Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

kwiaciarka
Dziubalo ale to nie chodzi o hopsia na pkcie zabkow, ale no tak dziecku chyba przyjemniej jak ma czyste zabki a nie oblepione od kaszki np.
A tej pasty u takich maluchow to fakt ,trzeba mini mini, bo one tego nie wypluja.
Ja dawalam doslownie tyle co prawie wcale hahah, jak sie na szczoteczce rozmasowalo wode z ta pasta to jak sama woda smakowalo.
A jak Kuba mial lat 5 to dentystka kazala zaczac uzywac nici dentystycznej juz :)

Źle się wyraziłam. Chodziło mi to, że o ile np. mam hopsia żeby Adaś miał drzemki południowe i w miarę o stałych porach chodził wieczorem spać, i u Maciusia też tego pilnuję, to nie mam hopsia żeby Maciuś jak wyrośnie mu pierwszy ząbek to umyć mu go pastą. Wystarczy samą wodą :yes:

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
Dziubala
RenataOslo

daję 2 krople D3

Właśnie bYłam ciekawa, bo czy w sumie Miko nie ma za dużo tej wit. D. Bo ma kropelki z wit. D, Multicebion też ją ma, i mleko modyfikowane. Ale pediatra na pewno wiedziała co robi.

Ale jeszcze daję tran-on też ma witaminy :Zakręcony:

Mi chodziło o samą wit. D, której nadmiar (podobnie jak niedobór) szkodzi.

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Lema
kwiaciarka

a z tym okulista - nam nic nie mowila pediatra o okuliscie, poprzednia mowila,ze pozniej , no to chyba pozniej juz przyszlo. Musze ja zarejestrowac. Dobrze, ze forumek jest,przypomni czasem o waznych sprawach :Śmiech:

Moja pediatra mowi, ze zez moze byc dopoki dziecko na dobre sie nie spionizuje, czyli ona z tych co uwazaja, ze do 12 miesiaca moze sie zdarzac. Moze Twoja lekarka tez to miala na mysli. W kazdym razie ja przy okazji wizyty u okulisty zapytam.

Nie, nasza nic nie mowila o okuliscie wogole. Nie wspominala,ze trzeba isc na wizyte.
Ela nie zauwazylam zeby zezowala. A ta nowa pediatra, zawsze jak jestesmy sprawdza oczka.

Nasza też sprawdza, Maciusiowi wcześniej jedno oko od czasu do czasu lekko zezowało (ale to na zdjęciach tylko widziałam) i nawet nie wiem kiedy przestało.

Odnośnik do komentarza

rosa
kwiaciarka
rosa

no tak tez robie... pogadalam sobie i mi przeszło:diablo:jak powiedziała Renatka nie ruszam g.... po prostu jak to sie w szkole mowiło: oleję to sikiem prostym zmodyfikowanym:Oczko: no ale wkurzyłam się, no...
ekhm, ja znam tez powiedzonko o sikach, od Kajochy, ale siem wstydze napisac heh :Oczko:

nie wstydź sie:Oczko: najwyżej nam Dziubalka zółtą kartkę pokaże:Oczko:

:Śmiech:

Odnośnik do komentarza

babeczqa
no nieturla sie ...moj atez chce wstawac a jak chce ja posadzic to trzyma sztywno nogi w kolanach i sie smieje:)

Maciek też się nie turla i w ogóle mnie to nie martwi ;). Ale rwie się do stania, siedzi już sam, ale i tak dla jego bezpieczeństwa sadzam go tak, by mógł się o coś oprzeć ;)
Aaa, i nie lubi leżeć na brzuchu ;)

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
babeczqa
juz sie martwie trzemu tego nie robi:((

Mikołaj też się nie turla ale ja się nie martwię, przyjdzie czas to jeszcze mi sie odechce turlającego Mikołaja. Zębów też nie ma, sam jeszcze nie siedzi za to najwięcej waży :Oczko:. No cóż, za gruby chyba:Oczko:
Sprawdziłam Michała jak miał 6 miesięcy-ważył 9900 i tez pierwszy ząb w 8 miesiącu, zaczynał chodzic chyba w 14 lub 15 miesiącu, mówił jak skończył 3 lata i wogóle wszystko było później.
Teraz nadaje za dziesięciu, chudy jak szczypiorek, zęby ma krzywe/w trakcie aparatowania/ ale za to zdrowiusieńkie, nigdy nie bał się dentysty. I wogóle fajny chłopak mi rośnie :Oczko::Oczko::Oczko:

I to się nazywa mamusia optymistka :Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

Hejka się melduje z ranka .
Nuchna jak maleństwo ? może to 3 dniówka mój Kacperek miał i wysoko bardzo gorączkował przez prawie 5 dni i wysypke miał .
Ja nie palę za to mój popala za co go gonie .
Renatka aty wyspana:Śmiech::Oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...