Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

asia78
Lema
Jak cos z nerkami to mleka nie dolewaj, przy nerkach dieta musi byc niskobialkowa.

Powiedzial mi wet ze jak to to zapalenie nerek co no mysli to u takiego starego psa sie to baaaaaaardzo trudno leczy w sensie ustawienia lekow. ::(:

::(:::(:::(:

U starych psow w ogole jest trudno::(: Trzymam mocno kciuki za Zygmunta!:yes:

Wypil cos? Chodz za nim z tym piciem:yes: Moze strzykawka mu podawaj po troszku?

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Witam czwartkowo :)

My wczoraj byliśmy w Decathlonie (nie cierpię tego sklepu) żeby kupić Adasiowi kilka rzeczy na narty, wyszliśmy z pustymi rękami, ale widzieliśmy właśnie te saneczki, które mają dziś być Biedronce. K ma dziś podjechać i jak będą ok to kupi :)

Asia – biedny Zygmunt, pogłaszcz go ode mnie :)

Babeczqa - zdrowia dla Oliwki!
A ona ma migdały w normie?

Odnośnik do komentarza

Ja mam problemy z pamięcią, bo czasem min. kilka sekund zajmuje mi przypomnienie sobie co chciałam zrobić. To objaw starości? :sofunny:

Kwiaciarko – na razie odpuszczamy sklepy. Wczoraj tylko chcieliśmy kupić rękawiczki narciarskie, kask, gogle i spodnie ortalionowe. Narty i resztę ekwipunku Adaś miał na początek wypożyczyć żeby kasy w sklepie nie wydawać niepotrzebnie, na wypadek gdyby nie polubił zjeżdżania na nartach :Oczko:, ale po wczorajszym przymierzaniu opadł mu trochę entuzjazm. Powiedział, że mamy poczekać z zakupami, bo dopiero w styczniu pojedzie na narty :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...