Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wtorkowo

U nas też szaroburo i ponuro :(, ale pogoda dziś mi nie przeszkadza, bo i tak od rana miałam trochę pracy, aż się zdziwiłam, że już południe minęło.
A dziś przychodzi do nas logopeda, bardzo jestem ciekawa co powie o Maciusiu?
Hehe, zauważyłam od jakiegoś czasu (kilka tygodni), że Maciuś mówi sporo czasowników w odmianie dziewczęcej :Oczko:: zrobiłam, poszłam, widziałam itd., Adasia to ominęło. A pamiętam jak najmłodszy synek mojej śp. chrzestnej mówił jak dziewczynka. Ciekawe kiedy to minie Maćkowi :D

Lema – zdrówka dla Frania, oby migał i sprawy uszne rozwijały się w dobrą stronę.
Dobrze, że zdrowiejesz :)

Kwiaciarko – fajnie, że było lepiej dziś, i że bez płaczu Ela została. Dobrze, że ją tak zagadałaś :yes:

Isa – nastrój lepszy niż wczoraj?

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
czesc

u nas pada,pada, pada ... nawet śnieg ::):

Ela dzis bdb, poszla bez placzu, dobrze,ze snieg pada , bo miala o czym gadac, wpadla do sali i od razu - sluchajcie juz jest zima, snig pada ! ::):
Dzis P. ja odbiera o 14:30 po lezaczkach, ale ona dzis mi rano powiedziala, ze chce na nie zostac ::):

to super, najwazniejsze dobre nastawienie a potem juz jakos "pojdzie":36_1_1:

Wrocilam z zakupow, wypije druga kawe, zagryze jogurtem i do roboty sie biore. Jutro mam inspekcje w domu w osobie mojej mamy :yuppi:
Przyleci do nas na 2 tygodnie, bedzie z dziecmi na weekend a my z T lecimy do PL sie wyszalec na andrzejkach. Mowie Wam, jak ja mam dobrze z moja mama, jedno slowo, kupie bilety a ona bardzo chetnie leci.

Zapomnialam napisac, ze w poniedzialek w skrzynce informacja, ze od dzisiaj zmieniaja wklady w kominach w pionie :Rozgniewany:
Rozpalic w kominku nie mozna, beda pruc obudowy, oczywiscie wszystko doprowadza do stanu pierwotnego ale roboty kurzu itp,:Rozgniewany::Histeria:
Teraz w zime, jakby nie mozna bylo tego latem zrobic!
Wlasnie z dzwiga-wysiegnika od zewnatrz wkladaja ten wklad w caly komin, slysze jak sie sypie w srodku , pozostanie tylko podlaczenie kominkow od wewnatrz.

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Cześć ::):
U na śnieg lekki pada - ale od razu się topi.
Ala wstała dziś o 5 z tekstem - mleczko chcę. Wypiła i spała do 7.15 - prawie codziennie coś jej się śni i te sny pamięta - czy to dobre czy nie. Wasze dzieci też śnią tak intensywnie?

Kwiaciarko fajnie, że Ela zadowolona. U nas też mniej dzieci chodzi a kaszlące to prawie codziennie słyszę w szatni - zwłaszcza te starsze takie przychodzą. Niby też mieli nie przyjmować...

Renata świetnie z Andrzejkami - zazdroszczę :yes:

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

Czesc::):

Ale mialam dzis niespodzianke::): Pojechalismy z Franiem na probe do przedszkola, jutro maja male wystepy, ale takie wewnetrzne, bez rodzicow. Dzieciaki beda warzywami (Franio papryczka, tak wybral, co ja mialam ze strojem- ubrac chlopca na czerwono- nie lada sztuka). No i ze nie jest bardzo chory to zawiozlam go dzis na probe, a jutro na przedstawienie pojedziemy.
Wiedzialm, ze to bez rodzicow, wiec po drodze tlumaczylam Franiowi, ze nie moge zobaczyc proby, bo innym dzieciom byloby porzykro. To samo powiedziala pani przepraszajc mnie, ze nie moze mnie zaprosic. Mialam czekac w sztani. A po chwlii wychodzi pani i mowi, ze wpdala na pomysl, zeby zapytac wszystkie dzieci czy zgadzaja sie, zeby mama Frania zobaczyla jak tancza. I zgodzily sie::):
Bylo cudnie, dzieciaczki przeslodkie, rozkoszne po prostu. Niewiele widzialam, bo mialam pelne oczy lez ze wzruszenia::): moglabym cala grupe Frania adoptowac:Oczko:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Przy okazji poznlaam grupe Frania , jego ulubionych kolegow. To, co mnie zaskoczylo troche, a co panie bardzo podkreslaly, ze dwoch ulubionych kolegow Franka to takie kruszynki, drobinki- o glowe mniejsi sa od Frania. Pani powiedziala, ze on wprost ich uwielbia i zachowuje sie jak starszy brat, jest bardzo opiekunczy:surprised:

Franek najwyzszy w grupie, chyba tylko dwoch chlopcow jest niewiele nizszych od niego, reszta sporo nizsza, za to generalnie dziewczynki sa wyzszse od chlopcow:yes:

Ach, jestem megaprzejeta, tak bylo wspaniale::):

A Franio jaki przedszkolak- myslalam, ze przybiegnie do mnie, ale nie- wstepowal dzielnie, choc byl caly czas we mnie wpatrzony, wiec troche mniej na wystepie skupiony. A potem pani poprosila dzieci, zeby usiadly w koleczku, a to raczkami pokrecily, a to nozkami pomachaly- Franus taki skupiony, grzeczny::): Swietnie bylo, jestem taka dumna z mojego przedszkolaka::):

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...