Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

kwiaciarka
a ja nie wiem czy Wy dobrze zrozumialyscie z tymi zdjeciami ...Pojda do tego samego fotografa co jest dzis w przdszkolu i beda mieli takie same zdjecia co robi dzis fotograf w przedszkolu. Robi dzis portrety na tle i w scenerii peronu. Co za roznica czy pstryknie te zdjecia w przedszkolu czy w zakladzie - zadna, bo sceneria na zdjeciu bedzie identyczna. Nie chce miec osobnych zdjec Eli i osobnych Kuby, chce miec ich wspolne zdjecie. Chce dla siebie i dla dziadkow. Bezsenu dawac sama Ele, a Kuba to co?
Co innego zdjecia typowo przedszkolne, ze widac na nich ,ze to z przedszkola, podczas np. wystepow itp wtedy Ela bedzie miala sama jako z przedszkola.

Ela wola jesc, idziemy coz zrobic

wiesz... wczesniej nie napisalas, ze to w jakiejs scenerii bedzie, ja uznalam, ze skoro w przedszkolu, to w przedszkolu-bedzie zdjecie z dziecmi z grupy, z paniami...

dziwny ten fotograf, robi dzieciom zdjecia przedszkolne w scenerii peronu :oops:
raczej powinno byc w sali, grupowe-no takie, by dzieci mialy pamiatke przypominajaca przedszkole a nie peron :oops::oops::oops:
w takim razie tez bym swojego dziecka specjalnie nie prowadzila na takie zdjecia.

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Lema - bonelowe materace nie są dobre, w szerokim tego słowa rozumieniu. Jak nic się nie dzieje (bóle pleców, alergie itp.) to oczywiście, że może być, ale w przyszłości jakbyście rozważali zmianę materaca to takiego już nie kupujcie.

isa32
ręce opadają to mało powiedziane :Szok::Zły:::(:

Szokujący pomysł pewnego małżeństwa - Wiadomości - WP.PL

Nie wierzę, że to prawda, prędzej jakaś prowokacja.

Odnośnik do komentarza

Lema – bo są sprężynowe więc może z czasem dochodzić do nadmiernego zapadania się materaca w miejscu najbardziej obciążonym. W bonelowych materacach sprężyny są ze sobą połączone więc z czasem będą skrzypieć, i ogólnie lepiej żeby spały na nim osoby lekki a nie ciężkie :Oczko:
Bonele to niska pólka cenowa wśród materaców więc na tle innych materaców może to mówić samo za siebie.

Isa – jak nie chcecie wydać dużo kasy i ma to być na krótki czas, to bonelowy wystarczy, ale jak chcecie dobry i uwzględniać alergię, to najlepsze materace to lateksowe (ale naturalne, nie sztuczne). Bez brania pod uwagę alergii to bardzo dobre są też sprężynowe ale te wielokieszeniowe.

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Byłam na poczcie, u szewca, w pralni, i w sklepie :). Teraz chwila odpoczynku z kawą, potem pójdę po chłopaków. Przynajmniej nie będę miała nic na głowie poza placem zabaw. A jest cieplutko, fajnie jakby tak już zostało :)

Isa - słyszałam i czytałam, że materace powinno się wymieniać co 5-7 lat :Oczko:. Ciekawe czy ktoś tego przestrzega :Oczko:

jakos sie tak zlozylo ,ze wymienilismy swoj po 5 latach, ale nie bo tak pisza ,ze powinno sie, poprostu jakis zuzyty byl, nie rowny i wogole smierdzal mi :sofunny:
a ten to nie pamietam ile mamy, ale nie ma jeszcze 5 .

Milego weekendu !

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...