Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

RenataOslo
asia78

renatka dzieki za linka,sliczne sa,ale po tych plesniawkach to nie mam checi na zadne welurki,bo Stefan wszystko ssie co szmaciane a taka tetrowke to ciagle piore

tak, to racja, z jednej strony jest szmatka bawełniana a z drugiej welurek i misiu tez z welurku.
na szczęście mojemu nic się nie dzieje

my w poniedzialek na bilans półroczny i na szcepienie na pneumokoki, ojj znów bedzie płacz :Smutny:

ja na zaden bilans polroczny nie ide,mam bilans niemalze codziennie:wink: a nasyepne szczepienie bedzie po 9 miesiacach na wiatrowke, a po roku po tym odra,swinka,wiatrowka zaszczepie na pneumo Pole i Stefana

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
Dziubala
asia78

No ze dziecko z ojcem tylko pojechalo:oops:

No coś Ty ;). Fajnie, że tatuś anagażuje się w sprawy wychowawcze na pełnej linii :)

pewnie, że fajnie i gratki dla tatusia za odwagę, nie każdy pojechałby sam !

jak byl w styczniu miesiac zdrowia malego mezczyzny w klinice,ktora specjaizuje sie w poeracjach meskich typu jaderka,stulejki i reszta to tez we dwoch pojechali:yes: A juz sie ten wodniak malemu prawie zanikl:yes::happy:

Odnośnik do komentarza

witam sie o poranku :)
Ale nastukalyscie wieczorem o matko z corka ! :)

Asia ja wcale nie uwazam ze jestes wyrodna bo nie pojechakas, przy Kubie ja jechalam ale nie wchodzilam do gabinetu, no nie moglam patrzec na te zastrzyki - P. sam wchodzil. Jak Ela miala krew brana to tez spierdzielilam pietro nizej zeby nie slyszec placzu...
Noooo kochana to witaj niedlugo w 4 dziesiatce zycia:) powiem Ci ,ze nawet fajnie jest hehehhe :)

Renata heheheh ale fajne zdjecie z tym jezorkiem hahah :)

No i narazie tyle doczytalam ( az 1 strone heheh) i Ela wola :)
Usnie to wpadne znow :)

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...