Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Lema
isa32
Lema planujemy w marcu - D. chce wziąć 3 tyg. urlopu i ja też :yes:

Super::): To juz naprawde neidlugo::):

Ciekawe jak u Alutki postepy na budowie:yes: No i w ogole ciekawe co u nich:yes:

Napisałam do niej rano sms-a ale na razie bez odpowiedzi. Jak tylko będę coś wiedziec to dam znać, też jestem ciekawa co u nich. Może już się przeprowadzili?

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

isa32
Lema
isa32
Lema planujemy w marcu - D. chce wziąć 3 tyg. urlopu i ja też :yes:

Super::): To juz naprawde neidlugo::):

Ciekawe jak u Alutki postepy na budowie:yes: No i w ogole ciekawe co u nich:yes:

Napisałam do niej rano sms-a ale na razie bez odpowiedzi. Jak tylko będę coś wiedziec to dam znać, też jestem ciekawa co u nich. Może już się przeprowadzili?

Pewnie nie, Alutka pisala, ze na Swieta chca sie rpzeprowadzic, a to zwykle wychodzi pozniej niz wczesniej:yes: Wykonczeniowki lubia sie przedluzac:Oczko:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Witam czwartkowo

U nas dalej szaroburo i dżdżyście. Ja mam senny dzień :(
Wczoraj jak wróciliśmy od znajomych to Maciuś przy wysiadaniu zrobił scenę z mega wyciem, bo zasnął w aucie i za nic nie chciał wyjść, chyba byliśmy w gościach o pół godziny za długo :(. Do samego domu też mega wycie, potem problem z kąpaniem, nie mogliśmy doczekać się zaśnięcia żeby ubrać go w piżamę bo wcześniej za nic nie chciał, a dość mieliśmy tego histerycznego płaczowycia. Nawet zastanawialiśmy się czy któryś sąsiad nas odwiedzi :Nieśmiały:. A dziś rano wstał w cudnym anielskim humorze, super ::):


Super, ale trochę brakuje mi krótkiej ale takiej włochatej sierści :Oczko:

Lema

Niecodziennie, ale jesli sie ubrudza- zmieniam. Franek tez sie nie brudzi przy jedzeniu kolacji, ale zdarzyc sie zawsze cos moze, prawda?

Oczywiście, ale dla mnie nie ma znaczenia czy ubrudzi się wieczorem czy rano :Oczko:, a z Twojego postu wynikało, że wolisz by rano się ubrudził :Oczko:
Wiesz, każda z nas robi tak jak uważa za słuszne i jak jej i dzieciom wygodnie. Jakby moje dzieci jadły dużą kolację, to na pewno nie byłoby to tuż przed spaniem, bo to niezdrowo :Oczko:. Jedzą małe, zawsze przy stole, nie pozwalam jeść przy TV ani w łóżku, zresztą to oni sami też wiedzą. Takie mamy u nas zwyczaje :). Zobaczymy jak to będzie wyglądać np. za parę lat :Oczko:

asia78
Chcialam Polusi kupic ten tor dla chomikow najwiekszy, ale na all znalazlam tylko taki gdzie wysylka kosztuje 100!!! No ludzie chyba cos sie facetowi pomylilo!!:Zły:
Az napisalam do niego czy to nie pomylka
NAJWIEKSZY ZESTAW ZHU ZHU PETS RUN CHOMIK CHOMIKI (1324425949) - Aukcje internetowe Allegro

Fajne ale przegięcie z tym 100 zł. Ciekawe czy w sklepach można kupić cały duży ten tor i za ile.

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
dzieki Dziewczyny za opinie do zestawow herbacianych, chyba zrezygnuje z tych co wstawilam, moze kupie cos w stylu bardziej nowoczesnym?? Dla mnie 6 osobowy zestaw to za malo, najwyzej kupie x 2

Tak, nowoczesny bardziej będzie pasował :yes:, tak myślę :Oczko:

Lema
Znacie taka gre, moze ktores dziecko ma?

THOMAS TOMEK I PRZYJACIELE GRA DŚWI�K OLKUSZ (1311135396) - Aukcje internetowe Allegro

Nie mamy, ale wygląda fajnie :yes:, to też dobry pomysł na prezent :Oczko:. Maciuś by się ucieszył, bo jest fanem Tomka, uwielbia jego tory :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

isa32
Cześć ::): Ala dzisiaj taka nie w sosie wstała. Niby ok, ale taka markotna, nie płakała, ale uśmiechu też jak na lekarstwo. Jak nie moja Ala... z drugiej strony przy takiej pogodzie nie ma się co dziwić.
Kawkę właśnie wypiłam, pracować mi się nie chce, ale trochę muszę.
W domu taras i balkony wylane (tzn. wybetonowane) - jak zrobią k-g na poddaszu to będzie można rozliczyć się znów z bankiem i zacząć typową wykończeniówkę, czyli podłogi, kominek, łaz., kuchnia, malowanie. I gotowe. :Oczko:

U mnie Stefan to samo, marudzi strasznie i trze oczy a wstal o 9.30

Odnośnik do komentarza

isa32
Renata na razie nie ma nic interesującego, żeby zrobić nowe fotki. W weekend będę na budowie to może coś porobię. A Ty widziałaś już dom z bramą garażową, drzwiami zewn. podłogą w holu? Bo wstawiałam obok, ale nie wiem czy nie miałaś wtedy przerwy w forum. Jak nie widziałaś to wstawię jeszcze raz :yes:

widzialam, widzialam, piekny dom, to moj projekt faworyt:36_1_1:

Lema
Renata, Mikolaj poszedl dzis do przedszkola?

nie, nie poszedl :Oczko:
ma lekki karat, siedzimy sobie razem w domku, robie mu inhalacje i bedziemy piekli mufinki :Oczko:

Lema, zdroweczka!!!:Całus:

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

asia78
RenataOslo

tak sie zastanawiam i doczytalam, ze tych "zlotych i srebrnych" nie mozna do zmywarki, a to bardziej przemawia na nie

Ja mam ze zlotymi paskami, piore je w zmywarce i nic sie nie dzieje. To chodzi i mikrofalowke tam nie mozna z pakami zlotymi:yes:

Nie wiem czy nie można do mikrofalówki, bo nie mamy :Oczko:, ale do zmywarki faktycznie nie można z ozdobami wkładać rzeczy, chyba że na własne ryzyko :yes:. Producent zastrzega sobie, że takich filiżanek, talerzy itd. nie można myć w zmywarce. Przy czym wiem, że wiele osób (ja też :Nieśmiały:) myje i faktycznie z większością rzeczy nic się nie stało ::):, ale nowego serwisu chyba bym nie zaryzykowała w zmywarce :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...