Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

asia78
Dziubala

Asia - temat auta padł z rok temu. O ile wówczas by mi się nawet przydał to teraz głównie by stał na parkingu :Oczko:

Nie stalby tylko bys nim jezdzila,np dzis do UM:yes:

W 1 stronę K nas podrzucił. A do UM mamy bliziutko, niecałe 10 minut tramwajem :Oczko:
A autem to chyba by mnie trafiło, bo w Krakowie to wieczne problemy z korkami i parkowaniem :Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Asia jadlas ta surowke z kapusty pekinskiej i jablka - mam poszatkowac kapuste, jablko pokroic i razem na wrzatek wrzucic - myslalam, ze to na surowo a to gotowane, nie wiem czy to dobre bedzie??? jadlas juz to?

nie jadlam, ale zrob zobaczymy czy zjadliwe:smile:
Pini jest i jak widac ma sie dobrze. Ja w ogole nie lubie i nie lubilam nigdy syropow. Do tej pory jak ma wypic syrop to wole dluzej byc chora:takwyszlo:

Odnośnik do komentarza

Dzis miala tesciowa przyjechac, ale zadzwonila, ze za tydzien, za tydzien to my idziemy na imieniny mojej mamy, wiec za 2 tyg. Ja chcialam zeby ona sie z Ela pospotykala, zeby Ela ja bardziej poznala, co ona ta babcie widzi, raz na kwartal. Moja tesciowa uwaza, ze wystarczy jak przyjedzie 2 dni przed moim pojsciem do pracy i styka, bo Ela juz po pol godzinki od spotkania swietnie sie z nia bawi i rozmawia. No ja wiem ,ze Ela zna babcie, wkoncu raz na kwartal ale ja widzi, no i na zdjeciach i rozmawia przez tel - myslicie, ze tesciowa ma racje?

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Dzis miala tesciowa przyjechac, ale zadzwonila, ze za tydzien, za tydzien to my idziemy na imieniny mojej mamy, wiec za 2 tyg. Ja chcialam zeby ona sie z Ela pospotykala, zeby Ela ja bardziej poznala, co ona ta babcie widzi, raz na kwartal. Moja tesciowa uwaza, ze wystarczy jak przyjedzie 2 dni przed moim pojsciem do pracy i styka, bo Ela juz po pol godzinki od spotkania swietnie sie z nia bawi i rozmawia. No ja wiem ,ze Ela zna babcie, wkoncu raz na kwartal ale ja widzi, no i na zdjeciach i rozmawia przez tel - myslicie, ze tesciowa ma racje?

Mnie się wydaje, że dobrze jakby wcześniej wpadła na dłużej np. na cały dzień albo na cały weekend.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...