Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

RenataOslo

Ja tam za imprezami nie przepadam, wódki nie piję, kiedyś trochę petów paliłam, więc wytrzymam bez "pomocy" :Oczko:

Ja jak prawie konczylam karmic Polcie a karmilam ja tylko 1 w nocy poprosilam A. o drinka lekkiego. Zrobil mi lekkiego naprawde a ja 3x dolewala sobie coli:sofunny:bo ciagle byl za mocny. Ciekawe jak teraz bedzie,bo ja od ponad 3 lat albo w ciazy albo karmiaca:oops:

czesc!!! w ogole:happy:

miellismy dzisiaj ciezka nocke :roll: dzieciaki lazily na zamiane do 3 :? a dzis byla tesciowa,wkurza mnie coraz bardziej swoim zachowanie. Nie wiem czy ona taka byla od zawsze czy ja taka slepa :? ale z kazda wizytacja wkurza mnie coraz bardziej :x

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Witam wtorkowo

Maciuś zasnął, na razie śpi spokojnie to wpadłam.
Wczoraj Maciuś tak mnie wykończył, że chyba od 17.00 nie miałam sił się ruszyć. Dobrze, że siostra odebrała mi Adasia. Obiadu nie zrobiłam, mieszkania nie ogarnęłam, bo nie byłam w stanie (Maciuś głównie na rękach był). Nawet jak miałam pizzę zamówić to... usnęłam z telefonem w ręku :oh:. Siostra mi zdjęcie zrobiła i ma ubaw :Wściekły::Oczko:
Dalej nie wiem co jest Maciulkowi :Smutny:. Czopki nie działają więc przestałam je dawać. Dziś w nocy od 1.00-6.00 budził się co 15-20 minut :Szok:. Spał w foteliku na huśtawce i tylko się go bujało żeby się uspokoił.
Idę z nim dziś do pediatry, niech sprawdzi co się dzieje, bo dużo do tego kicha i chyba łzawią mu oczy, ale już nie wiem czy to przez płacz czy coś go uczula...

Kurcze co to moze byc,moze nic powaznego oby!!

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Maciuś jest zdrowy :Uśmiech:. Pediatra nie miała się nawet do czego przyczepić. A jego niespokojność/płaczliwość związana jest najprawdopodobniej z ząbkowaniem. Jeśli do czwartku będzie coraz gorzej to zrobimy badanie moczu. A czopki nie działały bo były za słabe. Na noc jeśli będzie niespokojny (marudny itd.) ma dostać 125mg (ja dałam 80g).

Po lekarzu byłam na poczcie odebrać list z awiza. Byłam siódma w kolejce z marudzącym Maciusiem. Myślałam, że mnie trafi nie wiem co, jak się okazało, że list jest adresowany do kogoś innego :Wściekły:. Listonosz na awizie tak to nagryzmolił, że można było podejrzewać, że to do mnie. Pomijam, że byłam wtedy w domu jak listonosz zostawił w skrzynce awizo :Wściekły:. Jutro zadzwonię złożyć skargę, bo to już nie pierwszy raz, więcej mu nie odpuszczę :Wściekły:

Ale najważniejsze, że Maciulkowi nic nie jest :Uśmiech:

K ma odebrać Adasia ze żłobka i od razu podejść do ortopedy na kontrol. Mam nadzieję, że też dobre wieści przyniesie :Uśmiech:

No to suepr ze to nic nie jest,mam nadzieje ze z Mackiem bedzie tez ok:yes:

Odnośnik do komentarza

Dziubala
babeczqa
no nieturla sie ...moj atez chce wstawac a jak chce ja posadzic to trzyma sztywno nogi w kolanach i sie smieje:)

Maciek też się nie turla i w ogóle mnie to nie martwi ;). Ale rwie się do stania, siedzi już sam, ale i tak dla jego bezpieczeństwa sadzam go tak, by mógł się o coś oprzeć ;)
Aaa, i nie lubi leżeć na brzuchu ;)

Filip sie obraca z brzuszka na plecy i odwrotnie. W ten sposób przemieszcza sie po dywanie. Siedzi coraz lepiej ale jeszcze się przewraca i czasem "obgryza pazury";)
Ząbków ma 4 i narazie nie widac nowych. No i chce żeby sie z Nim bawic. Już nie poleży sam tak długo jak kiedyś. Mate złożyłam tydzien temu bo Mu sie znudziła. Moze jutro znowu wyjme i będzie miał nowośc;)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-6142.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-6143.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...