsze kilka dni:yes:

No racja :yes:, ja tak w skrócie napisałam, bo większość osób wytrzymuje tylko te pierwsze dni :Oczko:. Potem zdaje się są warzywa...

Odnośnik do komentarza

na tym forum jest super opisana ta dieta dieta proteinowa dr Pierre Dukana - Grupy Wsparcia Dieta.pl

najwazniejsze to zrobic test dukana i wiedziec ile dni dana osobo moze "zajadac" konkretna faze, bo to nie jest tak, ze bede tak dlugo jadla proteiny jak wytrzymam a potem naprzemian z warzywami, warto poczytac zasady

test jest napisany po francusku :Oczko:, ale gdzies jest dosc fajnie przetlumaczony, wiec idzie to to zrobic

przerobilam sporo diet w swoim zyciu, Asia, ja bym chetnie z Toba wystartowala na vitalii, mam nawet wykupiona ale tak w "grupie" razniej, jestes dobra motywacja, bo sumienna i wytrwala :36_1_1:

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...